sze, 2019 augusztus 21. @ 12:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Steaua Bucureşti

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Steaua Bucureşti 2 : 0 Milsami Orhei 1.02 13.60 58.60
1 2019.07.18 Milsami Orhei 1 : 2 Steaua Bucureşti 8.40 5.14 1.30
2 2019.07.25 Alashkert FC 0 : 3 Steaua Bucureşti 6.40 4.10 1.48
2 2019.08.01 Steaua Bucureşti 2 : 3 Alashkert FC 1.19 6.59 11.15
3 2019.08.08 Steaua Bucureşti 0 : 0 Mladá Boleslav 2.04 3.44 3.46
3 2019.08.15 Mladá Boleslav 0 : 1 Steaua Bucureşti 1.97 3.50 3.58
4  2019.08.22 Steaua Bucureşti - : - Guimaraes 3.08 3.09 2.35
4  2019.08.29 Guimaraes - : - Steaua Bucureşti - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 14
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 36
Nullára
Nyereség 50% (3/6)
Vereség 0% (0/6)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (2/6)
2 vagy több gól 33.33% (2/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Teljes 50% (3/6) 50% (3/6) 33.33% (2/6) 66.67% (4/6)
Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (4/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 2 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 1 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (7/14)
Második 50% (7/14)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (2/6) 66.67% (4/6)
Döntetlen 50% (3/6) 16.67% (1/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
2 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
3 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
4 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
5 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
6 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
7 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
8 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
9 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
10 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
11 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
12 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
13 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
14 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
15 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
16 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
17 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
18 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
19 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
20 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
21 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
22 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
23 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
24 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
25 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
26 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
28 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
29 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
30 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
31 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
32 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
33 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
34 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
35 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
36 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
37 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
38 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
39 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
40 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
41 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
42 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
43 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
44 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
45 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
46 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
47 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
48 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
49 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
50 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
51 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
52 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
53 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
54 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
55 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
56 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
58 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
59 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
60 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
61 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
62 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
63 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
64 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
65 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
66 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
67 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
68 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
69 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
70 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
71 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
72 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
73 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
74 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
75 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
76 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
77 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
79 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
80 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
81 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
82 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
83 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
84 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
85 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
86 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
87 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
88 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
89 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
90 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
92 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
93 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
94 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
95 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
96 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
97 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
98 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
99 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
100 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
101 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
102 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
103 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
104 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
105 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
106 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
107 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
108 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
109 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
110 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
111 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
112 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
113 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
114 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
115 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
116 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
118 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
119 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
120 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
121 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
122 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
123 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
124 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
125 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
126 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
127 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
128 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
129 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
130 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
131 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
133 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
134 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
135 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
136 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
137 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
138 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
139 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
140 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
141 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
143 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
144 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
145 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
146 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
147 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
148 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
149 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
151 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
152 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
153 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
154 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
155 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
156 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
157 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
158 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
159 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
160 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
161 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
162 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
163 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
164 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
165 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
166 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
167 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
168 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
169 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
170 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
171 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
172 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
173 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
174 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
175 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
176 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
177 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
178 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
179 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
180 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
2 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
4 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
5 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
6 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
7 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
9 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
10 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
11 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
12 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
15 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
17 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
18 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
19 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
20 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
23 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
25 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
26 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
27 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
28 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
30 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
31 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
32 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
33 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
34 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
40 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
43 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
44 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
48 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
49 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
52 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
53 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
57 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
58 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
59 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
65 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
67 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
68 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
69 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
71 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
73 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
76 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
77 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
82 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
83 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
86 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
88 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
90 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
92 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
93 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
94 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
96 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
102 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
103 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
104 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
106 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
107 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
111 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
112 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
116 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
120 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
121 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
123 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
124 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
126 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
127 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
128 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
129 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
133 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
135 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
136 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
137 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
139 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
140 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
142 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
145 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
146 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
147 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
148 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
150 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
152 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
154 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
156 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
161 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
162 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
163 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
166 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
167 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
169 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
170 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
171 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
172 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
173 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
177 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
179 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
180 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
3 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
4 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
5 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
6 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
7 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
9 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
10 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
11 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
12 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
13 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
14 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
16 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
17 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
18 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
19 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
20 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
21 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
23 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
25 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
26 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
27 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
28 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
29 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
30 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
31 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
32 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
33 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
34 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
35 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
36 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
37 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
38 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
39 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
40 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
41 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
42 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
44 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
45 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
46 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
47 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
48 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
49 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
50 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
52 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
53 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
54 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
55 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
56 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
57 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
58 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
59 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
62 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
64 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
65 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
66 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
67 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
68 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
69 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
71 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
72 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
73 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
74 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
76 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
78 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
79 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
81 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
82 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
83 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
86 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
87 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
88 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
89 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
90 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
91 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
92 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
93 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
94 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
95 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
96 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
97 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
98 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
100 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
101 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
102 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
103 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
104 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
105 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
106 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
107 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
109 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
110 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
112 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
114 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
116 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
117 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
119 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
120 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
122 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
123 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
124 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
125 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
126 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
127 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
128 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
130 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
131 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
132 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
133 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
134 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
135 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
136 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
137 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
138 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
139 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
140 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
141 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
142 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
143 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
144 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
145 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
146 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
147 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
148 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
150 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
151 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
152 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
154 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
155 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
156 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
157 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
158 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
159 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
160 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
161 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
163 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
164 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
165 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
166 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
167 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
168 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
169 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
170 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
171 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
173 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
175 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
176 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
177 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
178 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
179 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
180 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Steaua Bucureşti csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Steaua Bucureşti pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.