sze, 2018 augusztus 15. @ 10:55 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vestmannaeyar IBV vs. Vardar Skopje

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019


Vestmannaeyar IBV


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Vestmannaeyar IBV 0 : 4 Sparta Sarpsborg 5.27 3.75 1.55
2 2018.07.19 Sparta Sarpsborg 2 : 0 Vestmannaeyar IBV 1.16 6.35 11.80


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Vardar Skopje


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Pyunik Yerevan 1 : 0 Vardar Skopje 3.09 3.04 2.23
2 2018.07.19 Vardar Skopje 0 : 2 Pyunik Yerevan 1.42 4.12 6.80


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Vestmannaeyar IBV

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 100% (2/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 16.67% (1/6)
Második 83.33% (5/6)

Vardar Skopje

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 100% (2/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
2 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
3 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
4 Appolon Limassol 5 4 0 1 11:3 +8 0 2 3 +4
5 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
6 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
8 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
9 FC Kobenhavn 5 4 1 0 11:2 +9 0 3 2 +3
10 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
11 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
12 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
13 Trenčín 5 4 1 0 12:2 +10 0 3 2 +3
14 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
15 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
16 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
17 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
18 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
19 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
20 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
21 Maccabi Tel Aviv 5 2 3 0 6:3 +3 0 4 1 =2
22 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
23 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
24 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
25 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
26 Spartaks Jurmala 3 2 0 1 9:1 +8 0 1 2 -1
27 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
28 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
29 Žalgiris Vilnius 5 2 2 1 5:4 +1 0 4 1 -1
30 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:3 +11 0 0 3 +2
31 Dynamo Brest 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
32 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
33 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
35 Sturm Graz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
37 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
38 Legia Warszawa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
40 Cork City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
42 Illichivets Mariupol 3 0 2 1 4:6 -2 0 1 2 -1
43 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
44 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
45 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
46 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
47 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
48 Lech Poznan 5 1 2 2 7:8 -1 0 3 2 -1
49 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
50 Vitesse Arnheim 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
51 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
52 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
53 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
54 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
55 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 Rapid Wien 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
58 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
59 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
60 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
61 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
62 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
63 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
65 HJK Helsinki 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
67 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
68 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
69 Besiktas 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
70 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
71 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
72 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
73 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
74 Sparta Sarpsborg 5 3 1 1 9:3 +6 0 3 2 =1
75 LASK Linz 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
76 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
78 Olimpija Lublaň 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
79 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
80 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
81 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
82 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
83 Steaua Bucureşti 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
84 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
85 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
86 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
87 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
88 Larnaca AEK 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +2
89 Luzern 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
91 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
92 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
93 Kukesi KS 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
94 Glasgow Rangers 5 3 2 0 7:2 +5 0 4 1 +1
95 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
96 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
97 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
98 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
99 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
100 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
101 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
102 Genk 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
103 Dudelange F91 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
104 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
105 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
106 Molde FK 5 3 1 1 11:3 +8 0 2 3 =1
107 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
108 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
110 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
111 Maribor Branik NK 5 3 1 1 6:3 +3 0 4 1 -1
112 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
113 Pyunik Yerevan 5 3 1 1 5:2 +3 0 4 1 =1
114 Zrinjski Mostar 3 1 1 1 3:3 0 0 2 1 -1
115 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
116 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
117 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
118 Partizan Belgrad 5 4 1 0 10:2 +8 0 2 3 +1
119 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
120 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
121 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
122 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
123 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
124 Jagiellonia Bialystok 3 1 1 1 5:5 0 0 2 1 -1
125 Ufa FK 3 1 2 0 3:2 +1 0 2 1 +1
126 Burnley 3 0 3 0 4:4 0 0 2 1 =3
127 Torpedo Kutaisi 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
128 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
129 FC Sevilla 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
130 Valur Reykjavík 3 1 0 2 3:2 +1 0 2 1 -1
131 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
132 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
133 Leipzig 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
134 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Apoel Nikósia 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 =1
136 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
137 Feyenoord 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Dynamo Minsk 5 4 0 1 14:4 +10 0 1 4 +3
139 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
140 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
141 Progres Niedercom 5 2 0 3 5:4 +1 0 4 1 -1
142 Kairat Almaty 5 3 0 2 13:5 +8 0 2 3 -2
143 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
144 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
145 Spartak Zlatibor Voda 5 2 1 2 6:5 +1 0 4 1 -2
146 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
147 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
148 Llansantffraid 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
149 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
150 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
151 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
152 Hapoel Haifa 3 1 1 1 3:5 -2 0 2 1 -1
153 Slovan Bratislava 5 4 0 1 15:6 +9 0 0 5 +2
154 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
155 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
156 Bordeaux 3 3 0 0 6:2 +4 0 1 2 +3
157 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
158 Hibernian 5 3 2 0 16:8 +8 0 2 3 =2
159 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
160 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
161 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
162 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
163 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
164 Hajduk Split 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
165 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
166 CSKA Sofia 5 3 0 2 8:4 +4 0 2 3 -1
167 Nordsjalland FC 5 4 0 1 6:3 +3 0 3 2 -1
168 Zenit St.Petersburg 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
169 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
170 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
171 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
172 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
173 Alashkert FC 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
2 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Žalgiris Vilnius 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
4 Atalanta Bergamo 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
6 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
8 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
9 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Dudelange F91 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
11 Molde FK 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
12 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 Olimpija Lublaň 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
19 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
20 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
21 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
22 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
24 Bordeaux 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
25 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
26 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
27 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Rapid Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
30 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
31 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Braga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
34 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Leipzig 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
37 Apoel Nikósia 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
38 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
39 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
40 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
43 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
44 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Maribor Branik NK 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
46 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
47 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
48 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Partizan Belgrad 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
50 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
52 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
53 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
55 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Glasgow Rangers 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +1
58 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
59 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Progres Niedercom 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
61 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
62 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
63 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
64 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
65 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Besiktas 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
68 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
70 LASK Linz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
71 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
72 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
74 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
75 Rosenborg Trondheim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Midtjylland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
78 Lech Poznan 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
79 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
83 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
84 Burnley 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
85 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 FC Sevilla 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
87 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
88 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
89 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
90 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Dynamo Brest 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
92 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
93 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
94 Genk 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
95 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
97 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
99 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
100 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
101 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
103 FC Kobenhavn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
104 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
108 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
110 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
112 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
113 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
114 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
115 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
116 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
118 HJK Helsinki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Feyenoord 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
125 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
128 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Zrinjski Mostar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Trenčín 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 +2
137 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Maccabi Tel Aviv 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
141 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Larnaca AEK 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
143 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Kukesi KS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
149 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
151 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
155 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Sparta Sarpsborg 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
158 Kairat Almaty 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
159 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
162 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
163 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
164 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
166 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
168 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
169 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
170 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
171 Ufa FK 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 +1
172 Torpedo Kutaisi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
173 Valur Reykjavík 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
2 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
3 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
4 Atalanta Bergamo 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
5 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
6 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
8 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
9 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
10 Dudelange F91 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
11 Molde FK 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
12 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
13 Zorya Luhansk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
14 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
15 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
16 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
17 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Olimpija Lublaň 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
19 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
20 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
21 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
22 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
23 Hapoel Haifa 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
24 Bordeaux 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
25 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
26 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
27 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
28 Rapid Wien 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
32 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
33 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
35 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
36 Leipzig 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
37 Apoel Nikósia 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 =1
38 Dynamo Minsk 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
39 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
40 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
41 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
42 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
43 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
44 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
45 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
46 Pyunik Yerevan 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
47 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
49 Partizan Belgrad 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 +1
50 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
51 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
52 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
53 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
55 Luzern 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
56 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
57 Glasgow Rangers 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 +1
58 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
59 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
60 Progres Niedercom 3 1 0 0 4:3 +1 0 2 1 -2
61 Hajduk Split 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
62 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Nordsjalland FC 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
64 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
65 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
66 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
67 Besiktas 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
68 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
70 LASK Linz 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
71 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
72 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
73 Spartak Zlatibor Voda 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
74 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Lech Poznan 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
79 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
80 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
81 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
82 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
83 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
84 Burnley 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
85 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
86 FC Sevilla 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
87 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
88 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
89 Spartaks Jurmala 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
90 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
92 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
93 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
94 Genk 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
95 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
96 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
97 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
98 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
99 Olomouc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Appolon Limassol 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
101 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
102 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
103 FC Kobenhavn 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
104 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
105 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
106 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
107 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
108 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
109 Slovan Bratislava 2 1 0 0 7:4 +3 0 0 2 -1
110 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
111 Hibernian 2 1 1 0 10:5 +5 0 1 1 =1
112 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
113 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
114 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
115 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
116 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
117 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
118 HJK Helsinki 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
120 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
121 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
123 Feyenoord 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
124 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
125 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
126 Sturm Graz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
128 Legia Warszawa 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Cork City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Istanbul Büyüksehir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
132 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
133 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
134 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
135 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Trenčín 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
137 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
138 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
139 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
140 Maccabi Tel Aviv 3 0 3 0 3:3 0 0 2 1 =3
141 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
142 Larnaca AEK 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
143 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
144 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
145 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
146 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
147 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
148 CSKA Sofia 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 +1
149 Zenit St.Petersburg 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
150 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
151 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
152 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
153 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
154 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
155 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
156 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
157 Sparta Sarpsborg 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
158 Kairat Almaty 3 1 0 0 5:4 +1 0 1 2 -2
159 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
160 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
161 Llansantffraid 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
162 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
163 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
164 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
165 Vitesse Arnheim 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
166 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
167 Hapoel Beer Sheva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
170 Jagiellonia Bialystok 1 0 1 0 5:4 +1 0 0 1 =1
171 Ufa FK 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
172 Torpedo Kutaisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
173 Valur Reykjavík 2 0 0 0 0:2 -2 0 2 0 -2

Itt láthatod hogyan viszonyul Vestmannaeyar IBV és Vardar Skopje egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.