cs, 2019 november 14. @ 19:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Speranta vs. Guimaraes

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Speranta


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Speranta 0 : 3 Neftci Baku 7.84 4.59 1.38
1 2019.07.18 Neftci Baku 6 : 0 Speranta 1.06 12.20 24.10


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Guimaraes


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.25 Jeunesse Esch 0 : 1 Guimaraes 9.75 5.46 1.26
2 2019.08.01 Guimaraes 4 : 0 Jeunesse Esch 1.10 8.31 18.63
3 2019.08.08 Ventspils FK 0 : 3 Guimaraes 7.42 4.17 1.43
3 2019.08.14 Guimaraes 6 : 0 Ventspils FK 1.04 12.20 27.90
4 2019.08.22 Steaua Bucureşti 0 : 0 Guimaraes 2.89 3.09 2.50
4 2019.08.29 Guimaraes 1 : 0 Steaua Bucureşti 1.60 3.76 5.45
1 2019.09.19 Standard Liege 2 : 0 Guimaraes 1.87 3.61 4.16
2 2019.10.03 Guimaraes 0 : 1 Frankfurt Eintracht 3.04 3.37 2.44
3 2019.10.24 Arsenal 3 : 2 Guimaraes 1.28 5.80 10.12
4 2019.11.06 Guimaraes 1 : 1 Arsenal 3.32 3.73 2.09
5  2019.11.28 Guimaraes - : - Standard Liege 2.41 3.41 2.82


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 23
Vendég Teljesitmény grafikon 18
Teljes Teljesitmény grafikon 8

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -18
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Speranta

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 100% (2/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 4.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (6/9)
Második 33.33% (3/9)

Guimaraes

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 60% (3/5) 40% (2/5) 60% (3/5) 40% (2/5)
Vendég 60% (3/5) 40% (2/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Teljes 60% (6/10) 40% (4/10) 50% (5/10) 50% (5/10)
Nullára
Nyereség 50% (5/10)
Vereség 20% (2/10)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (2/10)
2 vagy több gól 30% (3/10)

Rúgott gól/játék 1.80
Kapott gól/játék 0.70
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 60% (6/10)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 3 2 1 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 80% (4/5) 40% (2/5)
Vendég 60% (3/5) 40% (2/5)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 1 1 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 40% (4/10) 50% (5/10)
Döntetlen 50% (5/10) 20% (2/10)
Elveszitett 10% (1/10) 30% (3/10)

Gólok száma félidőkben
Első 28% (7/25)
Második 72% (18/25)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
2 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
3 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
4 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
5 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
6 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
7 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
8 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
9 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
10 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
11 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
12 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
13 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
14 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
15 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
16 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
17 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
18 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
19 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
20 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
21 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
22 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
23 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
24 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
25 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
27 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
28 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
29 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
30 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
31 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
32 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
33 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
34 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
35 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
36 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
37 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
38 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
39 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
40 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
41 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
42 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
43 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
44 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
45 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
47 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
48 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
49 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
50 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
51 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
52 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
53 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
54 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
55 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
56 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
57 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
58 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
59 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
60 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
61 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
62 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
63 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
64 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
65 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
66 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
67 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
68 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
69 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
70 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
71 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
72 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
73 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
74 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
75 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
76 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
77 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
78 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
79 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
80 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
81 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
82 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
83 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
84 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
85 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
86 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
87 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
88 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
89 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
90 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
91 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
92 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
93 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
94 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
95 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
96 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
97 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
98 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
99 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
100 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
101 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
102 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
103 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
104 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
105 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
106 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
107 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
108 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
109 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
110 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
111 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
112 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
114 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
115 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
116 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
117 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
118 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
119 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
120 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
121 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
122 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
123 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
124 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
125 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
126 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
127 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
128 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
129 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
130 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
131 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
132 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
133 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
134 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
135 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
136 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
137 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
138 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
139 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
140 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
141 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
142 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
143 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
144 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
146 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
147 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
148 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
149 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
150 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
151 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
152 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
153 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
154 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
155 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
156 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
157 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
158 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
159 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
160 FC Sevilla 4 4 0 0 12:2 +10 12 1 3 +4
161 Espaňol Barcelona 10 8 2 0 28:5 +23 10 3 7 +3
162 Arsenal 4 3 1 0 11:3 +8 10 1 3 =1
163 FC Basel 4 3 1 0 10:3 +7 10 1 3 +2
164 Manchester United 4 3 1 0 5:0 +5 10 3 1 +2
165 Braga 8 7 1 0 18:8 +10 10 2 6 +2
166 Celtic Glasgow 6 5 1 0 13:4 +9 10 3 3 +3
167 Sporting Lisabon 4 3 0 1 7:4 +3 9 2 2 +3
168 Wolverhampton 10 9 0 1 23:6 +17 9 4 6 +3
169 CFR Cluj 4 3 0 1 4:3 +1 9 3 1 +2
170 AZ Alkmaar 10 4 6 0 22:4 +18 8 4 6 +2
171 Gent 10 5 4 1 23:14 +9 8 3 7 +1
172 LASK Linz 4 2 1 1 6:3 +3 7 2 2 +1
173 Young Boys Bern 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
174 Glasgow Rangers 12 8 3 1 25:6 +19 7 7 5 +1
175 PSV Eindhoven 8 5 2 1 16:7 +9 7 3 5 -1
176 Istanbul Büyüksehir 4 2 1 1 5:5 0 7 2 2 +2
177 FC Kobenhavn 6 2 3 1 7:5 +2 6 5 1 =3
178 Dinamo Kiev 4 1 3 0 3:2 +1 6 4 0 =3
179 Ludogorets Razgrad 10 5 3 2 24:11 +13 6 3 7 -2
180 Getafe 4 2 0 2 4:4 0 6 2 2 -2
181 Krasnodar FK 4 2 0 2 6:8 -2 6 1 3 +2
182 Frankfurt Eintracht 10 7 0 3 17:9 +8 6 3 7 -1
183 Standard Liege 4 2 0 2 5:7 -2 6 1 3 +1
184 AS Roma 4 1 2 1 7:4 +3 5 2 2 -1
185 Wolfsburg 4 1 2 1 7:7 0 5 1 3 -1
186 Malmö FF 12 7 3 2 26:8 +18 5 5 7 =1
187 Ferencvárosi TC 6 2 3 1 6:6 0 5 4 2 =1
188 Mönchengladbach 4 1 2 1 4:7 -3 5 2 2 +1
189 St. Andrä 4 1 1 2 5:5 0 4 2 2 -2
190 Slovan Bratislava 10 6 1 3 18:12 +6 4 4 6 -2
191 Garabag-Azersun Agdam 6 2 1 3 11:12 -1 4 0 6 -1
192 Apoel Nikósia 4 1 1 2 7:8 -1 4 1 3 +1
193 Feyenoord 8 4 2 2 14:5 +9 4 5 3 =1
194 Partizan Belgrad 10 5 2 3 14:11 +3 4 4 6 -2
195 FC Porto 4 1 1 2 3:6 -3 4 3 1 -1
196 St. Etienne 4 0 3 1 6:7 -1 3 2 2 =3
197 Lazio Roma 4 1 0 3 5:7 -2 3 0 4 -2
198 Oleksandrija FK 4 0 3 1 5:7 -2 3 2 2 =3
199 Dudelange F91 10 5 1 4 17:21 -4 3 2 8 -3
200 Lugano AC 4 0 2 2 1:3 -2 2 3 1 =1
201 Rennes 4 0 1 3 2:5 -3 1 3 1 -3
202 Guimaraes 10 5 2 3 18:7 +11 1 6 4 =1
203 Trabzonspor 8 2 2 4 10:14 -4 1 3 5 -2
204 CSKA Moskva 4 0 1 3 1:8 -7 1 3 1 =1
205 Besiktas 4 0 0 4 4:10 -6 0 1 3 -4
206 Rosenborg Trondheim 4 0 0 4 1:8 -7 0 3 1 -4
207 Astana FC 10 4 1 5 17:18 -1 0 3 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 2 1 +3
2 Manchester United 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
3 Arsenal 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
4 CFR Cluj 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
5 LASK Linz 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
6 FC Basel 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
7 Glasgow Rangers 6 6 0 0 15:0 +15 6 4 2 +6
8 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
9 Young Boys Bern 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
10 Sporting Lisabon 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
11 FC Sevilla 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
12 PSV Eindhoven 4 2 2 0 6:0 +6 4 2 2 =1
13 Feyenoord 4 3 1 0 10:0 +10 4 2 2 =1
14 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 17:0 +17 4 1 4 +1
15 Dinamo Kiev 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 =1
16 Istanbul Büyüksehir 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 +1
17 Malmö FF 6 5 1 0 19:0 +19 4 1 5 +1
18 FC Porto 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 =1
19 AS Roma 2 1 1 0 5:0 +5 4 1 1 =1
20 Braga 4 3 1 0 9:0 +9 4 1 3 +1
21 AZ Alkmaar 5 2 3 0 11:0 +11 4 3 2 +1
22 Gent 5 4 1 0 16:0 +16 4 0 5 =1
23 FC Kobenhavn 3 2 1 0 5:0 +5 4 2 1 =1
24 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 +1
25 Apoel Nikósia 2 1 0 0 5:0 +5 3 0 2 +1
26 Lazio Roma 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
27 Wolverhampton 5 4 0 0 9:0 +9 3 3 2 +1
28 Slovan Bratislava 5 4 0 0 9:0 +9 3 2 3 -1
29 Getafe 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 -1
30 Wolfsburg 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
31 Frankfurt Eintracht 5 4 0 0 8:0 +8 3 1 4 +1
32 Ludogorets Razgrad 5 3 1 0 14:0 +14 3 2 3 -1
33 Mönchengladbach 2 1 0 0 2:0 +2 3 0 2 +1
34 St. Etienne 2 0 2 0 2:0 +2 2 2 0 =2
35 Lugano AC 2 0 2 0 0:0 0 2 2 0 =2
36 Oleksandrija FK 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
37 Rennes 2 0 1 0 1:0 +1 1 2 0 -1
38 St. Andrä 2 0 1 0 1:0 +1 1 1 1 -1
39 Trabzonspor 4 1 1 0 4:0 +4 1 2 2 -1
40 Ferencvárosi TC 3 1 1 0 4:0 +4 1 1 2 =1
41 Partizan Belgrad 5 3 1 0 10:0 +10 1 1 4 -1
42 Guimaraes 5 3 1 0 12:0 +12 1 3 2 =1
43 Garabag-Azersun Agdam 3 1 1 0 4:0 +4 1 0 3 =1
44 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
45 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
46 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
48 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
49 Astana FC 5 3 0 0 13:0 +13 0 0 5 -2
50 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
52 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
53 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
56 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
57 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
58 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
59 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
60 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
62 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
63 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
64 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
73 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
74 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
76 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
78 Dudelange F91 5 2 1 0 9:0 +9 0 1 4 -2
79 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
80 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
84 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
86 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
87 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
95 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
96 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Besiktas 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
98 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
99 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
100 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
102 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
103 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
104 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
107 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
112 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
113 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
114 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
116 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
117 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
118 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
119 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
120 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
123 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
127 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
128 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
129 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
130 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
131 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
132 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
133 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
135 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
138 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
139 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
143 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
144 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
146 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
147 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
150 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
151 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
152 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
153 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
154 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
155 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
156 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
157 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
158 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
160 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
164 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
167 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
168 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
172 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
173 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
174 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
176 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
177 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
178 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 CSKA Moskva 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
183 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
185 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
186 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
192 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
193 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
194 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
195 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
197 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
200 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
201 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
203 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
204 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
206 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
207 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 13:3 +10 6 2 3 +2
2 Wolverhampton 5 5 0 0 16:4 +12 6 1 4 +5
3 Braga 4 4 0 0 13:4 +9 6 1 3 +4
4 FC Sevilla 2 2 0 0 8:2 +6 6 0 2 +2
5 Celtic Glasgow 3 2 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
6 Manchester United 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 +1
7 Arsenal 2 1 1 0 6:1 +5 4 1 1 =1
8 Ferencvárosi TC 3 1 2 0 7:1 +6 4 3 0 +1
9 FC Basel 2 1 1 0 4:2 +2 4 1 1 +1
10 AZ Alkmaar 5 2 3 0 15:3 +12 4 1 4 +1
11 Gent 5 1 3 0 15:6 +9 4 3 2 +1
12 PSV Eindhoven 4 3 0 0 12:5 +7 3 1 3 -1
13 Dudelange F91 5 3 0 0 20:9 +11 3 1 4 -1
14 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:5 0 3 1 1 +1
15 Istanbul Büyüksehir 2 1 0 0 4:4 0 3 0 2 +1
16 St. Andrä 2 1 0 0 8:1 +7 3 1 1 -1
17 CFR Cluj 2 1 0 0 2:2 0 3 2 0 +1
18 Partizan Belgrad 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
19 Getafe 2 1 0 0 4:3 +1 3 0 2 -1
20 Sporting Lisabon 2 1 0 0 5:3 +2 3 1 1 +1
21 Frankfurt Eintracht 5 3 0 0 14:4 +10 3 2 3 -1
22 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 12:9 +3 3 1 4 -1
23 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 13:6 +7 3 0 3 -1
24 Dinamo Kiev 2 0 2 0 2:1 +1 2 2 0 =2
25 Wolfsburg 2 0 2 0 7:3 +4 2 1 1 =2
26 FC Kobenhavn 3 0 2 0 4:3 +1 2 3 0 =2
27 Mönchengladbach 2 0 2 0 7:2 +5 2 2 0 =2
28 Apoel Nikósia 2 0 1 0 7:3 +4 1 1 1 =1
29 LASK Linz 2 0 1 0 2:2 0 1 1 1 =1
30 Malmö FF 6 2 2 0 11:4 +7 1 4 2 =1
31 St. Etienne 2 0 1 0 6:5 +1 1 0 2 =1
32 Slovan Bratislava 5 2 1 0 14:7 +7 1 2 3 -1
33 AS Roma 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 -1
34 Glasgow Rangers 6 2 3 0 11:5 +6 1 3 3 =1
35 Oleksandrija FK 2 0 1 0 5:4 +1 1 1 1 =1
36 Young Boys Bern 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 =1
37 CSKA Moskva 2 0 1 0 4:5 -1 1 1 1 =1
38 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
39 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
40 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
41 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
42 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
43 Astana FC 5 1 1 0 13:9 +4 0 3 2 -3
44 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
45 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
46 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
47 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
48 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
50 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
51 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
52 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
53 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
54 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
55 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
56 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
57 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
58 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
59 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
61 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
62 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
64 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
66 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
67 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
68 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Feyenoord 4 1 1 0 5:4 +1 0 3 1 -2
70 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
71 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
72 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
73 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
74 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
75 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
76 Rennes 2 0 0 0 3:3 0 0 1 1 -2
77 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
78 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 6:2 +4 0 2 0 -2
79 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
80 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
81 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
82 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
83 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
84 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
85 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
86 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
89 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
90 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
92 Besiktas 2 0 0 0 6:7 -1 0 0 2 -2
93 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
94 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
95 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
96 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
97 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
98 Trabzonspor 4 1 1 0 13:7 +6 0 1 3 -2
99 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
100 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
101 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
102 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
103 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
104 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
105 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
106 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
107 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
108 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
109 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
110 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
112 Lazio Roma 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
113 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
114 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
115 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
116 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
117 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
118 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
120 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
121 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
122 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 FC Porto 2 0 0 0 2:4 -2 0 2 0 -2
124 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
125 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
126 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
127 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
128 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
130 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
131 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
132 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
133 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
134 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Lugano AC 2 0 0 0 1:3 -2 0 1 1 -2
136 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
137 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
138 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
139 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
140 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
141 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
142 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
143 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
144 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
145 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
146 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
147 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
148 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
149 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
150 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
152 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
153 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
154 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
155 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
156 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
157 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
158 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
159 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
160 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
162 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
163 Standard Liege 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
164 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
165 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
166 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
167 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
168 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
169 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
170 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
171 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
172 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
173 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
174 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Guimaraes 5 2 1 0 8:5 +3 0 3 2 -2
176 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
179 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
180 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
181 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
182 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
183 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
184 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
185 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
186 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
187 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
188 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
189 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
190 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
191 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
192 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
193 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
194 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
195 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
196 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
197 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
198 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
199 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
201 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
202 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
203 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
204 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
205 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
206 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Speranta és Guimaraes egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.