sze, 2018 október 17. @ 13:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Aberdeen FC

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.07.26 Aberdeen FC 1 : 1 Burnley 4.09 2.95 1.95
3 2018.08.02 Burnley 3 : 1 ot Aberdeen FC 1.52 3.76 5.90
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 16.67% (1/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 100% (2/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
2 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
3 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
4 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
5 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
6 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
7 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
8 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
9 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
10 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
11 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
12 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
13 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
14 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
15 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
16 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
17 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
18 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
19 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
20 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
21 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
23 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
24 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
25 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
26 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
27 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
28 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
29 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
30 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
31 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
32 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
33 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
34 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
35 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
36 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
37 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
38 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
39 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
40 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
41 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
42 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
43 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
44 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
45 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
46 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
47 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
48 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
49 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
50 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
51 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
52 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
53 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
54 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
55 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
56 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
57 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
58 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
59 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
60 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
61 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
62 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
63 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
64 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
65 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
66 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
67 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
68 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
69 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
70 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
71 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
72 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
73 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
74 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
75 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
76 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
77 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
78 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
79 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
80 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
81 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
82 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
83 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
84 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
85 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
86 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
87 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
88 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
89 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
90 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
91 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
92 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
93 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
94 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
95 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
96 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
97 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
98 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
99 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
100 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
101 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
102 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
103 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
104 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
105 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
106 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
107 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
108 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
109 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
110 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
111 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
112 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
113 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
114 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
115 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
116 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
117 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
118 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
119 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
120 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
121 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
122 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
123 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
124 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
125 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
126 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
127 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
128 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
129 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
130 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
131 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
132 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
133 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
134 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
135 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
136 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
137 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
138 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
139 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
140 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
141 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
142 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
143 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
144 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
145 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
146 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
147 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
148 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
149 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
150 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
151 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
152 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
153 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
154 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
155 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
156 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
157 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
158 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
2 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
3 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
4 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
5 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
6 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
7 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
8 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
9 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
10 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
11 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
12 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
13 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
14 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
15 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
16 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
17 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
18 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
19 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
20 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
21 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
22 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
23 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
24 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
25 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
26 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
27 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
28 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
29 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
30 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
31 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
32 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
33 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
34 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
35 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
38 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
40 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
41 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
42 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
43 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
44 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
46 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
47 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
48 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
50 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
53 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
55 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
56 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
58 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
59 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
60 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
61 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
62 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
63 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
64 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
66 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
68 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
69 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
70 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
76 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
87 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
88 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
89 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
93 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
94 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
96 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
98 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
103 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
104 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
105 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
106 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
109 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
110 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
111 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
114 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
116 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
121 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
124 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
127 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
132 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
133 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
134 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
135 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
137 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
138 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
139 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
140 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
142 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
144 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
146 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
147 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
148 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
150 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
152 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
153 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
154 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
156 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
157 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
158 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
161 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
163 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
164 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
165 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
167 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
168 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
171 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
175 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
176 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
182 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
183 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
187 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
188 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
189 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
190 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
192 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
195 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
196 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
197 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
199 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
200 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
201 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
202 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
203 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
204 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
205 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
206 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
2 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
3 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
4 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
5 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
6 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
7 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
8 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
9 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
10 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
11 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
12 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
13 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
14 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
15 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
16 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
17 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
18 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
19 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
20 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
21 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
22 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
23 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
24 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
25 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
26 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
27 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
28 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
29 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
30 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
31 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
32 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
33 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
34 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
35 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
36 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
37 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
38 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
39 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
40 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
41 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
42 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
43 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
44 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
45 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
46 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
47 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
48 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
49 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
50 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
51 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
52 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
53 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
54 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
55 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
56 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
57 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
58 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
59 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
60 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
61 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
62 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
63 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
64 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
65 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
66 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
67 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
68 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
69 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
70 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
71 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
72 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
73 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
74 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
77 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
78 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
80 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
81 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
82 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
83 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
84 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
85 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
86 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
87 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
88 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
89 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
90 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
91 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
92 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
93 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
94 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
95 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
96 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
97 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
99 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
100 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
101 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
102 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
103 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
104 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
105 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
106 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
107 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
108 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
109 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
111 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
112 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
113 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
114 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
115 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
116 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
120 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
122 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
124 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
125 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
126 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
127 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
128 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
129 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
130 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
131 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
133 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
134 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
135 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
136 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
137 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
138 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
141 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
142 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
143 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
144 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
145 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
146 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
147 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
148 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
149 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
150 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
151 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
153 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
154 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
155 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
156 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
157 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
158 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
159 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
160 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
161 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
162 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
163 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
164 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
165 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
166 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
167 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
168 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
169 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
170 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
171 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
172 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
173 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
174 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
175 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
176 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
177 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
178 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
179 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
180 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
181 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
182 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
183 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
184 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
185 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
186 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
187 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
188 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
189 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
190 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
191 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
192 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
193 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
194 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
195 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
196 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
197 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
198 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
199 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
200 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
201 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
203 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
204 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
205 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
206 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Aberdeen FC csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Aberdeen FC pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.