szo, 2020 szeptember 26. @ 14:30 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Cracovia Kraków

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.27 Malmö FF 2 : 0 Cracovia Kraków 1.57 3.95 5.22
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 100% (2/2)
Második 0% (0/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lokomotiva Zagreb 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
2 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Standard Liege 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
4 Flora Tallin 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
5 Budapest Honvéd 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
6 Bodo Glimt 3 2 0 1 11:5 +6 0 0 3 -1
7 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Willem Tilburg 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
9 Iskra Danilovgrad 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
10 Bala Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
11 Jablonec 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
12 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Spyris Kaunas 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
14 Charleroi 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
15 Coleraine Belfast 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
16 Derry City 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
17 Partizan Belgrad 3 1 2 0 3:2 +1 0 2 1 =2
18 Sutjeska Niksic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Progres Niedercom 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
20 Linfield Belfast 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Celje Biostart Publikum 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
22 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Puskás Akadémia 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Sonderjyll 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Ordabasy Shymkent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Glasgow Rangers 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
27 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
28 Suduva Marijampole 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Hartberg TSV 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Valmiera FK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
32 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Engordany UE 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Differdange FC 03 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Lech Poznan 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
36 Tre Penne 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
38 La Valetta FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Levadia Tallin 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
40 Tottenham 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
41 Viking Stavanger 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Dynamo Tbilisi 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
43 Liberec 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
44 Shkupi Skopje 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Breidablik 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
46 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
47 Steaua Bucureşti 3 1 1 1 9:8 +1 0 1 2 -1
48 Llansantffraid 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
49 Bohemians Dublin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Aarhus AGF 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
51 Hibernians Paola 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
52 Dynamo Batumi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Renova FK 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
54 Mura Murska Sobota 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
55 Gjilani 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
56 Flora Paide 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Slavia Sofia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 La Fiorita 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Celtic Glasgow 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 Klakksvik KI 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
61 Hammarby 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
62 Ac Milan 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
63 Inter Turku FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
64 Desna Chernihiv 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Vaduz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Ba 2 1 1 0 8:6 +2 0 1 1 =1
67 Neftci Baku 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
68 Reims 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
69 Appolon Limassol 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
70 CSKA Sofia 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
71 Astana FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Rostselmash Rostov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Sporting Lisabon 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
74 Dynamo Minsk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Thorshavn B36 4 1 2 1 10:11 -1 0 0 4 -1
76 LASK Linz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
77 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
78 Thorshavn HB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Sileks Krakovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Barry Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
82 Shamrock Rovers 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
83 FC Kobenhavn 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
84 Fc Fehérvár 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
85 Alashkert FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Zeta Golubovci 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
87 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
88 Sirens 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Daugava Riga 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Besiktas 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
91 Kukesi KS 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
92 Motherwell FC 3 1 1 1 7:6 +1 0 0 3 -1
93 Runavik NSI 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
94 Malmö FF 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
95 Dunajská Streda 3 1 1 1 7:12 -5 0 1 2 -1
96 Honka Espoo 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
97 Buducnost Podgorica 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
98 Slovan Bratislava 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
99 Ararat-Armenia 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
100 Botosani 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
101 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Fola Esch CS 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
103 OFI Crete 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Apoel Nikósia 3 1 2 0 7:4 +3 0 1 2 =1
105 Dynamo Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Rio Ave 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
107 BATE Borisov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Glentoran Belfast 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
109 FC Basel 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
110 St Joseph's 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Kairat Almaty 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
112 HNK Osijek 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Sfintul Gheorghe 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
114 Piast Gliwice 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
115 Serif Tiraspol 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
116 PSV Eindhoven 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
117 Ventspils FK 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
119 KuPS Kuopio 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
120 Kolos Kovalivka 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
121 Dinamo Bender 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
123 Noah 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Lincoln Red Imps 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
125 Aberdeen FC 3 2 0 1 8:1 +7 0 2 1 -1
126 Crvena zvezda Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Djurgarden IF 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
128 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 8:1 +7 0 0 3 +3
129 Hafnarfjordur FH 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Lokomotiv Tbilisi 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
131 Žilina 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
132 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
133 Kalju Nomme JK 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Zrinjski Mostar 3 1 2 0 8:5 +3 0 0 3 =2
135 Floriana La Valetta 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
136 Athens AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
137 Maccabi Haifa 3 3 0 0 7:3 +4 0 0 3 +3
138 IFK Göteborg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Teuta Durrës 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
140 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
141 CFR Cluj 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Servette FC 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
143 Pristina 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Vojvodina Nový Sad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
145 Hajduk Split 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
146 Tre Fiori 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Cracovia Kraków 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Legia Warszawa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
149 Connah's Quay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Rosenborg Trondheim 3 3 0 0 10:3 +7 0 1 2 +3
151 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
152 Wolfsburg 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
153 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Alanyaspor K 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Sumgayet Khazar 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 College Europa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Galatasaray 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
159 Anorthosis Famagusta 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Dundalk FC 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
161 Beitar Jerusalem 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Reykjavík KR 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Pétange CS 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Ružomberok 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Riteriai 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
166 Ilves Tampere 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
167 Borac Banja Luka 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
168 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Aris Saloniki 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Shirak Gyumri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Žalgiris Vilnius 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
172 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Shkendija 79 Tetovo 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
175 St. Gallen 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Drita 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
177 Granada 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
178 Sarajevo FK 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
3 Budapest Honvéd 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
4 Willem Tilburg 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 St Joseph's 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Bala Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Sileks Krakovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Shamrock Rovers 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
9 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
11 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Daugava Riga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 College Europa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Reykjavík KR 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Alashkert FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Pétange CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Borac Banja Luka 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
19 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hammarby 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
21 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Vaduz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Riteriai 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 Neftci Baku 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
25 Floriana La Valetta 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
26 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
27 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
28 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Lokomotiv Plovdiv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Levadia Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Tottenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Liberec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Pristina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Breidablik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Serif Tiraspol 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
37 Ventspils FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
38 Vikingur Reykjavik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
40 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
41 Spyris Kaunas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Coleraine Belfast 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
43 Sutjeska Niksic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Linfield Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Motherwell FC 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
48 Malmö FF 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
49 Dunajská Streda 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
50 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Botosani 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Shirak Gyumri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Sarajevo FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 CSKA Sofia 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
59 Rostselmash Rostov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Sporting Lisabon 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 LASK Linz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
62 Drita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Tre Fiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Legia Warszawa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Rosenborg Trondheim 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
67 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Progres Niedercom 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Llansantffraid 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
71 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Renova FK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Slavia Sofia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Aberdeen FC 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
76 Djurgarden IF 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
77 Hapoel Beer Sheva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
78 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Gjilani 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
80 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Ordabasy Shymkent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
83 Valmiera FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Laci SK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Lech Poznan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 OFI Crete 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Rio Ave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 FC Basel 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Engordany UE 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Kairat Almaty 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
92 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Standard Liege 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
94 Bodo Glimt 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
95 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Dynamo Batumi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Barry Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Fc Fehérvár 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
100 Iskra Danilovgrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Zeta Golubovci 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Besiktas 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
103 Galatasaray 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
104 Dundalk FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Beitar Jerusalem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Sirens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Ilves Tampere 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 La Fiorita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Klakksvik KI 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
111 Inter Turku FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Reims 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 IFK Göteborg 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Teuta Durrës 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
117 Servette FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
118 Ba 1 0 1 0 6:0 +6 0 0 1 =1
119 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Tre Penne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Viking Stavanger 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Dynamo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
125 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 KuPS Kuopio 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
128 Shkupi Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dinamo Bender 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Charleroi 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Derry City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Partizan Belgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
133 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Noah 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Puskás Akadémia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kukesi KS 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
137 Runavik NSI 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
138 Honka Espoo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Buducnost Podgorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Zeljeznicar Sarajevo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Aris Saloniki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Žalgiris Vilnius 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 St. Gallen 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Ararat-Armenia 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
146 Granada 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
147 Appolon Limassol 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
148 Astana FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Dynamo Minsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Thorshavn B36 2 0 2 0 7:0 +7 0 0 2 =2
151 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Cracovia Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Connah's Quay 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Wolfsburg 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
155 Caramba 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
156 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Steaua Bucureşti 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
158 Bohemians Dublin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Aarhus AGF 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
160 Mura Murska Sobota 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
161 Sumgayet Khazar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Flora Paide 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Lincoln Red Imps 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
164 Crvena zvezda Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Hafnarfjordur FH 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Lokomotiv Tbilisi 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
167 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Glasgow Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Hartberg TSV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Saburtalo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Differdange FC 03 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Fola Esch CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Apoel Nikósia 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
176 BATE Borisov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Glentoran Belfast 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
178 HNK Osijek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Flora Tallin 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
3 Budapest Honvéd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Willem Tilburg 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
5 St Joseph's 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Bala Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
7 Sileks Krakovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Shamrock Rovers 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 FC Kobenhavn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
10 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Kaisar Kzyl-Orda 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Daugava Riga 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 College Europa 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Alashkert FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Pétange CS 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Borac Banja Luka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Celtic Glasgow 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
20 Hammarby 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Ac Milan 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
22 Vaduz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Riteriai 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
24 Neftci Baku 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Floriana La Valetta 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 Maccabi Haifa 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
27 Shakhtsyor Salihorsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 CFR Cluj 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
29 Hajduk Split 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
30 Lokomotiv Plovdiv 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
31 Levadia Tallin 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
32 Tottenham 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
33 Liberec 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
34 Pristina 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Breidablik 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Serif Tiraspol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Ventspils FK 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
38 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
39 Maribor Branik NK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
41 Spyris Kaunas 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
42 Coleraine Belfast 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
43 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Kolos Kovalivka 2 1 1 0 2:3 -1 0 1 1 =1
45 Linfield Belfast 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Sonderjyll 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Motherwell FC 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
48 Malmö FF 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Dunajská Streda 2 1 0 0 5:7 -2 0 1 1 -1
50 Slovan Bratislava 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
51 Inter d'Escaldes CM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Botosani 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
53 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Shirak Gyumri 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Shkendija 79 Tetovo 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
57 Sarajevo FK 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 CSKA Sofia 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Drita 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
63 Thorshavn HB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Tre Fiori 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 Inter Baku 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
68 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Progres Niedercom 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Llansantffraid 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
71 Hibernians Paola 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
72 Petrocub Sarata-Galbena 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Renova FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
74 Slavia Sofia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Aberdeen FC 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
76 Djurgarden IF 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
78 Žilina 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
79 Gjilani 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
80 Kalju Nomme JK 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Ordabasy Shymkent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Santa Coloma FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Valmiera FK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Laci SK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
85 Lech Poznan 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
86 OFI Crete 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
87 Dynamo Moskva 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Rio Ave 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
89 FC Basel 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
90 Engordany UE 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Kairat Almaty 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
92 Lokomotiva Zagreb 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
93 Standard Liege 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
94 Bodo Glimt 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
95 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Jablonec 1 0 1 0 3:5 -2 0 0 1 =1
97 Dynamo Batumi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Barry Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
99 Fc Fehérvár 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
100 Iskra Danilovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
101 Zeta Golubovci 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
102 Besiktas 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Galatasaray 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
104 Dundalk FC 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
105 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Ružomberok 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Sirens 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Ilves Tampere 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
109 La Fiorita 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Klakksvik KI 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
111 Inter Turku FC 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
112 Desna Chernihiv 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Reims 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
114 Athens AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
115 IFK Göteborg 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Teuta Durrës 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Servette FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 Ba 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
119 Vojvodina Nový Sad 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
120 Tre Penne 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 La Valetta FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Viking Stavanger 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Dynamo Tbilisi 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
124 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Piast Gliwice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
126 PSV Eindhoven 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
127 KuPS Kuopio 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Dinamo Bender 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Charleroi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
131 Derry City 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
132 Partizan Belgrad 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
133 Celje Biostart Publikum 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
134 Noah 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Puskás Akadémia 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Kukesi KS 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Runavik NSI 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
138 Honka Espoo 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
139 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
140 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Aris Saloniki 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 St. Gallen 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Ararat-Armenia 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Granada 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
147 Appolon Limassol 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
148 Astana FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Dynamo Minsk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Thorshavn B36 2 1 0 0 8:4 +4 0 0 2 -1
151 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Cracovia Kraków 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Connah's Quay 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
154 Wolfsburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
155 Caramba 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Alanyaspor K 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Steaua Bucureşti 1 0 1 0 9:6 +3 0 0 1 =1
158 Bohemians Dublin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Aarhus AGF 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
161 Sumgayet Khazar 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Flora Paide 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Crvena zvezda Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Hafnarfjordur FH 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Lokomotiv Tbilisi 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
167 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
168 Glasgow Rangers 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
169 Suduva Marijampole 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Hartberg TSV 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Differdange FC 03 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Fola Esch CS 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
175 Apoel Nikósia 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
176 BATE Borisov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Glentoran Belfast 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
178 HNK Osijek 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Cracovia Kraków csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Cracovia Kraków pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.