h, 2019 december 16. @ 02:50 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Universitatea Craiova

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Sabail Baku 2 : 3 Universitatea Craiova 4.15 3.44 1.81
1 2019.07.18 Universitatea Craiova 3 : 2 Sabail Baku 1.21 5.85 12.15
2 2019.07.25 Budapest Honvéd 0 : 0 Universitatea Craiova 3.13 3.14 2.25
2 2019.08.01 Universitatea Craiova 1 : 0 ot(p) Budapest Honvéd 1.49 3.97 6.40
3 2019.08.08 Universitatea Craiova 0 : 2 Athens AEK 3.41 3.01 2.25
3 2019.08.15 Athens AEK 1 : 1 Universitatea Craiova 1.52 4.13 5.90
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 30
Teljes Teljesitmény grafikon 26
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 16.67% (1/6)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (3/6)
2 vagy több gól 0% (0/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (2/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 2 0 0 2 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 26.67% (4/15)
Második 66.67% (10/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 66.67% (4/6) 50% (3/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
2 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
3 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
4 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
5 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
6 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
7 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
8 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
9 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
10 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
11 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
12 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
13 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
14 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
15 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
16 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
17 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
18 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
19 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
20 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
21 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
22 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
23 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
24 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
25 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
26 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
27 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
28 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
29 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
30 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
31 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
32 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
33 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
34 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
35 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
36 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
37 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
38 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
39 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
40 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
41 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
42 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
43 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
44 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
45 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
46 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
47 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
48 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
49 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
50 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
51 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
52 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
53 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
54 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
55 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
56 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
57 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
58 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
59 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
60 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
61 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
62 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
63 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
64 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
65 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
66 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
67 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
68 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
69 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
70 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
71 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
72 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
73 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
74 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
75 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
76 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
77 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
78 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
79 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
80 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
81 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
82 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
83 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
84 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
85 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
86 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
87 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
88 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
90 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
91 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
92 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
93 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
94 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
95 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
96 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
97 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
98 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
99 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
100 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
101 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
102 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
103 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
104 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
105 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
106 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
107 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
108 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
109 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
110 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
111 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
112 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
113 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
114 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
115 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
116 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
117 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
119 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
120 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
121 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
122 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
123 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
124 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
125 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
126 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
127 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
128 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
129 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
130 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
131 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
132 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
133 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
134 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
135 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
136 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
137 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
138 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
139 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
140 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
141 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
142 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
143 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
144 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
145 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
146 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
147 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
148 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
149 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
150 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
152 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
153 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
154 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
155 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
156 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
157 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
158 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
159 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
160 FC Sevilla 6 5 0 1 14:3 +11 15 3 3 -1
161 Braga 10 8 2 0 25:13 +12 14 2 8 +1
162 FC Basel 6 4 1 1 12:4 +8 13 3 3 +1
163 Manchester United 6 4 1 1 10:2 +8 13 3 3 +1
164 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 +7 13 2 4 +3
165 Wolverhampton 12 10 1 1 30:9 +21 13 4 8 +1
166 Celtic Glasgow 8 6 1 1 16:7 +9 13 4 4 -1
167 Gent 12 6 5 1 25:15 +10 12 4 8 +1
168 Sporting Lisabon 6 4 0 2 11:7 +4 12 2 4 -1
169 Getafe 6 4 0 2 8:4 +4 12 3 3 +2
170 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 +2 12 5 1 +1
171 Espaňol Barcelona 12 8 3 1 30:8 +22 11 4 8 -1
172 Arsenal 6 3 2 1 14:7 +7 11 1 5 =1
173 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 +2 11 3 3 +2
174 Malmö FF 14 9 3 2 31:11 +20 11 6 8 +2
175 Apoel Nikósia 6 3 1 2 10:8 +2 10 3 3 +3
176 FC Porto 6 3 1 2 8:9 -1 10 3 3 +2
177 Istanbul Büyüksehir 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 +1
178 AZ Alkmaar 12 4 7 1 24:10 +14 9 4 8 -1
179 AS Roma 6 2 3 1 12:6 +6 9 2 4 =1
180 Glasgow Rangers 14 8 5 1 28:9 +19 9 8 6 =2
181 FC Kobenhavn 8 3 3 2 8:6 +2 9 7 1 -1
182 Frankfurt Eintracht 12 8 0 4 21:13 +8 9 3 9 -1
183 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
184 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
185 Ludogorets Razgrad 12 5 5 2 26:13 +13 8 5 7 =2
186 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
187 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
188 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
189 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
190 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
191 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
192 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
193 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
194 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
195 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
196 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
197 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
198 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
199 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
200 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
201 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
202 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
203 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
204 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
205 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
206 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
207 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
2 Manchester United 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
3 CFR Cluj 3 3 0 0 5:0 +5 9 2 1 +3
4 LASK Linz 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
5 FC Basel 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
6 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
7 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
8 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
9 FC Porto 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 +1
10 Glasgow Rangers 7 6 1 0 16:0 +16 7 5 2 =1
11 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
12 Gent 6 5 1 0 18:0 +18 7 0 6 +1
13 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
14 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
15 Apoel Nikósia 3 2 0 0 6:0 +6 6 1 2 +2
16 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
17 Wolverhampton 6 5 0 0 13:0 +13 6 3 3 +2
18 Getafe 3 2 0 0 4:0 +4 6 2 1 +1
19 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
20 Wolfsburg 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
21 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
22 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
23 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
24 AS Roma 3 1 2 0 7:0 +7 5 1 2 =2
25 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
26 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
27 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
28 Espaňol Barcelona 6 4 1 0 17:0 +17 4 2 4 -1
29 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
30 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
31 Ludogorets Razgrad 6 3 2 0 15:0 +15 4 3 3 =1
32 FC Kobenhavn 4 2 1 0 5:0 +5 4 3 1 -1
33 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
34 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
35 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
36 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
37 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 10:0 +10 3 1 5 -1
38 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
39 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
40 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
41 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
42 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
43 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
44 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
45 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
46 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
47 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
48 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
49 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
50 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
52 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
56 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
57 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
58 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
59 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
60 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
61 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
62 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
63 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
65 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
67 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
70 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
71 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
74 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
77 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
78 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
80 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
81 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
82 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
83 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
88 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
90 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
91 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
98 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
99 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
101 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
102 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
104 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
105 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
108 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
111 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
114 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
115 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
116 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
117 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
118 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
120 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
127 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
128 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
131 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
133 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
135 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
136 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
137 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
141 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
142 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
143 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
144 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
150 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
151 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
152 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
153 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
154 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
155 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
156 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
157 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
158 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
159 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
160 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
161 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
162 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
167 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
171 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
172 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
176 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
177 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
178 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
182 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
187 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
188 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
190 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
193 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
194 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
195 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
198 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
200 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
203 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
205 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
206 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 5 5 0 0 20:6 +14 9 1 4 +5
2 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 16:5 +11 7 2 4 =1
3 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
4 Istanbul Büyüksehir 3 2 0 0 9:5 +4 6 0 3 +2
5 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
6 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 19:5 +14 6 2 4 +1
7 FC Sevilla 3 2 0 0 8:3 +5 6 1 2 -1
8 Arsenal 3 1 2 0 10:3 +7 5 1 2 =2
9 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
10 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
11 Gent 6 1 4 0 16:6 +10 5 4 2 =1
12 FC Kobenhavn 4 1 2 0 6:3 +3 5 4 0 +1
13 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
14 Celtic Glasgow 4 2 1 0 9:5 +4 4 2 2 -1
15 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
16 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
17 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
18 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
19 Malmö FF 7 3 2 0 15:4 +11 4 5 2 +1
20 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
21 AS Roma 3 1 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
22 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
23 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
24 AZ Alkmaar 6 2 3 0 17:7 +10 4 1 5 -1
25 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
26 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 14:10 +4 4 2 4 =1
27 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
28 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
29 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
30 FC Porto 3 1 0 0 6:5 +1 3 2 1 +1
31 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
32 Sporting Lisabon 3 1 0 0 5:6 -1 3 1 2 -1
33 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
34 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
35 Glasgow Rangers 7 2 4 0 14:7 +7 2 3 4 =2
36 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
37 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
38 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
39 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
40 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
41 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
42 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
43 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
44 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
45 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
46 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
47 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
48 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
49 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
51 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
52 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
53 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
54 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
55 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
56 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
57 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
58 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
59 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
60 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
61 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
62 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
64 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
65 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
67 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
68 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
69 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
70 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
71 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
72 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
73 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
74 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
75 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
77 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
78 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
79 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
80 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
81 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
82 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
83 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
84 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
85 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
86 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
87 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
88 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
91 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
92 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
93 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
94 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
95 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
96 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
98 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
99 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
100 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
101 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
102 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
103 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
104 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
106 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
107 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
108 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
109 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
110 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
111 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
112 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
113 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
114 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
115 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
116 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
117 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
119 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
120 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
121 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
122 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
123 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
124 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
126 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
127 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
128 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
129 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
131 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
132 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
133 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
135 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
136 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
137 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
138 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
140 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
141 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
142 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
143 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
144 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
145 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
146 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
147 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
148 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
149 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
150 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
152 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
153 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
154 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
155 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
156 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
157 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
158 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
159 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
160 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
161 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
162 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
163 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
165 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
166 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
167 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
168 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
169 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
171 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
172 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
173 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
174 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
177 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
178 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
180 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
181 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
182 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
183 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
184 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
185 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
186 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
187 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
188 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
189 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
190 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
191 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
192 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
193 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
194 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
195 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
196 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
197 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
198 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
199 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
200 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
201 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
205 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
206 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
207 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Universitatea Craiova csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Universitatea Craiova pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.