sze, 2019 október 16. @ 23:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Cork City vs. Progres Niedercom

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Cork City


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Cork City 0 : 2 Progres Niedercom 2.04 3.11 3.75
1 2019.07.18 Progres Niedercom 1 : 2 Cork City 1.97 3.27 3.67


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Progres Niedercom


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1/8 2019.06.27 Progres Niedercom 1 : 0 Cardiff MU 1.21 6.03 10.88
1/8 2019.07.04 Cardiff MU 2 : 1 Progres Niedercom 4.86 3.82 1.65
1 2019.07.11 Cork City 0 : 2 Progres Niedercom 2.04 3.11 3.75
1 2019.07.18 Progres Niedercom 1 : 2 Cork City 1.97 3.27 3.67
2 2019.07.25 Glasgow Rangers 2 : 0 Progres Niedercom 1.03 12.25 41.60
2 2019.08.01 Progres Niedercom 0 : 0 Glasgow Rangers 10.50 5.60 1.23


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 14
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.07.18 Progres Niedercom 1 : 2 Cork City 1.97 3.27 3.67
2019.07.11 Cork City 0 : 2 Progres Niedercom 2.04 3.11 3.75

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes 7
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Cork City

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)

Progres Niedercom

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Nullára
Nyereség 33.33% (2/6)
Vereség 16.67% (1/6)

Nyerési küszöb
1 gól 16.67% (1/6)
2 vagy több gól 16.67% (1/6)

Rúgott gól/játék 0.83
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.83
Nem kapott gólt 50% (3/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 2 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 33.33% (2/6) 16.67% (1/6)
Elveszitett 50% (3/6) 50% (3/6)

Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (5/11)
Második 54.55% (6/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
2 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
3 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
4 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
5 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
6 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
7 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
8 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
9 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
10 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
11 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
12 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
13 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
14 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
15 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
16 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
17 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
18 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
20 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
21 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
22 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
23 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
24 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
25 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
26 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
27 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
28 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
29 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
30 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
31 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
32 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
33 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
34 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
35 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
36 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
37 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
38 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
39 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
40 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
41 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
42 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
43 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
44 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
45 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
46 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
47 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
48 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
49 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
50 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
51 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
52 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
54 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
55 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
56 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
57 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
58 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
59 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
60 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
61 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
62 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
63 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
64 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
65 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
66 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
67 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
69 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
70 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
71 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
72 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
73 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
74 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
75 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
76 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
77 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
78 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
79 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
80 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
81 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
82 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
83 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
84 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
85 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
86 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
87 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
88 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
89 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
90 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
91 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
92 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
93 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
94 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
95 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
96 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
97 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
98 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
99 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
100 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
101 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
102 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
103 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
104 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
105 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
106 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
107 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
108 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
109 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
110 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
111 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
112 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
113 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
114 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
115 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
116 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
117 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
118 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
119 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
120 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
121 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
122 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
123 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
124 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
125 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
126 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
127 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
128 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
129 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
130 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
131 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
132 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
133 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
134 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
135 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
136 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
137 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
138 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
139 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
140 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
141 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
142 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
143 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
144 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
146 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
147 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
148 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
149 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
150 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
151 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
152 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
153 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
154 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
155 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
156 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
157 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
158 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
159 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
160 Ludogorets Razgrad 8 5 3 0 24:4 +20 6 2 6 +2
161 Arsenal 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
162 PSV Eindhoven 6 5 1 0 15:3 +12 6 2 4 +4
163 FC Sevilla 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
164 Getafe 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
165 FC Basel 2 1 1 0 7:2 +5 4 0 2 =1
166 St. Andrä 2 1 1 0 5:1 +4 4 1 1 =1
167 AS Roma 2 1 1 0 5:1 +4 4 1 1 =1
168 Slovan Bratislava 8 6 1 1 17:9 +8 4 3 5 =1
169 Espaňol Barcelona 8 6 2 0 21:5 +16 4 2 6 +1
170 Wolfsburg 2 1 1 0 4:2 +2 4 1 1 =1
171 Celtic Glasgow 4 3 1 0 9:2 +7 4 3 1 +1
172 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:7 +7 4 3 5 +1
173 Gent 8 4 3 1 18:11 +7 4 3 5 =1
174 Braga 6 5 1 0 13:6 +7 4 2 4 =1
175 FC Kobenhavn 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 =1
176 Dinamo Kiev 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
177 Manchester United 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
178 Feyenoord 6 4 1 1 13:2 +11 3 3 3 +1
179 Garabag-Azersun Agdam 4 2 0 2 8:8 0 3 0 4 +1
180 Sporting Lisabon 2 1 0 1 4:4 0 3 0 2 +1
181 Lazio Roma 2 1 0 1 3:3 0 3 0 2 +1
182 Young Boys Bern 2 1 0 1 3:3 0 3 0 2 +1
183 Glasgow Rangers 10 7 2 1 22:5 +17 3 5 5 -1
184 LASK Linz 2 1 0 1 2:2 0 3 1 1 -1
185 Wolverhampton 8 7 0 1 20:5 +15 3 3 5 +1
186 CFR Cluj 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 FC Porto 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
188 Dudelange F91 8 5 1 2 15:13 +2 3 2 6 -1
189 Frankfurt Eintracht 8 6 0 2 14:6 +8 3 3 5 +1
190 Standard Liege 2 1 0 1 2:4 -2 3 1 1 -1
191 AZ Alkmaar 8 2 6 0 11:4 +7 2 4 4 =4
192 St. Etienne 2 0 1 1 3:4 -1 1 1 1 =1
193 Rennes 2 0 1 1 2:3 -1 1 1 1 -1
194 Trabzonspor 6 2 2 2 9:9 0 1 2 4 =1
195 Malmö FF 10 6 2 2 24:7 +17 1 4 6 =1
196 Lugano AC 2 0 1 1 0:1 -1 1 2 0 =1
197 Oleksandrija FK 2 0 1 1 2:4 -2 1 1 1 =1
198 Ferencvárosi TC 4 1 2 1 5:6 -1 1 2 2 -1
199 Mönchengladbach 2 0 1 1 1:5 -4 1 1 1 =1
200 Istanbul Büyüksehir 2 0 1 1 1:5 -4 1 1 1 =1
201 Apoel Nikósia 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
202 Astana FC 8 4 1 3 17:7 +10 0 3 5 -3
203 Besiktas 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
204 Guimaraes 8 5 1 2 15:3 +12 0 5 3 -2
205 Rosenborg Trondheim 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
206 CSKA Moskva 2 0 0 2 1:7 -6 0 1 1 -2
207 Krasnodar FK 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wolfsburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
2 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
3 FC Sevilla 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
4 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:0 +14 3 1 3 +1
5 Gent 4 4 0 0 14:0 +14 3 0 4 +4
6 FC Kobenhavn 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
7 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 2 0 +2
8 PSV Eindhoven 3 2 1 0 6:0 +6 3 1 2 +2
9 Manchester United 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
10 Feyenoord 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
11 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
12 Dinamo Kiev 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
13 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
14 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
15 LASK Linz 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
16 FC Porto 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
17 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:0 +8 3 2 2 +4
18 AS Roma 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
19 FC Basel 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
20 Glasgow Rangers 5 5 0 0 13:0 +13 3 3 2 +5
21 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
22 Getafe 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
23 Young Boys Bern 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
24 Rennes 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
25 Espaňol Barcelona 4 3 1 0 11:0 +11 1 1 3 =1
26 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
27 Trabzonspor 3 1 1 0 4:0 +4 1 1 2 =1
28 St. Andrä 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
29 Malmö FF 5 4 1 0 17:0 +17 1 1 4 =1
30 St. Etienne 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
31 Lugano AC 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
32 Braga 3 2 1 0 6:0 +6 1 1 2 =1
33 Partizan Belgrad 4 3 1 0 10:0 +10 1 0 4 =1
34 AZ Alkmaar 4 1 3 0 5:0 +5 1 3 1 =2
35 Oleksandrija FK 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
36 CSKA Moskva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
39 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
44 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
45 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
48 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
51 Frankfurt Eintracht 4 3 0 0 6:0 +6 0 1 3 -1
52 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
53 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
54 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
55 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
57 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
59 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
60 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
64 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
65 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
66 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
68 Mönchengladbach 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
70 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
73 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
74 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Astana FC 4 3 0 0 13:0 +13 0 0 4 -1
76 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
78 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
81 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
82 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
84 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
85 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
87 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
88 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
89 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
90 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
91 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
92 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
98 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
99 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
100 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
102 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
104 Krasnodar FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Dudelange F91 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
106 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
107 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
109 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Rosenborg Trondheim 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
113 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
114 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
116 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Besiktas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
123 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
124 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
128 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
129 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Apoel Nikósia 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
132 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
133 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
136 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
137 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
140 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
141 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
143 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
144 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
146 Ferencvárosi TC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
149 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
153 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
157 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
160 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
162 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
163 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
164 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Wolverhampton 4 3 0 0 8:0 +8 0 2 2 -1
167 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
168 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
169 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
170 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
171 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
177 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
178 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
179 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
180 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
181 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
182 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
183 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
184 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
185 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
186 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
187 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
188 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
189 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
191 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
193 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
194 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
197 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
198 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
199 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
203 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
204 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Guimaraes 4 3 0 0 11:0 +11 0 2 2 -1
206 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
207 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
2 Frankfurt Eintracht 4 3 0 0 12:2 +10 3 2 2 +1
3 Ludogorets Razgrad 4 2 2 0 11:3 +8 3 1 3 +1
4 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 10:4 +6 3 0 2 +1
5 PSV Eindhoven 3 3 0 0 11:1 +10 3 1 2 +3
6 Dudelange F91 4 3 0 0 15:6 +9 3 1 3 +1
7 Arsenal 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
8 Espaňol Barcelona 4 3 1 0 12:3 +9 3 1 3 +1
9 St. Andrä 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
10 Wolverhampton 4 4 0 0 14:3 +11 3 1 3 +4
11 Braga 3 3 0 0 10:3 +7 3 1 2 +3
12 Partizan Belgrad 4 2 1 0 8:3 +5 3 3 1 +1
13 Getafe 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
14 Wolfsburg 1 0 1 0 2:1 +1 1 1 0 =1
15 Gent 4 0 3 0 10:5 +5 1 3 1 =3
16 FC Kobenhavn 2 0 1 0 2:2 0 1 2 0 =1
17 Mönchengladbach 1 0 1 0 5:1 +4 1 1 0 =1
18 Celtic Glasgow 2 1 1 0 5:2 +3 1 1 1 =1
19 Manchester United 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
20 Dinamo Kiev 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
21 Ferencvárosi TC 2 0 2 0 6:1 +5 1 2 0 =2
22 Slovan Bratislava 4 2 1 0 12:6 +6 1 1 3 =1
23 AS Roma 1 0 1 0 1:1 0 1 1 0 =1
24 FC Basel 1 0 1 0 2:2 0 1 0 1 =1
25 AZ Alkmaar 4 1 3 0 10:3 +7 1 1 3 =3
26 CSKA Moskva 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
27 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
28 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
30 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
31 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
32 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
33 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
34 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
35 Sporting Lisabon 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
36 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
37 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
38 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
39 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
40 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
41 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
42 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
43 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
44 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
45 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
46 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
47 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
48 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
49 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
50 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
52 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
54 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
55 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
56 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
57 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
58 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
59 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
60 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
61 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
62 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Astana FC 4 1 1 0 8:3 +5 0 3 1 -2
64 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
65 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
66 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
67 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
68 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
69 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
70 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
71 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
72 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
73 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
74 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
75 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
77 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
78 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
79 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
80 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
81 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
82 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
84 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
86 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
87 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
88 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
89 Feyenoord 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
90 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
91 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
92 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
93 Krasnodar FK 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
94 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
95 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
96 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
97 Rennes 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
98 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
99 Rosenborg Trondheim 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
100 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
101 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
102 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
103 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
104 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
106 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
107 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
108 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Besiktas 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
110 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
111 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
112 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
114 Istanbul Büyüksehir 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
115 Trabzonspor 3 1 1 0 10:4 +6 0 1 2 -1
116 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
117 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
118 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
119 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
120 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
121 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
122 Apoel Nikósia 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
123 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
124 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
125 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
126 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
127 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
128 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
129 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
130 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
131 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
132 CFR Cluj 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
133 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
134 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
135 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
136 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
138 Lazio Roma 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
139 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
140 Malmö FF 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -1
141 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
142 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
143 LASK Linz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
146 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
147 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
148 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 FC Porto 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
150 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
151 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
152 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
153 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
154 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
155 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
156 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
157 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
158 St. Etienne 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
159 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
160 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
161 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 Lugano AC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
164 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
165 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
167 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
168 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
169 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
170 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
171 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
172 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
173 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
174 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
175 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
176 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
177 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
179 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
180 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
181 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
182 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
183 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
184 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
185 Glasgow Rangers 5 2 2 0 10:4 +6 0 2 3 -1
186 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
187 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
189 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
190 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
191 Oleksandrija FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Standard Liege 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
193 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
194 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
195 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
196 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
197 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
198 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
199 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
200 Young Boys Bern 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
201 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
203 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
204 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Guimaraes 4 2 1 0 5:2 +3 0 3 1 -1
206 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Cork City és Progres Niedercom egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.