sze, 2018 augusztus 15. @ 10:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rudar Plevlja vs. Laci SK

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019


Rudar Plevlja


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Rudar Plevlja 0 : 3 Partizan Belgrad 8.11 4.30 1.35
2 2018.07.19 Partizan Belgrad 3 : 0 Rudar Plevlja 1.13 7.15 14.00


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Laci SK


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Anorthosis Famagusta 2 : 1 Laci SK 1.27 4.79 9.55
2 2018.07.19 Laci SK 1 : 0 Anorthosis Famagusta 3.31 3.21 2.06
3 2018.07.26 Molde FK 3 : 0 Laci SK 1.11 7.30 16.40
3 2018.08.02 Laci SK 0 : 2 Molde FK 4.94 3.90 1.58


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 9

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes -9
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rudar Plevlja

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 100% (2/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 50% (3/6)

Laci SK

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 50% (2/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 0% (0/4)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.75
Gól/játék 2.25
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 25% (1/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 50% (2/4) 75% (3/4)

Gólok száma félidőkben
Első 55.56% (5/9)
Második 44.44% (4/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kukesi KS 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
2 Glasgow Rangers 5 3 2 0 7:2 +5 0 4 1 +1
3 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
4 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
5 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
6 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
7 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
8 Larnaca AEK 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +2
9 Luzern 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
10 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
11 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
12 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
13 Dudelange F91 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
14 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
15 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
16 Molde FK 5 3 1 1 11:3 +8 0 2 3 =1
17 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
18 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
19 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
20 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
21 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
22 Genk 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
23 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
24 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
25 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
26 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
27 Partizan Belgrad 5 4 1 0 10:2 +8 0 2 3 +1
28 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
29 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
30 Maribor Branik NK 5 3 1 1 6:3 +3 0 4 1 -1
31 Pyunik Yerevan 5 3 1 1 5:2 +3 0 4 1 =1
32 Zrinjski Mostar 3 1 1 1 3:3 0 0 2 1 -1
33 Ufa FK 3 1 2 0 3:2 +1 0 2 1 +1
34 Burnley 3 0 3 0 4:4 0 0 2 1 =3
35 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
36 Torpedo Kutaisi 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
37 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
38 FC Sevilla 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
39 Valur Reykjavík 3 1 0 2 3:2 +1 0 2 1 -1
40 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
41 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
42 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
43 Jagiellonia Bialystok 3 1 1 1 5:5 0 0 2 1 -1
44 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
45 Apoel Nikósia 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 =1
46 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
47 Feyenoord 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Dynamo Minsk 5 4 0 1 14:4 +10 0 1 4 +3
49 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
50 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
51 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
52 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
53 Leipzig 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
54 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
56 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
57 Llansantffraid 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
58 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
59 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
60 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
61 Kairat Almaty 5 3 0 2 13:5 +8 0 2 3 -2
62 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
63 Spartak Zlatibor Voda 5 2 1 2 6:5 +1 0 4 1 -2
64 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
65 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
66 Hibernian 5 3 2 0 16:8 +8 0 2 3 =2
67 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
68 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
69 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
70 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
71 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
72 Hapoel Haifa 3 1 1 1 3:5 -2 0 2 1 -1
73 Slovan Bratislava 5 4 0 1 15:6 +9 0 0 5 +2
74 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
75 Bordeaux 3 3 0 0 6:2 +4 0 1 2 +3
76 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
77 Nordsjalland FC 5 4 0 1 6:3 +3 0 3 2 -1
78 Zenit St.Petersburg 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
79 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
80 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
81 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
82 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
83 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
84 Hajduk Split 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
85 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
86 CSKA Sofia 5 3 0 2 8:4 +4 0 2 3 -1
87 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
89 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
90 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
91 FC Kobenhavn 5 4 1 0 11:2 +9 0 3 2 +3
92 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
93 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
94 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
95 Appolon Limassol 5 4 0 1 11:3 +8 0 2 3 +4
96 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
97 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
98 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
99 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
100 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
101 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
102 Maccabi Tel Aviv 5 2 3 0 6:3 +3 0 4 1 =2
103 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
104 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
105 Trenčín 5 4 1 0 12:2 +10 0 3 2 +3
106 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
107 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
108 Progres Niedercom 5 2 0 3 5:4 +1 0 4 1 -1
109 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
110 Žalgiris Vilnius 5 2 2 1 5:4 +1 0 4 1 -1
111 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:3 +11 0 0 3 +2
112 Dynamo Brest 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
113 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
114 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
116 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
117 Spartaks Jurmala 3 2 0 1 9:1 +8 0 1 2 -1
118 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
119 Legia Warszawa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
121 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
122 Cork City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
124 Illichivets Mariupol 3 0 2 1 4:6 -2 0 1 2 -1
125 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
126 Sturm Graz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
128 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
129 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
130 Vitesse Arnheim 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
131 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
132 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
133 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
134 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
135 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
136 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
137 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
138 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
139 Lech Poznan 5 1 2 2 7:8 -1 0 3 2 -1
140 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
141 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
142 Alashkert FC 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
143 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
144 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
146 HJK Helsinki 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Rapid Wien 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
150 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
151 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
152 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
153 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
154 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
155 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
156 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
157 Sparta Sarpsborg 5 3 1 1 9:3 +6 0 3 2 =1
158 LASK Linz 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
159 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
160 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
161 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
162 Besiktas 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
163 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
164 Steaua Bucureşti 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
165 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
166 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
167 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
168 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
169 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
170 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
171 Olimpija Lublaň 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
172 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
173 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
2 Dynamo Brest 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
3 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
4 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
5 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
6 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
11 Genk 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
12 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
15 FC Kobenhavn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
16 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
18 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
20 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
22 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
24 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
26 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
27 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
28 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 HJK Helsinki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
33 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Progres Niedercom 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
35 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Feyenoord 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
38 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
45 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Zrinjski Mostar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
50 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
52 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Maccabi Tel Aviv 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
54 Trenčín 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 +2
55 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Larnaca AEK 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
59 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Kukesi KS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
62 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
64 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
67 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Sparta Sarpsborg 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
70 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
72 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
75 Kairat Almaty 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
76 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
77 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
78 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
79 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
81 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
82 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
83 Ufa FK 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 +1
84 Torpedo Kutaisi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
85 Valur Reykjavík 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
87 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
88 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
89 Žalgiris Vilnius 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
90 Atalanta Bergamo 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
91 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
93 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Dudelange F91 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Molde FK 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
96 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
98 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
103 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
104 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
106 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Olimpija Lublaň 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
108 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
110 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
111 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
113 Bordeaux 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
114 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Braga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Rapid Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
119 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
120 Apoel Nikósia 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
121 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
122 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
124 Leipzig 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
125 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
127 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
131 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Partizan Belgrad 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
133 Maribor Branik NK 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
134 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
135 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
136 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
138 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
140 Glasgow Rangers 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +1
141 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
142 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
143 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
147 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
148 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
150 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
151 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
152 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
153 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
154 LASK Linz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
155 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Besiktas 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
157 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
159 Rosenborg Trondheim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Midtjylland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
162 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
163 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
167 Lech Poznan 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
168 Burnley 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
169 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
170 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 FC Sevilla 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
172 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
173 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
3 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
4 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
5 Spartaks Jurmala 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
6 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
8 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
9 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
11 Genk 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
12 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
13 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
14 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
15 FC Kobenhavn 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
16 Olomouc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Appolon Limassol 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
18 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
19 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
20 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
21 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
22 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
23 Hibernian 2 1 1 0 10:5 +5 0 1 1 =1
24 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
25 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
26 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
27 Slovan Bratislava 2 1 0 0 7:4 +3 0 0 2 -1
28 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
29 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
30 HJK Helsinki 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
31 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
32 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
33 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
34 Progres Niedercom 3 1 0 0 4:3 +1 0 2 1 -2
35 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
36 Feyenoord 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
37 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
38 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
39 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Legia Warszawa 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Cork City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Istanbul Büyüksehir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Sturm Graz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
45 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
46 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
47 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
49 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
50 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
51 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
52 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
53 Maccabi Tel Aviv 3 0 3 0 3:3 0 0 2 1 =3
54 Trenčín 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
55 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
56 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
57 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
58 Larnaca AEK 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
59 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
60 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
62 Zenit St.Petersburg 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
64 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
65 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
66 CSKA Sofia 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 +1
67 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
68 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
69 Sparta Sarpsborg 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
70 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
71 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
72 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
73 Llansantffraid 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
74 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
75 Kairat Almaty 3 1 0 0 5:4 +1 0 1 2 -2
76 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
77 Vitesse Arnheim 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
78 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
79 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Hapoel Beer Sheva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
82 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
83 Ufa FK 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
84 Torpedo Kutaisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
85 Valur Reykjavík 2 0 0 0 0:2 -2 0 2 0 -2
86 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
87 Jagiellonia Bialystok 1 0 1 0 5:4 +1 0 0 1 =1
88 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
89 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
90 Atalanta Bergamo 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
91 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
93 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
94 Dudelange F91 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
95 Molde FK 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
96 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
97 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
98 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
99 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
100 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
101 Zorya Luhansk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
103 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
104 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
105 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
106 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
107 Olimpija Lublaň 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
108 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
109 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
110 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
111 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
112 Hapoel Haifa 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
113 Bordeaux 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
114 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
115 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
116 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
117 Rapid Wien 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Apoel Nikósia 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 =1
121 Dynamo Minsk 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
122 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
124 Leipzig 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
125 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
126 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
127 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
128 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
129 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
131 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
132 Partizan Belgrad 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 +1
133 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
134 Pyunik Yerevan 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
135 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
136 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
138 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
139 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
140 Glasgow Rangers 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 +1
141 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
142 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
143 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
144 Luzern 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
145 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
146 Nordsjalland FC 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
147 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
148 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
149 Hajduk Split 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
150 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
152 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
153 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
154 LASK Linz 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
155 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
156 Besiktas 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
157 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
159 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
160 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
161 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
162 Spartak Zlatibor Voda 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
163 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
164 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
165 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
166 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Lech Poznan 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
168 Burnley 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
169 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
171 FC Sevilla 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
172 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
173 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2

Itt láthatod hogyan viszonyul Rudar Plevlja és Laci SK egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.