cs, 2020 június 04. @ 03:19 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Piast Gliwice

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.25 Piast Gliwice 3 : 2 Caramba 1.39 4.29 8.65
2 2019.08.01 Caramba 2 : 1 Piast Gliwice 3.87 3.35 1.88
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
2 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
3 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
4 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
5 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
6 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
7 Austria Salzburg 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 =1
8 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
9 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
10 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
11 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
12 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
13 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
14 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
15 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
16 Ajax Amsterdam 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
17 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
18 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
19 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
20 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
21 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
22 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
23 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
24 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
25 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
26 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
27 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
28 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
29 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
30 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
31 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
32 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
33 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
34 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
36 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
37 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
38 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
39 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
40 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
41 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
42 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
43 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
44 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
45 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
46 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
47 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
48 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
49 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
50 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
51 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
52 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
53 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
54 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
55 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
56 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
57 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
58 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
59 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
60 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
61 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
62 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
63 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
64 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
66 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
67 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
68 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
69 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
70 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
71 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
72 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
73 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
74 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
75 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
76 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
77 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
78 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
79 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
80 Benfica Lisabon 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 =1
81 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
82 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
83 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
84 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
85 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
86 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
87 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
88 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
89 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
90 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
91 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
92 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
93 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
94 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
95 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
96 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
97 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
98 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
99 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
100 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
101 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
102 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
103 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
104 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
105 Club Brugge 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
106 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
107 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
108 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
109 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
110 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
111 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
112 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
113 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
114 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
115 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
116 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
117 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
118 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
119 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
120 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
121 Shahtior Donetsk 3 2 1 0 7:5 +2 0 0 3 +1
122 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
123 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
124 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
125 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
126 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
127 Olympiakos Piraeus 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 =1
128 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
129 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
130 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
131 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
132 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
133 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
134 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
135 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
136 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
137 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
138 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
139 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
140 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
141 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
142 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
143 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
144 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
145 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
146 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
147 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
148 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
149 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
150 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
151 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
152 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
153 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
154 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
155 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
156 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
157 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
158 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
159 Leverkusen 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
160 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
161 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
162 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
163 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
164 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
165 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
166 Inter Milan 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
167 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
168 FC Sevilla 8 5 2 1 15:4 +11 15 5 3 =2
169 Braga 12 8 2 2 27:17 +10 14 3 9 -2
170 FC Basel 9 7 1 1 19:4 +15 13 4 5 +4
171 Manchester United 9 6 2 1 21:3 +18 13 4 5 +2
172 LASK Linz 9 5 2 2 14:10 +4 13 4 5 -1
173 Wolverhampton 15 11 2 2 37:13 +24 13 5 10 =1
174 Celtic Glasgow 10 6 2 2 18:11 +7 13 5 5 -1
175 Gent 14 6 6 2 26:17 +9 12 6 8 =1
176 Sporting Lisabon 8 5 0 3 15:11 +4 12 2 6 -1
177 Getafe 8 5 0 3 11:6 +5 12 4 4 -1
178 CFR Cluj 8 4 2 2 7:5 +2 12 7 1 =2
179 Espaňol Barcelona 14 9 3 2 33:14 +19 11 4 10 +1
180 Arsenal 8 4 2 2 15:8 +7 11 3 5 -1
181 Wolfsburg 9 5 2 2 15:10 +5 11 3 6 -1
182 Malmö FF 16 9 3 4 32:16 +16 11 6 10 -2
183 Apoel Nikósia 8 3 1 4 10:12 -2 10 4 4 -2
184 FC Porto 8 3 1 4 10:14 -4 10 3 5 -2
185 Istanbul Büyüksehir 9 5 1 3 12:13 -1 10 3 6 +2
186 AZ Alkmaar 14 4 8 2 25:13 +12 9 6 8 -1
187 AS Roma 8 3 4 1 14:7 +7 9 4 4 =1
188 Glasgow Rangers 17 10 5 2 33:14 +19 9 9 8 -1
189 FC Kobenhavn 11 4 4 3 12:9 +3 9 9 2 -1
190 Frankfurt Eintracht 15 9 1 5 27:19 +8 9 3 12 -1
191 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
192 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
193 Ludogorets Razgrad 14 5 5 4 27:17 +10 8 6 8 -2
194 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
195 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
196 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
197 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
198 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
199 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
200 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
201 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
202 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
203 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
204 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
205 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
206 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
207 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
208 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
209 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
210 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
211 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
212 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
213 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
214 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
215 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CFR Cluj 4 3 1 0 6:0 +6 9 3 1 =1
2 Sporting Lisabon 4 4 0 0 10:0 +10 9 1 3 +4
3 FC Basel 4 4 0 0 10:0 +10 9 2 2 +4
4 Celtic Glasgow 5 4 0 0 10:0 +10 9 2 3 -1
5 Manchester United 4 4 0 0 13:0 +13 9 1 3 +4
6 FC Sevilla 4 3 1 0 6:0 +6 9 3 1 =1
7 LASK Linz 5 4 0 0 10:0 +10 9 2 3 -1
8 Gent 7 5 2 0 19:0 +19 7 1 6 =1
9 Malmö FF 8 6 1 0 23:0 +23 7 1 7 -1
10 Glasgow Rangers 9 7 1 0 20:0 +20 7 5 4 -1
11 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
12 FC Porto 4 2 1 0 7:0 +7 7 1 3 -1
13 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
14 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
15 Wolfsburg 5 3 0 0 8:0 +8 6 1 4 -1
16 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
17 Getafe 4 3 0 0 6:0 +6 6 3 1 +2
18 Arsenal 4 2 0 0 8:0 +8 6 1 3 -2
19 Apoel Nikósia 4 2 0 0 6:0 +6 6 1 3 -1
20 Wolverhampton 7 6 0 0 17:0 +17 6 3 4 +3
21 Braga 6 3 2 0 12:0 +12 5 2 4 -1
22 AS Roma 4 2 2 0 8:0 +8 5 2 2 +1
23 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
24 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
25 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
26 AZ Alkmaar 7 2 5 0 14:0 +14 5 4 3 =2
27 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
28 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
29 FC Kobenhavn 5 2 2 0 6:0 +6 4 4 1 =1
30 Ludogorets Razgrad 7 3 2 0 15:0 +15 4 4 3 -1
31 Espaňol Barcelona 7 5 1 0 20:0 +20 4 2 5 +1
32 Istanbul Büyüksehir 5 3 1 0 6:0 +6 4 3 2 +2
33 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
34 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
35 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
36 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
37 Frankfurt Eintracht 8 5 0 0 14:0 +14 3 1 7 -1
38 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
39 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
40 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
41 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
42 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
43 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
44 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
45 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
46 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
47 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
50 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
51 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
55 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
57 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
61 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
62 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
63 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
64 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
68 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
69 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
70 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
71 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
74 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
77 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Olympiakos Piraeus 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
80 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
81 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
82 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
83 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Club Brugge 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
90 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
92 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
94 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
95 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
96 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
97 Ajax Amsterdam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
102 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
107 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
108 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
110 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
114 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
117 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
118 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
119 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
121 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
125 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
126 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
127 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
129 Shahtior Donetsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
131 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
132 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
134 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
135 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
139 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
140 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
144 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Austria Salzburg 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
146 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
147 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
150 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
151 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Benfica Lisabon 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
154 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
156 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
157 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
158 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
159 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
160 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
161 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
162 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
163 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
164 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
165 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
167 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
170 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
171 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
173 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
176 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
177 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
178 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
179 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
180 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
182 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
183 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
184 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
185 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
187 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
189 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
192 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
194 Leverkusen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
196 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
197 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Inter Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
200 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
201 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
204 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
205 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
206 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
210 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
211 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
214 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 6 5 0 0 23:9 +14 9 1 5 -1
2 Wolverhampton 8 5 2 0 22:11 +11 7 2 6 =1
3 Espaňol Barcelona 7 4 2 0 18:9 +9 7 2 5 -1
4 Getafe 4 2 0 0 6:5 +1 6 1 3 -1
5 FC Sevilla 4 2 1 0 9:4 +5 6 2 2 =1
6 Frankfurt Eintracht 7 4 1 0 25:7 +18 6 2 5 =1
7 Istanbul Büyüksehir 4 2 0 0 11:8 +3 6 0 4 -1
8 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
9 Gent 7 1 4 0 17:7 +10 5 5 2 -1
10 Wolfsburg 4 2 2 0 14:3 +11 5 2 2 +2
11 Arsenal 4 2 2 0 12:3 +9 5 2 2 +1
12 FC Kobenhavn 6 2 2 0 10:5 +5 5 5 1 -1
13 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
14 FC Basel 5 3 1 0 10:3 +7 4 2 3 +2
15 Celtic Glasgow 5 2 2 0 13:6 +7 4 3 2 =1
16 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
17 AS Roma 4 1 2 0 9:4 +5 4 2 2 =1
18 Manchester United 5 2 2 0 8:3 +5 4 3 2 +1
19 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
20 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
21 Apoel Nikósia 4 1 1 0 12:4 +8 4 3 1 -1
22 Ludogorets Razgrad 7 2 3 0 17:12 +5 4 2 5 -1
23 Malmö FF 8 3 2 0 19:6 +13 4 5 3 -1
24 AZ Alkmaar 7 2 3 0 18:9 +9 4 2 5 -2
25 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
26 LASK Linz 4 1 2 0 10:4 +6 4 2 2 =1
27 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
28 CFR Cluj 4 1 1 0 3:3 0 3 4 0 =1
29 Sporting Lisabon 4 1 0 0 7:9 -2 3 1 3 -2
30 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
31 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
32 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
33 FC Porto 4 1 0 0 10:7 +3 3 2 2 -1
34 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
35 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
36 Glasgow Rangers 8 3 4 0 20:7 +13 2 4 4 +1
37 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
38 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
39 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
40 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
41 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
42 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
43 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
44 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
45 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
46 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
47 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
48 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
49 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
50 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
51 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
52 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
53 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
54 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
55 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
56 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
57 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
59 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
60 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
61 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
62 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
63 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
64 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
65 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
66 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
67 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
68 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
70 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
71 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
72 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
73 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
75 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
76 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
77 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
78 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
79 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
80 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
81 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
82 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
83 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
84 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
85 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
87 Club Brugge 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
88 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
90 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
91 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
92 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
93 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
94 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
95 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
96 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
97 Ajax Amsterdam 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
98 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
102 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
103 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
104 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
105 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
106 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
107 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
108 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
109 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
110 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
111 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
114 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
115 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
116 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
117 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
119 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
120 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
121 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
122 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
123 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
124 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
126 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
128 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
130 Shahtior Donetsk 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 +1
131 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
132 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
133 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
134 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
135 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
136 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
137 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
138 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
139 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
140 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
141 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
142 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
143 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
145 Austria Salzburg 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
146 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
147 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
148 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
149 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
150 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
151 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
152 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
153 Benfica Lisabon 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
154 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
155 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
156 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
157 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
158 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
159 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
161 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
162 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
163 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
164 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
165 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
166 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
167 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
168 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
169 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
170 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
171 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
173 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
175 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
176 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
177 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
178 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
179 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
180 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
181 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
182 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
183 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
184 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
185 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
186 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
188 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
189 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
191 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
192 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
193 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
194 Leverkusen 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
195 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
196 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
197 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Inter Milan 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
199 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
200 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
201 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
202 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
203 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
204 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
205 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
207 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
208 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
209 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
210 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
211 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
213 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
214 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
215 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Piast Gliwice csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Piast Gliwice pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.