k, 2018 december 18. @ 18:31 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Burnley

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.07.26 Aberdeen FC 1 : 1 Burnley 4.09 2.95 1.95
3 2018.08.02 Burnley 3 : 1 ot Aberdeen FC 1.52 3.76 5.90
4 2018.08.09 Istanbul Büyüksehir 0 : 0 Burnley 1.91 3.20 4.12
4 2018.08.16 Burnley 1 : 0 ot Istanbul Büyüksehir 2.22 2.84 3.60
5 2018.08.23 Olympiakos Piraeus 3 : 1 Burnley 1.68 3.28 5.44
5 2018.08.30 Burnley 1 : 1 Olympiakos Piraeus 2.50 3.24 2.81
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 14
Teljes Teljesitmény grafikon 21
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 0% (0/6)
Nyerési küszöb
1 gól 16.67% (1/6)
2 vagy több gól 16.67% (1/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Teljes 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 83.33% (5/6) 16.67% (1/6)
Rúgott gól/játék 1.17
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (2/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 2 0 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 2 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 38.46% (5/13)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/6) 0% (0/6)
Döntetlen 83.33% (5/6) 83.33% (5/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
2 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
3 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
4 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
5 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
6 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
7 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
8 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
9 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
10 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
11 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
12 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
13 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
14 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
15 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
16 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
17 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
18 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
19 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
20 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
21 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
22 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
23 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
24 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
25 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
26 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
27 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
28 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
29 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
30 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
31 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
32 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
33 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
34 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
35 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
36 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
37 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
38 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
39 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
40 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
41 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
42 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
43 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
44 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
45 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
46 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
47 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
48 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
49 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
50 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
51 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
52 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
53 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
54 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
55 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
56 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
57 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
58 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
60 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
61 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
62 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
63 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
64 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
65 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
66 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
67 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
68 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
69 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
70 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
71 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
72 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
73 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
74 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
75 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
76 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
77 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
78 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
79 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
80 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
81 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
82 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
83 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
84 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
85 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
86 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
87 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
88 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
89 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
90 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
91 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
92 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
93 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
94 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
95 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
96 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
97 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
98 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
99 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
100 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
101 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
102 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
103 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
104 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
105 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
106 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
107 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
108 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
109 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
110 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
111 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
112 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
113 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
114 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
115 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
116 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
117 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
118 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
119 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
120 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
121 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
122 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
123 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
124 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
125 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
126 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
127 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
128 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
129 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
131 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
132 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
133 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
134 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
135 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
136 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
137 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
138 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
139 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
140 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
141 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
142 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
143 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
144 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
145 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
146 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
147 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
148 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
149 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
150 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
151 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
152 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
153 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
154 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
155 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
156 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
157 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
158 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
159 Frankfurt Eintracht 6 6 0 0 17:5 +12 18 1 5 +6
160 Austria Salzburg 6 6 0 0 17:6 +11 18 1 5 +6
161 Arsenal 6 5 1 0 12:2 +10 16 3 3 +2
162 Chelsea 6 5 1 0 12:3 +9 16 3 3 =1
163 Dinamo Zagreb 6 4 2 0 11:3 +8 14 3 3 =2
164 Sporting Lisabon 6 4 1 1 13:3 +10 13 3 3 +2
165 Leverkusen 6 4 1 1 16:9 +7 13 2 4 +1
166 FC Sevilla 12 10 0 2 35:7 +28 12 3 9 +1
167 Krasnodar FK 6 4 0 2 8:8 0 12 1 5 -1
168 Betis Sevilla 6 3 3 0 7:2 +5 12 4 2 =1
169 Genk 12 9 2 1 36:14 +22 11 3 9 +1
170 Dinamo Kiev 6 3 2 1 10:7 +3 11 2 4 -1
171 Zenit St.Petersburg 10 5 2 3 14:12 +2 11 5 5 -1
172 Villarreal 6 2 4 0 12:5 +7 10 3 3 +1
173 Olympiakos Piraeus 10 6 2 2 22:9 +13 10 4 6 +1
174 Ac Milan 6 3 1 2 12:9 +3 10 2 4 -1
175 Rapid Wien 10 5 1 4 15:14 +1 10 3 7 +2
176 Fc Zürich 6 3 1 2 7:6 +1 10 4 2 =1
177 Slavia Praha 6 3 1 2 4:3 +1 10 6 0 +1
178 Standard Liege 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 =1
179 Malmö FF 8 3 4 1 11:8 +3 9 6 2 +1
180 BATE Borisov 6 3 0 3 9:9 0 9 3 3 +2
181 Rennes 6 3 0 3 7:8 -1 9 3 3 +2
182 Lazio Roma 6 3 0 3 9:11 -2 9 1 5 -2
183 Celtic Glasgow 8 4 1 3 10:9 +1 9 4 4 -1
184 Astana FC 8 3 2 3 8:8 0 8 6 2 -2
185 Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 0 8 4 2 -1
186 Leipzig 12 5 4 3 21:13 +8 7 6 6 =1
187 Appolon Limassol 14 7 1 6 24:17 +7 7 6 8 +2
188 Bordeaux 12 7 2 3 16:9 +7 7 7 5 +2
189 Besiktas 12 6 2 4 23:14 +9 7 6 6 -1
190 Fc Fehérvár 6 2 1 3 5:7 -2 7 5 1 =1
191 Trnava 8 3 2 3 7:8 -1 7 6 2 +1
192 Glasgow Rangers 14 5 7 2 17:11 +6 6 10 4 -1
193 Jablonec 6 1 2 3 6:8 -2 5 3 3 +1
194 FC Kobenhavn 14 6 5 3 17:9 +8 5 10 4 -2
195 Spartak Moskva 6 1 2 3 8:12 -4 5 3 3 -2
196 Sparta Sarpsborg 14 6 3 5 22:19 +3 5 6 8 -2
197 Larnaca AEK 12 5 4 3 21:13 +8 5 6 6 -1
198 Ludogorets Razgrad 10 3 5 2 12:8 +4 4 8 2 =4
199 Anderlecht 6 0 3 3 2:7 -5 3 5 1 =2
200 PAOK Saloniki 6 1 0 5 5:12 -7 3 3 3 -4
201 Vorskla Poltava 6 1 0 5 4:13 -9 3 2 4 -3
202 Garabag-Azersun Agdam 8 2 0 6 5:14 -9 3 5 3 -2
203 Ol. Marseille 6 0 1 5 6:16 -10 1 0 6 -4
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 6 0 1 5 4:14 -10 1 2 4 =1
205 Rosenborg Trondheim 10 4 1 5 14:15 -1 1 5 5 =1
206 Dudelange F91 12 4 3 5 15:23 -8 1 5 7 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Sevilla 6 6 0 0 22:0 +22 9 1 5 +6
2 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
3 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
4 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
5 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
6 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
7 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
8 Olympiakos Piraeus 5 4 1 0 15:0 +15 7 1 4 +2
9 Arsenal 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
10 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 7:0 +7 7 1 2 =1
11 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
12 Genk 6 5 1 0 19:0 +19 7 3 3 +1
13 Slavia Praha 3 2 1 0 3:0 +3 7 3 0 +1
14 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
15 Villarreal 3 2 1 0 9:0 +9 7 1 2 +2
16 Rapid Wien 5 4 1 0 10:0 +10 7 3 2 +1
17 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
18 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
19 Rennes 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
20 Celtic Glasgow 4 3 0 0 7:0 +7 6 1 3 -1
21 Trnava 4 2 1 0 4:0 +4 6 3 1 +1
22 Sporting Lisabon 3 2 0 0 5:0 +5 6 2 1 +1
23 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
24 Lazio Roma 3 2 0 0 5:0 +5 6 0 3 -1
25 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
26 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
27 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
28 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
29 Dinamo Kiev 3 1 1 0 5:0 +5 4 1 2 -1
30 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
31 Leipzig 6 4 1 0 15:0 +15 4 2 4 =1
32 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
33 Fc Fehérvár 3 1 1 0 3:0 +3 4 2 1 =1
34 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
35 Besiktas 6 4 0 0 15:0 +15 3 2 4 -2
36 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
37 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
38 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
39 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 8:0 +8 2 3 2 =2
40 FC Kobenhavn 7 2 3 0 10:0 +10 1 5 2 -2
41 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 1 0 2:0 +2 1 2 1 =1
42 Larnaca AEK 6 3 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
43 Dudelange F91 6 2 2 0 6:0 +6 1 4 2 =1
44 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
45 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
48 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
49 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
51 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
54 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
55 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
56 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
58 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
60 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
61 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
62 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
63 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
64 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
66 Ol. Marseille 3 0 0 0 3:0 +3 0 0 3 -3
67 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
68 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
69 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
70 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 PAOK Saloniki 3 0 0 0 1:0 +1 0 2 1 -3
75 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
76 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
81 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
83 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
88 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
89 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
91 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
94 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
97 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
98 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
101 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
102 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
103 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
104 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
105 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
106 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
107 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
108 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
109 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
110 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
116 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
119 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
120 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
124 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
125 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
126 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
128 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
129 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
130 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
132 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
133 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
134 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
136 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
137 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
139 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
140 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
142 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
143 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
144 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
145 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
146 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
149 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
150 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
152 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
154 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
155 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
156 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
157 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
158 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
160 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
162 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
164 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
166 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
169 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
172 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
177 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
178 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
180 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
181 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
184 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
186 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
187 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
188 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
190 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
191 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
192 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
193 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
196 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
197 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
198 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
199 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
200 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
202 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
205 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
206 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 8:4 +4 9 0 3 +3
2 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
3 Austria Salzburg 3 3 0 0 11:5 +6 9 0 3 +3
4 Chelsea 3 2 1 0 5:2 +3 7 2 1 =1
5 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
6 Dinamo Kiev 3 2 1 0 9:3 +6 7 1 2 +2
7 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
8 Leverkusen 3 2 0 0 13:6 +7 6 0 3 +1
9 BATE Borisov 3 2 0 0 11:4 +7 6 1 2 +1
10 Betis Sevilla 3 1 2 0 3:1 +2 5 2 1 =1
11 Ac Milan 3 1 1 0 8:4 +4 4 2 1 -1
12 Besiktas 6 2 2 0 14:8 +6 4 4 2 +1
13 FC Kobenhavn 7 4 2 0 12:3 +9 4 5 2 -1
14 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
15 Malmö FF 4 2 1 0 9:3 +6 4 4 0 +1
16 Larnaca AEK 6 2 3 0 14:6 +8 4 4 2 +1
17 Fc Zürich 3 1 1 0 6:2 +4 4 3 0 =1
18 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 10:6 +4 3 3 2 -1
19 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
20 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 11:4 +7 3 4 0 -1
21 PAOK Saloniki 3 1 0 0 10:6 +4 3 1 2 -2
22 Vorskla Poltava 3 1 0 0 9:7 +2 3 1 2 -1
23 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
24 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:5 0 3 1 2 -2
25 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
26 Celtic Glasgow 4 1 1 0 6:6 0 3 3 1 +1
27 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
28 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
29 Leipzig 6 1 3 0 13:6 +7 3 4 2 -2
30 Jablonec 3 1 0 0 7:4 +3 3 1 2 +1
31 Bordeaux 6 3 1 0 11:4 +7 3 4 2 +1
32 Fc Fehérvár 3 1 0 0 6:3 +3 3 3 0 -1
33 Lazio Roma 3 1 0 0 8:7 +1 3 1 2 -1
34 Appolon Limassol 7 2 0 0 14:11 +3 3 3 4 +1
35 Zenit St.Petersburg 5 0 2 0 5:10 -5 2 3 2 -1
36 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 8:4 +4 2 5 0 =2
37 Astana FC 4 0 2 0 5:6 -1 2 3 1 -1
38 Spartak Moskva 3 0 1 0 8:4 +4 1 3 0 -1
39 Ol. Marseille 3 0 1 0 11:8 +3 1 0 3 -2
40 Anderlecht 3 0 1 0 4:3 +1 1 3 0 =1
41 Glasgow Rangers 7 1 4 0 10:8 +2 1 5 2 -2
42 Fenerbahce 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 -1
43 Standard Liege 3 0 1 0 4:7 -3 1 1 2 =1
44 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
45 Sparta Sarpsborg 7 2 1 0 16:12 +4 1 2 5 -1
46 Rosenborg Trondheim 5 2 1 0 15:5 +10 1 4 1 =1
47 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
48 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
49 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
50 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
51 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
52 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
53 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
54 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
56 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
57 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
58 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
59 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
60 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
61 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
62 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
63 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
64 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
65 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
66 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
68 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
69 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
70 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
71 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
72 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
73 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
74 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
75 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
76 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
77 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
78 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
79 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
82 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
83 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
85 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
86 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
87 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
88 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
90 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
91 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
92 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
93 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
94 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
95 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
96 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
97 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
99 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
100 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
101 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
102 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
103 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
104 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
105 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
106 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
107 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
108 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
109 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
110 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
111 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
113 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
114 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
115 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
118 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
119 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
120 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
121 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
122 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
123 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
124 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
126 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
127 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
128 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
129 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
130 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
131 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
132 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
133 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
135 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
137 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
138 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
140 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
142 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
143 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
144 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
145 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
147 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
148 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
149 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
150 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
151 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
152 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
153 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
154 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
155 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
156 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
157 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
158 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
159 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
160 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
161 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
162 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
163 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
164 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
165 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
166 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
167 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
168 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
169 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
170 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
171 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
172 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
173 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
174 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
175 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
176 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
177 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
178 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
179 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
180 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
181 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
182 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
183 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
184 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
185 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
186 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
187 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
188 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
189 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
190 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
191 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
192 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
193 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
194 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
195 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
196 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
197 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
198 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
199 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
200 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
201 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
202 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
203 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
204 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
205 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
206 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Burnley csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Burnley pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.