h, 2019 július 22. @ 03:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Alashkert FC vs. Makedonia Skopje

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Alashkert FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Alashkert FC 3 : 1 Makedonia Skopje 1.95 3.26 3.88
1 2019.07.18 Makedonia Skopje 0 : 3 Alashkert FC 2.53 3.26 2.63
2  2019.07.25 Alashkert FC - : - Steaua Bucureşti 6.05 4.08 1.54
2  2019.08.01 Steaua Bucureşti - : - Alashkert FC - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Makedonia Skopje


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Alashkert FC 3 : 1 Makedonia Skopje 1.95 3.26 3.88
1 2019.07.18 Makedonia Skopje 0 : 3 Alashkert FC 2.53 3.26 2.63


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.07.18 Makedonia Skopje 0 : 3 Alashkert FC 2.53 3.26 2.63
2019.07.11 Alashkert FC 3 : 1 Makedonia Skopje 1.95 3.26 3.88

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 32
Tipp Hazai Nyer

Alashkert FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Makedonia Skopje

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Tbilisi 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
2 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
4 Fc Fehérvár 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
5 Ordabasy Shymkent 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
6 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
8 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Budapest Honvéd 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
10 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
13 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Appolon Limassol 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
15 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Glasgow Rangers 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
18 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
20 Buducnost Podgorica 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
21 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
22 Stjarnan Gardabae 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
23 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
25 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
26 Gzira United 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
27 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
28 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
29 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
30 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
31 Čukarički Bělehrad 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
32 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
33 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
34 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
36 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Malmö FF 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
40 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
42 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
45 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
47 Flora Tallin 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
48 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
50 Crusaders Belfast 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
51 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
52 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
53 Universitatea Craiova 2 2 0 0 6:4 +2 0 0 2 +2
54 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
55 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
59 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
60 KuPS Kuopio 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
61 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
62 Zrinjski Mostar 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
63 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Legia Warszawa 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
65 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
67 Shamrock Rovers 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
68 Jeunesse Esch 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
69 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
71 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Progres Niedercom 4 2 0 2 5:4 +1 0 2 2 -1
73 Aberdeen FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
74 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
75 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
77 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
78 Shakhtsyor Salihorsk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
79 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
80 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
81 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Norrkoping 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
87 Neftci Baku 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
88 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
91 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
92 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
95 Ventspils FK 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
96 Kairat Almaty 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
97 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
98 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
99 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
100 Alashkert FC 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
101 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
103 Dunajská Streda 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
104 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
105 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
106 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
107 Pyunik Yerevan 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 +1
108 Domzale 2 2 0 0 5:3 +2 0 1 1 +2
109 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 CSKA Sofia 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
111 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Klakksvik KI 4 2 2 0 10:2 +8 0 2 2 =2
113 Larnaca AEK 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
114 Molde FK 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
115 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
116 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
118 Levski Sofia 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
119 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
120 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
123 Metalurgs Liepaja 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
124 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Trnava 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 +1
126 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Debrecen 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
128 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
129 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
130 Connah's Quay 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 +1
131 Hapoel Beer Sheva 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
132 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
133 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
134 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
135 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Olimpija Lublaň 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 +1
137 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
138 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
140 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
141 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
142 Haugar Haugesund 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
143 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
144 Vaduz 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 +1
145 Chikhura Sachkhere 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
146 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
148 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 Vaduz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
3 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
4 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
7 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Trnava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
12 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Malmö FF 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
15 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Dunajská Streda 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
21 Pyunik Yerevan 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
22 CSKA Sofia 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
25 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
27 Maccabi Haifa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
28 Norrkoping 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Neftci Baku 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
30 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
32 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
34 Fc Fehérvár 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
38 Jeunesse Esch 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
39 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Progres Niedercom 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Molde FK 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
53 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ventspils FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Kairat Almaty 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Appolon Limassol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
69 Glasgow Rangers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
70 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
73 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Haugar Haugesund 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
77 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 KuPS Kuopio 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
83 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Legia Warszawa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Metalurgs Liepaja 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Debrecen 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
89 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Domzale 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
97 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Klakksvik KI 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
99 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
100 Stjarnan Gardabae 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Gzira United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
104 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
110 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Budapest Honvéd 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
117 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Olimpija Lublaň 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
121 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Crusaders Belfast 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
124 Universitatea Craiova 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
126 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
137 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
142 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
2 Vaduz 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
4 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
6 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
7 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Trnava 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
14 Malmö FF 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
15 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
19 Dunajská Streda 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
20 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Pyunik Yerevan 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
22 CSKA Sofia 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
23 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
25 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
27 Maccabi Haifa 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
28 Norrkoping 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
29 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
31 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
32 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
34 Fc Fehérvár 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
35 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
36 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Shamrock Rovers 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
38 Jeunesse Esch 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
39 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Progres Niedercom 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 +1
41 Bröndby Kobenhavn 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
42 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
43 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
44 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
47 Flora Tallin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
48 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
50 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Molde FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
54 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
56 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
58 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ventspils FK 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Kairat Almaty 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
63 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
64 Alashkert FC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
65 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
66 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Glasgow Rangers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
70 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
72 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
74 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Haugar Haugesund 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
78 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
80 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 KuPS Kuopio 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
83 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
84 Legia Warszawa 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
86 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Debrecen 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
88 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
89 Connah's Quay 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
90 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
92 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
94 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
95 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
96 Domzale 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
97 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Klakksvik KI 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
99 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
100 Stjarnan Gardabae 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
101 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
102 Gzira United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
103 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
110 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Budapest Honvéd 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
113 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
114 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
116 Aberdeen FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
117 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
119 Olimpija Lublaň 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
120 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
121 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
122 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
123 Crusaders Belfast 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
124 Universitatea Craiova 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
125 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
126 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
132 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
133 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
135 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
137 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
138 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
139 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
147 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Alashkert FC és Makedonia Skopje egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.