p, 2018 december 14. @ 22:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pyunik Yerevan vs. Atalanta Bergamo

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019


Pyunik Yerevan


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Pyunik Yerevan 1 : 0 Vardar Skopje 3.09 3.04 2.23
2 2018.07.19 Vardar Skopje 0 : 2 Pyunik Yerevan 1.42 4.12 6.80
3 2018.07.26 Tobol Kostanay 2 : 1 Pyunik Yerevan 1.61 3.37 5.70
3 2018.07.31 Pyunik Yerevan 1 : 0 Tobol Kostanay 2.22 2.99 3.20
4 2018.08.07 Pyunik Yerevan 0 : 0 Maccabi Tel Aviv 5.54 3.39 1.65
4 2018.08.16 Maccabi Tel Aviv 2 : 1 Pyunik Yerevan 1.16 6.10 20.00


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 12
Teljes Teljesitmény grafikon 17

Atalanta Bergamo


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.07.26 Atalanta Bergamo 2 : 2 Sarajevo FK 1.10 8.20 15.00
3 2018.08.02 Sarajevo FK 0 : 8 Atalanta Bergamo 6.30 4.66 1.39
4 2018.08.09 Hapoel Haifa 1 : 4 Atalanta Bergamo 8.65 4.91 1.31
4 2018.08.16 Atalanta Bergamo 2 : 0 Hapoel Haifa 1.16 6.75 13.20
5 2018.08.23 Atalanta Bergamo 0 : 0 FC Kobenhavn 1.43 4.15 6.85
5 2018.08.30 FC Kobenhavn 1 : 0 ot(p) Atalanta Bergamo 4.12 3.55 1.87


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 20
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -2
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Pyunik Yerevan

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (3/3) 0% (0/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 33.33% (2/6) 66.67% (4/6)
Nullára
Nyereség 50% (3/6)
Vereség 0% (0/6)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (2/6)
2 vagy több gól 16.67% (1/6)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.67
Nem kapott gólt 66.67% (4/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 2 1 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (2/6) 50% (3/6)
Döntetlen 66.67% (4/6) 16.67% (1/6)
Elveszitett 0% (0/6) 33.33% (2/6)

Gólok száma félidőkben
Első 20% (2/10)
Második 80% (8/10)

Atalanta Bergamo

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 50% (3/6) 50% (3/6) 66.67% (4/6) 33.33% (2/6)
Nullára
Nyereség 33.33% (2/6)
Vereség 16.67% (1/6)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)

Rúgott gól/játék 2.83
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 50% (3/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (3/6) 50% (3/6)
Döntetlen 50% (3/6) 50% (3/6)
Elveszitett 0% (0/6) 0% (0/6)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (10/20)
Második 45% (9/20)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
2 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
3 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
4 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
5 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
6 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
7 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
8 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
9 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
10 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
11 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
12 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
13 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
14 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
15 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
16 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
17 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
18 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
19 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
20 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
21 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
22 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
23 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
24 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
25 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
26 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
27 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
28 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
29 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
30 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
31 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
32 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
33 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
34 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
35 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
36 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
37 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
38 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
39 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
40 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
41 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
42 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
43 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
44 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
45 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
46 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
47 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
48 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
49 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
50 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
51 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
52 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
53 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
54 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
56 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
57 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
58 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
59 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
60 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
61 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
62 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
63 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
64 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
65 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
66 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
67 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
68 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
69 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
70 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
71 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
72 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
73 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
74 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
75 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
76 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
77 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
78 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
79 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
80 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
81 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
82 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
83 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
84 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
85 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
86 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
87 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
88 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
89 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
90 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
91 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
92 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
93 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
94 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
95 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
96 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
97 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
98 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
99 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
100 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
101 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
102 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
103 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
104 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
105 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
106 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
107 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
108 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
109 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
110 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
111 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
112 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
113 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
114 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
115 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
116 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
117 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
118 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
119 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
120 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
121 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
122 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
123 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
124 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
126 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
127 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
128 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
129 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
130 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
131 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
132 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
133 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
134 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
135 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
136 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
137 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
138 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
139 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
140 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
141 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
142 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
143 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
144 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
145 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
146 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
147 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
148 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
149 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
150 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
151 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
152 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
153 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
154 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
155 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
156 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
157 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
158 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
159 Frankfurt Eintracht 6 6 0 0 17:5 +12 18 1 5 +6
160 Austria Salzburg 6 6 0 0 17:6 +11 18 1 5 +6
161 Arsenal 6 5 1 0 12:2 +10 16 3 3 +2
162 Chelsea 6 5 1 0 12:3 +9 16 3 3 =1
163 Dinamo Zagreb 6 4 2 0 11:3 +8 14 3 3 =2
164 Sporting Lisabon 6 4 1 1 13:3 +10 13 3 3 +2
165 Leverkusen 6 4 1 1 16:9 +7 13 2 4 +1
166 FC Sevilla 12 10 0 2 35:7 +28 12 3 9 +1
167 Krasnodar FK 6 4 0 2 8:8 0 12 1 5 -1
168 Betis Sevilla 6 3 3 0 7:2 +5 12 4 2 =1
169 Genk 12 9 2 1 36:14 +22 11 3 9 +1
170 Dinamo Kiev 6 3 2 1 10:7 +3 11 2 4 -1
171 Zenit St.Petersburg 10 5 2 3 14:12 +2 11 5 5 -1
172 Villarreal 6 2 4 0 12:5 +7 10 3 3 +1
173 Olympiakos Piraeus 10 6 2 2 22:9 +13 10 4 6 +1
174 Ac Milan 6 3 1 2 12:9 +3 10 2 4 -1
175 Rapid Wien 10 5 1 4 15:14 +1 10 3 7 +2
176 Fc Zürich 6 3 1 2 7:6 +1 10 4 2 =1
177 Slavia Praha 6 3 1 2 4:3 +1 10 6 0 +1
178 Standard Liege 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 =1
179 Malmö FF 8 3 4 1 11:8 +3 9 6 2 +1
180 BATE Borisov 6 3 0 3 9:9 0 9 3 3 +2
181 Rennes 6 3 0 3 7:8 -1 9 3 3 +2
182 Lazio Roma 6 3 0 3 9:11 -2 9 1 5 -2
183 Celtic Glasgow 8 4 1 3 10:9 +1 9 4 4 -1
184 Astana FC 8 3 2 3 8:8 0 8 6 2 -2
185 Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 0 8 4 2 -1
186 Leipzig 12 5 4 3 21:13 +8 7 6 6 =1
187 Appolon Limassol 14 7 1 6 24:17 +7 7 6 8 +2
188 Bordeaux 12 7 2 3 16:9 +7 7 7 5 +2
189 Besiktas 12 6 2 4 23:14 +9 7 6 6 -1
190 Fc Fehérvár 6 2 1 3 5:7 -2 7 5 1 =1
191 Trnava 8 3 2 3 7:8 -1 7 6 2 +1
192 Glasgow Rangers 14 5 7 2 17:11 +6 6 10 4 -1
193 Jablonec 6 1 2 3 6:8 -2 5 3 3 +1
194 FC Kobenhavn 14 6 5 3 17:9 +8 5 10 4 -2
195 Spartak Moskva 6 1 2 3 8:12 -4 5 3 3 -2
196 Sparta Sarpsborg 14 6 3 5 22:19 +3 5 6 8 -2
197 Larnaca AEK 12 5 4 3 21:13 +8 5 6 6 -1
198 Ludogorets Razgrad 10 3 5 2 12:8 +4 4 8 2 =4
199 Anderlecht 6 0 3 3 2:7 -5 3 5 1 =2
200 PAOK Saloniki 6 1 0 5 5:12 -7 3 3 3 -4
201 Vorskla Poltava 6 1 0 5 4:13 -9 3 2 4 -3
202 Garabag-Azersun Agdam 8 2 0 6 5:14 -9 3 5 3 -2
203 Ol. Marseille 6 0 1 5 6:16 -10 1 0 6 -4
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 6 0 1 5 4:14 -10 1 2 4 =1
205 Rosenborg Trondheim 10 4 1 5 14:15 -1 1 5 5 =1
206 Dudelange F91 12 4 3 5 15:23 -8 1 5 7 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
2 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
3 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
4 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
5 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
6 FC Sevilla 6 6 0 0 22:0 +22 9 1 5 +6
7 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
8 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 7:0 +7 7 1 2 =1
9 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
10 Genk 6 5 1 0 19:0 +19 7 3 3 +1
11 Slavia Praha 3 2 1 0 3:0 +3 7 3 0 +1
12 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
13 Villarreal 3 2 1 0 9:0 +9 7 1 2 +2
14 Rapid Wien 5 4 1 0 10:0 +10 7 3 2 +1
15 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
16 Olympiakos Piraeus 5 4 1 0 15:0 +15 7 1 4 +2
17 Arsenal 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
18 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
19 Rennes 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
20 Celtic Glasgow 4 3 0 0 7:0 +7 6 1 3 -1
21 Trnava 4 2 1 0 4:0 +4 6 3 1 +1
22 Sporting Lisabon 3 2 0 0 5:0 +5 6 2 1 +1
23 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
24 Lazio Roma 3 2 0 0 5:0 +5 6 0 3 -1
25 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
26 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
27 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
28 Leipzig 6 4 1 0 15:0 +15 4 2 4 =1
29 Dinamo Kiev 3 1 1 0 5:0 +5 4 1 2 -1
30 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
31 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
32 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
33 Fc Fehérvár 3 1 1 0 3:0 +3 4 2 1 =1
34 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
35 Besiktas 6 4 0 0 15:0 +15 3 2 4 -2
36 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
37 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
38 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 8:0 +8 2 3 2 =2
39 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
40 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 1 0 2:0 +2 1 2 1 =1
41 FC Kobenhavn 7 2 3 0 10:0 +10 1 5 2 -2
42 Larnaca AEK 6 3 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
43 Dudelange F91 6 2 2 0 6:0 +6 1 4 2 =1
44 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
45 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
47 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
48 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
49 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
50 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
52 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
54 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
55 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
56 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
58 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
59 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
61 Ol. Marseille 3 0 0 0 3:0 +3 0 0 3 -3
62 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
63 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
64 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
66 PAOK Saloniki 3 0 0 0 1:0 +1 0 2 1 -3
67 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
68 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
70 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
72 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
74 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
76 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
80 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
81 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
84 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
88 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
89 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
93 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
94 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
95 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
96 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
98 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
99 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
100 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
101 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
102 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
108 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
112 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
115 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
116 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
119 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
120 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
121 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
122 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
124 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
125 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
126 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
129 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
130 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
131 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
134 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
135 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
136 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
137 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
140 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
142 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
143 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
144 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
145 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
146 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
147 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
149 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
151 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
152 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
153 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
154 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
157 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
161 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
162 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
164 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
169 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
172 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
173 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
175 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
178 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
179 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
181 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
183 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
185 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
188 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
189 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
191 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
192 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
193 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
195 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
197 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
198 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
199 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
200 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
203 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
204 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 3 3 0 0 11:5 +6 9 0 3 +3
2 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
3 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 8:4 +4 9 0 3 +3
4 Chelsea 3 2 1 0 5:2 +3 7 2 1 =1
5 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
6 Dinamo Kiev 3 2 1 0 9:3 +6 7 1 2 +2
7 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
8 Leverkusen 3 2 0 0 13:6 +7 6 0 3 +1
9 BATE Borisov 3 2 0 0 11:4 +7 6 1 2 +1
10 Betis Sevilla 3 1 2 0 3:1 +2 5 2 1 =1
11 Ac Milan 3 1 1 0 8:4 +4 4 2 1 -1
12 Besiktas 6 2 2 0 14:8 +6 4 4 2 +1
13 FC Kobenhavn 7 4 2 0 12:3 +9 4 5 2 -1
14 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
15 Malmö FF 4 2 1 0 9:3 +6 4 4 0 +1
16 Larnaca AEK 6 2 3 0 14:6 +8 4 4 2 +1
17 Fc Zürich 3 1 1 0 6:2 +4 4 3 0 =1
18 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 11:4 +7 3 4 0 -1
19 Leipzig 6 1 3 0 13:6 +7 3 4 2 -2
20 PAOK Saloniki 3 1 0 0 10:6 +4 3 1 2 -2
21 Vorskla Poltava 3 1 0 0 9:7 +2 3 1 2 -1
22 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
23 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
24 Celtic Glasgow 4 1 1 0 6:6 0 3 3 1 +1
25 Appolon Limassol 7 2 0 0 14:11 +3 3 3 4 +1
26 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
27 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
28 Jablonec 3 1 0 0 7:4 +3 3 1 2 +1
29 Bordeaux 6 3 1 0 11:4 +7 3 4 2 +1
30 Fc Fehérvár 3 1 0 0 6:3 +3 3 3 0 -1
31 Lazio Roma 3 1 0 0 8:7 +1 3 1 2 -1
32 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:5 0 3 1 2 -2
33 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 10:6 +4 3 3 2 -1
34 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
35 Zenit St.Petersburg 5 0 2 0 5:10 -5 2 3 2 -1
36 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 8:4 +4 2 5 0 =2
37 Astana FC 4 0 2 0 5:6 -1 2 3 1 -1
38 Ol. Marseille 3 0 1 0 11:8 +3 1 0 3 -2
39 Anderlecht 3 0 1 0 4:3 +1 1 3 0 =1
40 Glasgow Rangers 7 1 4 0 10:8 +2 1 5 2 -2
41 Fenerbahce 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 -1
42 Standard Liege 3 0 1 0 4:7 -3 1 1 2 =1
43 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
44 Sparta Sarpsborg 7 2 1 0 16:12 +4 1 2 5 -1
45 Rosenborg Trondheim 5 2 1 0 15:5 +10 1 4 1 =1
46 Spartak Moskva 3 0 1 0 8:4 +4 1 3 0 -1
47 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
48 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
49 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
50 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
51 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
52 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
53 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
54 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
55 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
57 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
58 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
59 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
60 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
61 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
63 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
64 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
65 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
66 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
67 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
68 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
69 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
71 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
73 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
75 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
76 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
77 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
78 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
79 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
80 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
81 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
82 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
83 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
84 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
85 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
86 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
87 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
88 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
89 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
90 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
91 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
92 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
93 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
94 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
95 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
96 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
98 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
99 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
100 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
101 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
102 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
104 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
105 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
106 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
107 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
108 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
111 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
112 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
113 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
114 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
115 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
119 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
120 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
121 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
122 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
123 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
124 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
127 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
128 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
129 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
131 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
133 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
134 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
135 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
136 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
137 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
138 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
139 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
140 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
141 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
143 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
144 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
145 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
146 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
147 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
148 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
149 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
150 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
151 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
152 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
153 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
154 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
155 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
156 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
157 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
158 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
159 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
160 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
161 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
162 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
163 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
164 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
165 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
166 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
167 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
169 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
170 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
171 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
172 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
173 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
174 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
175 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
176 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
177 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
178 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
179 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
180 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
181 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
182 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
183 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
184 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
185 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
186 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
187 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
188 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
189 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
190 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
191 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
192 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
193 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
194 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
195 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
196 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
198 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
199 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
200 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
201 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
202 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
203 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
204 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
205 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
206 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Pyunik Yerevan és Atalanta Bergamo egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.