sze, 2018 augusztus 15. @ 10:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

CSKA Sofia

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 CSKA Sofia 1 : 0 Caramba 1.23 4.91 12.40
2 2018.07.19 Caramba 1 : 0 CSKA Sofia 4.20 3.24 1.80
3 2018.07.26 CSKA Sofia 3 : 0 Fc Admira 1.64 3.54 5.00
3 2018.08.02 Fc Admira 1 : 3 CSKA Sofia 3.53 3.26 1.97
4 2018.08.09 CSKA Sofia 1 : 2 FC Kobenhavn 2.95 3.11 2.37
4  2018.08.16 FC Kobenhavn - : - CSKA Sofia 1.49 3.75 6.56
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 28
Nullára
Nyereség 40% (2/5)
Vereség 20% (1/5)
Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 40% (2/5)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 20% (1/5) 80% (4/5)
Rúgott gól/játék 1.60
Kapott gól/játék 0.80
Gól/játék 2.40
Nem kapott gólt 40% (2/5)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 2 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 1 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 60% (3/5) 60% (3/5)
Döntetlen 20% (1/5) 0% (0/5)
Elveszitett 20% (1/5) 40% (2/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
2 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
3 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
4 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
5 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
6 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
7 Lech Poznan 5 1 2 2 7:8 -1 0 3 2 -1
8 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
9 Vitesse Arnheim 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
10 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
12 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
13 HJK Helsinki 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Rapid Wien 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Progres Niedercom 5 2 0 3 5:4 +1 0 4 1 -1
17 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
18 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
19 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
20 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
21 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
22 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 Sparta Sarpsborg 5 3 1 1 9:3 +6 0 3 2 =1
24 LASK Linz 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
25 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
26 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
27 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
28 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
29 Besiktas 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
30 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
31 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
32 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
33 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
34 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
35 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
36 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
37 Olimpija Lublaň 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
38 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
39 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
40 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
41 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
42 Steaua Bucureşti 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
43 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
44 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
45 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
46 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
47 Larnaca AEK 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +2
48 Luzern 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
49 Alashkert FC 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
50 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
51 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
52 Kukesi KS 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
53 Glasgow Rangers 5 3 2 0 7:2 +5 0 4 1 +1
54 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
56 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
57 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
58 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
59 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
60 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
61 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
62 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
63 Genk 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
64 Dudelange F91 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
65 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
66 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
67 Molde FK 5 3 1 1 11:3 +8 0 2 3 =1
68 Partizan Belgrad 5 4 1 0 10:2 +8 0 2 3 +1
69 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
70 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
71 Maribor Branik NK 5 3 1 1 6:3 +3 0 4 1 -1
72 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
73 Pyunik Yerevan 5 3 1 1 5:2 +3 0 4 1 =1
74 Zrinjski Mostar 3 1 1 1 3:3 0 0 2 1 -1
75 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
76 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
77 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
78 FC Sevilla 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
79 Valur Reykjavík 3 1 0 2 3:2 +1 0 2 1 -1
80 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
81 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
82 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
83 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
84 Jagiellonia Bialystok 3 1 1 1 5:5 0 0 2 1 -1
85 Ufa FK 3 1 2 0 3:2 +1 0 2 1 +1
86 Burnley 3 0 3 0 4:4 0 0 2 1 =3
87 Torpedo Kutaisi 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
88 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
89 Dynamo Minsk 5 4 0 1 14:4 +10 0 1 4 +3
90 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
91 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
92 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
93 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
94 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
95 Leipzig 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
96 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Apoel Nikósia 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 =1
98 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
99 Feyenoord 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
100 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
101 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
102 Kairat Almaty 5 3 0 2 13:5 +8 0 2 3 -2
103 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
104 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
105 Spartak Zlatibor Voda 5 2 1 2 6:5 +1 0 4 1 -2
106 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
107 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
108 Llansantffraid 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
109 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
110 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
111 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
112 Hapoel Haifa 3 1 1 1 3:5 -2 0 2 1 -1
113 Slovan Bratislava 5 4 0 1 15:6 +9 0 0 5 +2
114 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
115 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
116 Bordeaux 3 3 0 0 6:2 +4 0 1 2 +3
117 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
118 Hibernian 5 3 2 0 16:8 +8 0 2 3 =2
119 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
120 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
121 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
122 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
123 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
124 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
125 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
126 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
127 Hajduk Split 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
128 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 CSKA Sofia 5 3 0 2 8:4 +4 0 2 3 -1
130 Nordsjalland FC 5 4 0 1 6:3 +3 0 3 2 -1
131 Zenit St.Petersburg 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
132 FC Kobenhavn 5 4 1 0 11:2 +9 0 3 2 +3
133 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
134 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
135 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
136 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
137 Appolon Limassol 5 4 0 1 11:3 +8 0 2 3 +4
138 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
139 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
140 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
141 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
142 Maccabi Tel Aviv 5 2 3 0 6:3 +3 0 4 1 =2
143 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
144 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
145 Trenčín 5 4 1 0 12:2 +10 0 3 2 +3
146 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
147 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
148 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
149 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
150 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
151 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
152 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
153 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:3 +11 0 0 3 +2
154 Dynamo Brest 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
155 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
156 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
158 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
159 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
160 Spartaks Jurmala 3 2 0 1 9:1 +8 0 1 2 -1
161 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
162 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
163 Žalgiris Vilnius 5 2 2 1 5:4 +1 0 4 1 -1
164 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
165 Illichivets Mariupol 3 0 2 1 4:6 -2 0 1 2 -1
166 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
167 Sturm Graz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
169 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
170 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
171 Legia Warszawa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
173 Cork City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Partizan Belgrad 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
2 Maribor Branik NK 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
3 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
4 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
5 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
7 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
10 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
11 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Glasgow Rangers 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +1
16 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
17 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
18 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
21 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
23 LASK Linz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
24 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Besiktas 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
26 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
27 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
28 Midtjylland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
30 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
31 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
32 Rosenborg Trondheim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
35 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Lech Poznan 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
37 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 FC Sevilla 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
40 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
41 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
42 Burnley 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
43 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Dynamo Brest 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
45 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
46 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
47 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
48 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
49 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
50 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
52 Genk 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
53 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
55 FC Kobenhavn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
56 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
57 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
58 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
59 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
61 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
64 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
68 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
69 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
71 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
72 HJK Helsinki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
75 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
76 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Feyenoord 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
87 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Zrinjski Mostar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Maccabi Tel Aviv 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
96 Trenčín 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 +2
97 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
98 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Larnaca AEK 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
102 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Kukesi KS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
109 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
111 Sparta Sarpsborg 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
112 Progres Niedercom 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
113 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
115 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
118 Kairat Almaty 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
119 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
120 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
123 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
124 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
125 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Valur Reykjavík 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
131 Ufa FK 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 +1
132 Torpedo Kutaisi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
133 Atalanta Bergamo 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
134 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
136 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Žalgiris Vilnius 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
138 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
140 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Dudelange F91 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Molde FK 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
144 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Olimpija Lublaň 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
150 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
152 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
153 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
155 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
156 Bordeaux 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
157 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
158 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
159 Braga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Rapid Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
162 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
163 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
166 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Leipzig 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
168 Apoel Nikósia 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
169 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
170 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
171 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Partizan Belgrad 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 +1
2 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
3 Pyunik Yerevan 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
6 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
7 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
8 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
9 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
10 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
11 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
13 Luzern 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
14 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
15 Glasgow Rangers 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 +1
16 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
17 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
18 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
19 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
20 Hajduk Split 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
21 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Nordsjalland FC 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
23 LASK Linz 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
24 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
25 Besiktas 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
28 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
29 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
30 Spartak Zlatibor Voda 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
31 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
34 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
36 Lech Poznan 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
37 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
38 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
39 FC Sevilla 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
40 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
41 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
42 Burnley 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
43 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
44 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
45 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
46 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
48 Spartaks Jurmala 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
49 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
50 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
52 Genk 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
53 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
54 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
55 FC Kobenhavn 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
56 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
57 Olomouc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Appolon Limassol 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
59 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
61 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
62 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
63 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
64 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
65 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
66 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
68 Slovan Bratislava 2 1 0 0 7:4 +3 0 0 2 -1
69 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 Hibernian 2 1 1 0 10:5 +5 0 1 1 =1
71 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
72 HJK Helsinki 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
74 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
76 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
77 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
78 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
79 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
80 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
82 Feyenoord 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Istanbul Büyüksehir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Sturm Graz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
87 Legia Warszawa 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Cork City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
91 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
92 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
93 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
94 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
95 Maccabi Tel Aviv 3 0 3 0 3:3 0 0 2 1 =3
96 Trenčín 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
97 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
98 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
99 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
100 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
101 Larnaca AEK 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
102 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
103 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
104 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
105 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
106 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
107 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
108 CSKA Sofia 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 +1
109 Zenit St.Petersburg 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
110 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
111 Sparta Sarpsborg 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
112 Progres Niedercom 3 1 0 0 4:3 +1 0 2 1 -2
113 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
114 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
115 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
116 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
118 Kairat Almaty 3 1 0 0 5:4 +1 0 1 2 -2
119 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
120 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
121 Llansantffraid 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
122 Hapoel Beer Sheva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
124 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
125 Vitesse Arnheim 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
126 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
127 Valur Reykjavík 2 0 0 0 0:2 -2 0 2 0 -2
128 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
129 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
130 Jagiellonia Bialystok 1 0 1 0 5:4 +1 0 0 1 =1
131 Ufa FK 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
132 Torpedo Kutaisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
133 Atalanta Bergamo 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
134 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
136 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
137 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
138 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
139 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
140 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
141 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
142 Dudelange F91 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
143 Molde FK 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
144 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
145 Zorya Luhansk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
146 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
147 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
148 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
149 Olimpija Lublaň 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
150 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
151 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
152 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
153 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
154 Hapoel Haifa 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
155 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
156 Bordeaux 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
157 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
158 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
159 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
160 Rapid Wien 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
164 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
166 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
167 Leipzig 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
168 Apoel Nikósia 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 =1
169 Dynamo Minsk 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
170 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
171 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
172 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
173 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) CSKA Sofia csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted CSKA Sofia pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.