k, 2019 november 12. @ 22:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Piast Gliwice

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.25 Piast Gliwice 3 : 2 Caramba 1.39 4.29 8.65
2 2019.08.01 Caramba 2 : 1 Piast Gliwice 3.87 3.35 1.88
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
2 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
3 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
4 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
5 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
6 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
7 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
8 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
9 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
10 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
11 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
12 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
13 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
14 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
15 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
16 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
17 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
18 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
19 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
20 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
21 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
22 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
23 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
24 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
25 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
26 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
27 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
28 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
29 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
30 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
31 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
32 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
33 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
34 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
35 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
36 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
37 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
38 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
39 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
40 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
41 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
42 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
43 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
44 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
45 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
46 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
47 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
48 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
49 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
50 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
51 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
52 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
53 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
54 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
56 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
57 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
58 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
59 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
60 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
61 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
62 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
63 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
64 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
65 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
66 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
67 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
68 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
69 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
70 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
71 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
72 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
73 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
74 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
75 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
76 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
77 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
78 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
79 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
80 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
81 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
82 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
83 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
84 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
85 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
86 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
87 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
88 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
89 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
90 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
91 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
92 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
93 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
94 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
95 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
96 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
97 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
98 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
99 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
100 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
101 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
102 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
103 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
104 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
105 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
106 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
107 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
108 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
109 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
110 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
111 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
112 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
113 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
114 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
115 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
116 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
117 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
118 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
119 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
120 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
121 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
123 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
124 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
125 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
126 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
127 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
128 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
129 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
130 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
131 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
132 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
133 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
134 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
135 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
136 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
137 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
138 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
139 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
140 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
141 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
142 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
143 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
144 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
145 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
146 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
147 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
148 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
149 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
150 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
151 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
152 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
153 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
154 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
156 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
157 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
158 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
159 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
160 FC Sevilla 4 4 0 0 12:2 +10 12 1 3 +4
161 Espaňol Barcelona 10 8 2 0 28:5 +23 10 3 7 +3
162 Arsenal 4 3 1 0 11:3 +8 10 1 3 =1
163 FC Basel 4 3 1 0 10:3 +7 10 1 3 +2
164 Manchester United 4 3 1 0 5:0 +5 10 3 1 +2
165 Braga 8 7 1 0 18:8 +10 10 2 6 +2
166 Celtic Glasgow 6 5 1 0 13:4 +9 10 3 3 +3
167 Sporting Lisabon 4 3 0 1 7:4 +3 9 2 2 +3
168 Wolverhampton 10 9 0 1 23:6 +17 9 4 6 +3
169 CFR Cluj 4 3 0 1 4:3 +1 9 3 1 +2
170 AZ Alkmaar 10 4 6 0 22:4 +18 8 4 6 +2
171 Gent 10 5 4 1 23:14 +9 8 3 7 +1
172 LASK Linz 4 2 1 1 6:3 +3 7 2 2 +1
173 Young Boys Bern 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
174 Glasgow Rangers 12 8 3 1 25:6 +19 7 7 5 +1
175 PSV Eindhoven 8 5 2 1 16:7 +9 7 3 5 -1
176 Istanbul Büyüksehir 4 2 1 1 5:5 0 7 2 2 +2
177 FC Kobenhavn 6 2 3 1 7:5 +2 6 5 1 =3
178 Dinamo Kiev 4 1 3 0 3:2 +1 6 4 0 =3
179 Ludogorets Razgrad 10 5 3 2 24:11 +13 6 3 7 -2
180 Getafe 4 2 0 2 4:4 0 6 2 2 -2
181 Krasnodar FK 4 2 0 2 6:8 -2 6 1 3 +2
182 Frankfurt Eintracht 10 7 0 3 17:9 +8 6 3 7 -1
183 Standard Liege 4 2 0 2 5:7 -2 6 1 3 +1
184 AS Roma 4 1 2 1 7:4 +3 5 2 2 -1
185 Wolfsburg 4 1 2 1 7:7 0 5 1 3 -1
186 Malmö FF 12 7 3 2 26:8 +18 5 5 7 =1
187 Ferencvárosi TC 6 2 3 1 6:6 0 5 4 2 =1
188 Mönchengladbach 4 1 2 1 4:7 -3 5 2 2 +1
189 St. Andrä 4 1 1 2 5:5 0 4 2 2 -2
190 Slovan Bratislava 10 6 1 3 18:12 +6 4 4 6 -2
191 Garabag-Azersun Agdam 6 2 1 3 11:12 -1 4 0 6 -1
192 Apoel Nikósia 4 1 1 2 7:8 -1 4 1 3 +1
193 Feyenoord 8 4 2 2 14:5 +9 4 5 3 =1
194 Partizan Belgrad 10 5 2 3 14:11 +3 4 4 6 -2
195 FC Porto 4 1 1 2 3:6 -3 4 3 1 -1
196 St. Etienne 4 0 3 1 6:7 -1 3 2 2 =3
197 Lazio Roma 4 1 0 3 5:7 -2 3 0 4 -2
198 Oleksandrija FK 4 0 3 1 5:7 -2 3 2 2 =3
199 Dudelange F91 10 5 1 4 17:21 -4 3 2 8 -3
200 Lugano AC 4 0 2 2 1:3 -2 2 3 1 =1
201 Rennes 4 0 1 3 2:5 -3 1 3 1 -3
202 Guimaraes 10 5 2 3 18:7 +11 1 6 4 =1
203 Trabzonspor 8 2 2 4 10:14 -4 1 3 5 -2
204 CSKA Moskva 4 0 1 3 1:8 -7 1 3 1 =1
205 Besiktas 4 0 0 4 4:10 -6 0 1 3 -4
206 Rosenborg Trondheim 4 0 0 4 1:8 -7 0 3 1 -4
207 Astana FC 10 4 1 5 17:18 -1 0 3 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 2 1 +3
2 Manchester United 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
3 Arsenal 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
4 CFR Cluj 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
5 LASK Linz 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
6 FC Basel 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
7 Glasgow Rangers 6 6 0 0 15:0 +15 6 4 2 +6
8 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
9 Young Boys Bern 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
10 Sporting Lisabon 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
11 FC Sevilla 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
12 Gent 5 4 1 0 16:0 +16 4 0 5 =1
13 FC Kobenhavn 3 2 1 0 5:0 +5 4 2 1 =1
14 PSV Eindhoven 4 2 2 0 6:0 +6 4 2 2 =1
15 Feyenoord 4 3 1 0 10:0 +10 4 2 2 =1
16 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 17:0 +17 4 1 4 +1
17 Dinamo Kiev 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 =1
18 Istanbul Büyüksehir 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 +1
19 Malmö FF 6 5 1 0 19:0 +19 4 1 5 +1
20 FC Porto 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 =1
21 AS Roma 2 1 1 0 5:0 +5 4 1 1 =1
22 Braga 4 3 1 0 9:0 +9 4 1 3 +1
23 AZ Alkmaar 5 2 3 0 11:0 +11 4 3 2 +1
24 Mönchengladbach 2 1 0 0 2:0 +2 3 0 2 +1
25 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 +1
26 Apoel Nikósia 2 1 0 0 5:0 +5 3 0 2 +1
27 Lazio Roma 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
28 Wolverhampton 5 4 0 0 9:0 +9 3 3 2 +1
29 Slovan Bratislava 5 4 0 0 9:0 +9 3 2 3 -1
30 Getafe 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 -1
31 Wolfsburg 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
32 Frankfurt Eintracht 5 4 0 0 8:0 +8 3 1 4 +1
33 Ludogorets Razgrad 5 3 1 0 14:0 +14 3 2 3 -1
34 St. Etienne 2 0 2 0 2:0 +2 2 2 0 =2
35 Lugano AC 2 0 2 0 0:0 0 2 2 0 =2
36 Oleksandrija FK 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
37 Rennes 2 0 1 0 1:0 +1 1 2 0 -1
38 St. Andrä 2 0 1 0 1:0 +1 1 1 1 -1
39 Trabzonspor 4 1 1 0 4:0 +4 1 2 2 -1
40 Ferencvárosi TC 3 1 1 0 4:0 +4 1 1 2 =1
41 Partizan Belgrad 5 3 1 0 10:0 +10 1 1 4 -1
42 Guimaraes 5 3 1 0 12:0 +12 1 3 2 =1
43 Garabag-Azersun Agdam 3 1 1 0 4:0 +4 1 0 3 =1
44 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
45 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
48 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
50 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
52 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
53 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
55 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
56 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
57 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
59 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
60 Astana FC 5 3 0 0 13:0 +13 0 0 5 -2
61 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
64 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
67 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
69 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
70 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
71 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
72 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
73 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
74 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
75 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
78 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
81 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
85 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
87 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
89 Dudelange F91 5 2 1 0 9:0 +9 0 1 4 -2
90 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
91 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
93 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
95 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
97 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
98 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
103 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
104 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
106 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
107 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
108 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Besiktas 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
110 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
113 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
116 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
119 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
123 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
124 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
125 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
126 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
129 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
130 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
131 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
138 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
139 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
140 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
142 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
144 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
145 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
146 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
149 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
150 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
151 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
154 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
155 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
158 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
159 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
161 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
162 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
163 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
164 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
165 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
166 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
167 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
168 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
169 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
170 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
171 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
175 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
179 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
180 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
183 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
184 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
185 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
186 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
188 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
189 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
191 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 CSKA Moskva 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
195 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
196 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
197 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
203 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
204 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
205 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
206 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 13:3 +10 6 2 3 +2
2 Wolverhampton 5 5 0 0 16:4 +12 6 1 4 +5
3 Braga 4 4 0 0 13:4 +9 6 1 3 +4
4 FC Sevilla 2 2 0 0 8:2 +6 6 0 2 +2
5 Gent 5 1 3 0 15:6 +9 4 3 2 +1
6 Celtic Glasgow 3 2 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
7 Manchester United 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 +1
8 Arsenal 2 1 1 0 6:1 +5 4 1 1 =1
9 Ferencvárosi TC 3 1 2 0 7:1 +6 4 3 0 +1
10 FC Basel 2 1 1 0 4:2 +2 4 1 1 +1
11 AZ Alkmaar 5 2 3 0 15:3 +12 4 1 4 +1
12 PSV Eindhoven 4 3 0 0 12:5 +7 3 1 3 -1
13 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:5 0 3 1 1 +1
14 Dudelange F91 5 3 0 0 20:9 +11 3 1 4 -1
15 Istanbul Büyüksehir 2 1 0 0 4:4 0 3 0 2 +1
16 St. Andrä 2 1 0 0 8:1 +7 3 1 1 -1
17 CFR Cluj 2 1 0 0 2:2 0 3 2 0 +1
18 Partizan Belgrad 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
19 Getafe 2 1 0 0 4:3 +1 3 0 2 -1
20 Sporting Lisabon 2 1 0 0 5:3 +2 3 1 1 +1
21 Frankfurt Eintracht 5 3 0 0 14:4 +10 3 2 3 -1
22 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 12:9 +3 3 1 4 -1
23 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 13:6 +7 3 0 3 -1
24 FC Kobenhavn 3 0 2 0 4:3 +1 2 3 0 =2
25 Mönchengladbach 2 0 2 0 7:2 +5 2 2 0 =2
26 Dinamo Kiev 2 0 2 0 2:1 +1 2 2 0 =2
27 Wolfsburg 2 0 2 0 7:3 +4 2 1 1 =2
28 Apoel Nikósia 2 0 1 0 7:3 +4 1 1 1 =1
29 Malmö FF 6 2 2 0 11:4 +7 1 4 2 =1
30 LASK Linz 2 0 1 0 2:2 0 1 1 1 =1
31 St. Etienne 2 0 1 0 6:5 +1 1 0 2 =1
32 Slovan Bratislava 5 2 1 0 14:7 +7 1 2 3 -1
33 AS Roma 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 -1
34 Glasgow Rangers 6 2 3 0 11:5 +6 1 3 3 =1
35 Oleksandrija FK 2 0 1 0 5:4 +1 1 1 1 =1
36 Young Boys Bern 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 =1
37 CSKA Moskva 2 0 1 0 4:5 -1 1 1 1 =1
38 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
39 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
40 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
42 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
43 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
44 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
46 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
47 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
48 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
49 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
50 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
51 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
52 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
53 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
54 Astana FC 5 1 1 0 13:9 +4 0 3 2 -3
55 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
56 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
57 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
58 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
59 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
61 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
62 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
63 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
64 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
65 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
67 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
68 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
69 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
70 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
71 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
72 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
73 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
74 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
75 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
76 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
78 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
79 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Feyenoord 4 1 1 0 5:4 +1 0 3 1 -2
81 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
82 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
83 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
84 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
85 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
86 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
87 Rennes 2 0 0 0 3:3 0 0 1 1 -2
88 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
89 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 6:2 +4 0 2 0 -2
90 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
91 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
92 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
93 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
94 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
95 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
96 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
97 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
100 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
101 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
102 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
104 Besiktas 2 0 0 0 6:7 -1 0 0 2 -2
105 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
106 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
107 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
108 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
109 Trabzonspor 4 1 1 0 13:7 +6 0 1 3 -2
110 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
111 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
112 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
113 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
114 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
115 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
116 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
117 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
118 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
119 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
120 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
121 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
122 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
124 Lazio Roma 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
125 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
126 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
127 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
128 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
129 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
131 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
132 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
133 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 FC Porto 2 0 0 0 2:4 -2 0 2 0 -2
135 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
136 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
137 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
138 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
139 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
140 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
142 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
143 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
144 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
145 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Lugano AC 2 0 0 0 1:3 -2 0 1 1 -2
147 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
148 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
149 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
150 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
151 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
152 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
153 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
154 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
155 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
156 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
157 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
158 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
159 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
160 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
161 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
162 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
164 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
165 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
166 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
167 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
168 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
169 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
170 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
171 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
173 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
174 Standard Liege 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
175 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
176 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
177 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
178 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
179 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
180 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
181 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
182 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
184 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
185 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
186 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Guimaraes 5 2 1 0 8:5 +3 0 3 2 -2
188 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
191 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
192 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
193 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
194 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
195 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
196 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
197 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
198 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
199 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
200 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
201 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
202 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
203 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
204 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
205 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
206 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
207 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Piast Gliwice csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Piast Gliwice pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.