sze, 2019 július 17. @ 06:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Levski Sofia

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Ružomberok 0 : 2 Levski Sofia 2.30 2.99 3.25
1  2019.07.18 Levski Sofia - : - Ružomberok 1.68 3.83 4.27
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
2 Ventspils FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 St Joseph's 3 1 1 1 3:5 -2 0 2 1 -1
4 Fc Fehérvár 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
5 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Jeunesse Esch 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Pyunik Yerevan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
9 Narva Trans 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Progres Niedercom 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 +1
11 Inter Turku FC 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Siroki Brijeg NK 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
14 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Radnički Niš 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
17 Molde FK 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
18 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Domzale 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
20 Legia Warszawa 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
22 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
23 Metalurgs Liepaja 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
24 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
25 Tobol Kostanay 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
26 Glasgow Rangers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
27 Teuta Durrës 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Kairat Almaty 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
29 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
30 Levadia Tallin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Alashkert FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
32 Rovaniemi RoPS 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
34 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
35 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
36 Daugava Riga 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
37 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
38 Haugar Haugesund 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
39 Olimpija Lublaň 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Maccabi Haifa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
41 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
42 Speranta 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Akademija Pandev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 KuPS Kuopio 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
46 Kilmarnock FC 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
47 Dunajská Streda 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
48 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
49 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Žalgiris Vilnius 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Balzan Youths FC 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 Reykjavík KR 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
53 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
54 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
55 Makedonia Skopje 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Stjarnan Gardabae 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
57 College Europa 3 1 1 1 6:3 +3 0 1 2 =1
58 Brann Bergen 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Hajduk Split 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
60 Klakksvik KI 4 2 2 0 10:2 +8 0 2 2 =2
61 Thorshavn B36 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Cork City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Gzira United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Vaduz 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
67 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
68 Čukarički Bělehrad 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
69 Fola Esch CS 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Malmö FF 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
71 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Hibernians Paola 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Universitatea Craiova 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
74 Connah's Quay 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Zeta Golubovci 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
76 Crusaders Belfast 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Dynamo Minsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
79 Debrecen 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Torpedo Kutaisi 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
82 Kukesi KS 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 St. Patrick's Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Engordany UE 3 2 0 1 3:7 -4 0 1 2 -1
85 Ružomberok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Vitsebsk FK 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Cliftonville 3 1 1 1 4:1 +3 0 2 1 -1
89 Milsami Orhei 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Shamrock Rovers 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Shkupi Skopje 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
92 Trnava 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 CSKA Sofia 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
94 Budapest Honvéd 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
95 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
96 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
97 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Spyris Kaunas 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
102 Laci SK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
103 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
104 Norrkoping 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
105 Sabail Baku 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Mura Murska Sobota 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
108 Ballymena United 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
109 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Hibernians Paola 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Progres Niedercom 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Buducnost Podgorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Stjarnan Gardabae 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
10 Klakksvik KI 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
11 Chikhura Sachkhere 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Mura Murska Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ballymena United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Kilmarnock FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
18 Milsami Orhei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Budapest Honvéd 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Levadia Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Levski Sofia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Crusaders Belfast 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 Dynamo Minsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Torpedo Kutaisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Domzale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Gzira United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
34 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Fc Fehérvár 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Žalgiris Vilnius 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
40 Cracovia Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Makedonia Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
44 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Olimpija Lublaň 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
48 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Engordany UE 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
50 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
52 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Tobol Kostanay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Teuta Durrës 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Malmö FF 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
56 Petrocub Sarata-Galbena 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Pyunik Yerevan 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
60 Inter Turku FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
63 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Thorshavn B36 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Norrkoping 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
68 Neftci Baku 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 KuPS Kuopio 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
71 Dunajská Streda 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Shamrock Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Shkupi Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 CSKA Sofia 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
75 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
76 Appolon Limassol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Rovaniemi RoPS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
79 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Debrecen 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
82 Radnički Niš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Molde FK 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
84 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Vaduz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Hapoel Beer Sheva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ventspils FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
91 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Jeunesse Esch 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Reykjavík KR 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
96 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Zrinjski Mostar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Daugava Riga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Haugar Haugesund 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Maccabi Haifa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Kukesi KS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Vitsebsk FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Metalurgs Liepaja 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Glasgow Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Kairat Almaty 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fola Esch CS 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Connah's Quay 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Narva Trans 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Progres Niedercom 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
6 Siroki Brijeg NK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Stjarnan Gardabae 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
9 Brann Bergen 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Klakksvik KI 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
11 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
12 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Ballymena United 2 0 1 0 0:7 -7 0 1 1 -1
14 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Akademija Pandev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Kilmarnock FC 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
18 Milsami Orhei 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Trnava 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Budapest Honvéd 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Levadia Tallin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Alashkert FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 Radnik Bijeljina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Crusaders Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dynamo Minsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
27 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
29 Domzale 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
30 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
31 Cork City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Gzira United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Aberdeen FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
35 Ordabasy Shymkent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Fc Fehérvár 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
37 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Balzan Youths FC 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
41 Makedonia Skopje 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
43 Shakhtsyor Salihorsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Dynamo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 St. Patrick's Athletic 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Engordany UE 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
50 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Cliftonville 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
53 Tobol Kostanay 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Universitatea Craiova 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
58 Zeta Golubovci 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Pyunik Yerevan 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
61 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
62 College Europa 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Hajduk Split 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Thorshavn B36 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Norrkoping 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Sabail Baku 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Speranta 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 KuPS Kuopio 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dunajská Streda 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Shamrock Rovers 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
73 Shkupi Skopje 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
74 CSKA Sofia 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Breidablik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Debrecen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Larnaca AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Radnički Niš 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Molde FK 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Legia Warszawa 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
86 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Vaduz 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
88 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
89 Ventspils FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 St Joseph's 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
91 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Jeunesse Esch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
95 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
96 Flora Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Spyris Kaunas 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Laci SK 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 Daugava Riga 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
101 Haugar Haugesund 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
102 Maccabi Haifa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Kukesi KS 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Ružomberok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Vitsebsk FK 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Metalurgs Liepaja 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
108 Glasgow Rangers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
109 Kairat Almaty 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Levski Sofia csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Levski Sofia pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.