szo, 2019 október 19. @ 21:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Radnik Bijeljina vs. Trnava

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Radnik Bijeljina


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Radnik Bijeljina 2 : 0 Trnava 2.67 3.00 2.69
1 2019.07.18 Trnava 2 : 0 Radnik Bijeljina 1.52 3.80 6.10


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Trnava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Radnik Bijeljina 2 : 0 Trnava 2.67 3.00 2.69
1 2019.07.18 Trnava 2 : 0 Radnik Bijeljina 1.52 3.80 6.10
2 2019.07.25 Lokomotiv Plovdiv 2 : 0 Trnava 2.20 3.10 3.23
2 2019.08.01 Trnava 3 : 1 Lokomotiv Plovdiv 2.05 3.27 3.40


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.07.18 Trnava 2 : 0 Radnik Bijeljina 1.52 3.80 6.10
2019.07.11 Radnik Bijeljina 2 : 0 Trnava 2.67 3.00 2.69

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes -12
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Radnik Bijeljina

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Trnava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 100% (4/4) 0% (0/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 50% (2/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.25
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 3 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 50% (2/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 50% (2/4) 50% (2/4)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (4/10)
Második 60% (6/10)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
2 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
3 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
4 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
5 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
6 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
7 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
8 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
9 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
10 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
11 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
12 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
13 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
14 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
15 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
16 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
17 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
18 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
19 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
20 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
21 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
22 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
23 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
24 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
25 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
26 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
27 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
28 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
29 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
30 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
31 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
32 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
33 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
34 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
35 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
36 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
37 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
38 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
39 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
40 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
41 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
42 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
43 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
45 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
46 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
47 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
48 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
49 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
50 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
51 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
52 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
53 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
54 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
55 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
56 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
57 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
58 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
59 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
60 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
61 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
62 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
63 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
64 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
65 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
66 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
67 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
68 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
69 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
70 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
71 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
72 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
73 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
74 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
75 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
76 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
77 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
78 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
79 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
81 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
82 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
83 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
84 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
85 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
86 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
87 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
88 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
89 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
90 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
91 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
92 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
93 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
94 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
95 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
96 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
97 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
98 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
99 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
100 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
101 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
102 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
103 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
104 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
105 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
106 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
107 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
108 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
109 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
110 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
111 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
112 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
113 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
114 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
115 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
116 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
117 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
118 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
119 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
120 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
121 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
122 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
123 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
124 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
125 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
126 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
127 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
128 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
129 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
130 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
131 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
132 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
133 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
134 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
135 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
136 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
137 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
138 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
139 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
140 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
141 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
142 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
143 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
144 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
145 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
146 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
147 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
148 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
149 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
150 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
151 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
152 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
153 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
154 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
155 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
156 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
157 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
158 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
159 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
160 Ludogorets Razgrad 8 5 3 0 24:4 +20 6 2 6 +2
161 Arsenal 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
162 PSV Eindhoven 6 5 1 0 15:3 +12 6 2 4 +4
163 FC Sevilla 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
164 Getafe 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
165 FC Basel 2 1 1 0 7:2 +5 4 0 2 =1
166 St. Andrä 2 1 1 0 5:1 +4 4 1 1 =1
167 AS Roma 2 1 1 0 5:1 +4 4 1 1 =1
168 Slovan Bratislava 8 6 1 1 17:9 +8 4 3 5 =1
169 Espaňol Barcelona 8 6 2 0 21:5 +16 4 2 6 +1
170 Wolfsburg 2 1 1 0 4:2 +2 4 1 1 =1
171 Celtic Glasgow 4 3 1 0 9:2 +7 4 3 1 +1
172 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:7 +7 4 3 5 +1
173 Gent 8 4 3 1 18:11 +7 4 3 5 =1
174 Braga 6 5 1 0 13:6 +7 4 2 4 =1
175 FC Kobenhavn 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 =1
176 Dinamo Kiev 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
177 Manchester United 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
178 Feyenoord 6 4 1 1 13:2 +11 3 3 3 +1
179 Garabag-Azersun Agdam 4 2 0 2 8:8 0 3 0 4 +1
180 Sporting Lisabon 2 1 0 1 4:4 0 3 0 2 +1
181 Lazio Roma 2 1 0 1 3:3 0 3 0 2 +1
182 Young Boys Bern 2 1 0 1 3:3 0 3 0 2 +1
183 Glasgow Rangers 10 7 2 1 22:5 +17 3 5 5 -1
184 LASK Linz 2 1 0 1 2:2 0 3 1 1 -1
185 Wolverhampton 8 7 0 1 20:5 +15 3 3 5 +1
186 CFR Cluj 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 FC Porto 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
188 Dudelange F91 8 5 1 2 15:13 +2 3 2 6 -1
189 Frankfurt Eintracht 8 6 0 2 14:6 +8 3 3 5 +1
190 Standard Liege 2 1 0 1 2:4 -2 3 1 1 -1
191 AZ Alkmaar 8 2 6 0 11:4 +7 2 4 4 =4
192 St. Etienne 2 0 1 1 3:4 -1 1 1 1 =1
193 Rennes 2 0 1 1 2:3 -1 1 1 1 -1
194 Trabzonspor 6 2 2 2 9:9 0 1 2 4 =1
195 Malmö FF 10 6 2 2 24:7 +17 1 4 6 =1
196 Lugano AC 2 0 1 1 0:1 -1 1 2 0 =1
197 Oleksandrija FK 2 0 1 1 2:4 -2 1 1 1 =1
198 Ferencvárosi TC 4 1 2 1 5:6 -1 1 2 2 -1
199 Mönchengladbach 2 0 1 1 1:5 -4 1 1 1 =1
200 Istanbul Büyüksehir 2 0 1 1 1:5 -4 1 1 1 =1
201 Apoel Nikósia 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
202 Astana FC 8 4 1 3 17:7 +10 0 3 5 -3
203 Besiktas 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
204 Guimaraes 8 5 1 2 15:3 +12 0 5 3 -2
205 Rosenborg Trondheim 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
206 CSKA Moskva 2 0 0 2 1:7 -6 0 1 1 -2
207 Krasnodar FK 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
2 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:0 +14 3 1 3 +1
3 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
4 LASK Linz 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
5 FC Porto 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
6 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:0 +8 3 2 2 +4
7 AS Roma 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
8 FC Basel 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
9 Glasgow Rangers 5 5 0 0 13:0 +13 3 3 2 +5
10 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
11 Getafe 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
12 Young Boys Bern 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
13 Wolfsburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
14 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
15 FC Sevilla 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
16 Gent 4 4 0 0 14:0 +14 3 0 4 +4
17 FC Kobenhavn 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
18 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 2 0 +2
19 PSV Eindhoven 3 2 1 0 6:0 +6 3 1 2 +2
20 Manchester United 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
21 Feyenoord 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
22 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
23 Dinamo Kiev 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
24 Malmö FF 5 4 1 0 17:0 +17 1 1 4 =1
25 St. Etienne 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
26 Lugano AC 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
27 Braga 3 2 1 0 6:0 +6 1 1 2 =1
28 Partizan Belgrad 4 3 1 0 10:0 +10 1 0 4 =1
29 AZ Alkmaar 4 1 3 0 5:0 +5 1 3 1 =2
30 Rennes 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
31 Oleksandrija FK 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
32 Espaňol Barcelona 4 3 1 0 11:0 +11 1 1 3 =1
33 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
34 Trabzonspor 3 1 1 0 4:0 +4 1 1 2 =1
35 St. Andrä 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
36 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
38 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
39 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
40 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
41 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
42 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
43 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Ferencvárosi TC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
46 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
50 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
52 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
54 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
56 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
57 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
59 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
60 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
62 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
63 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
65 Wolverhampton 4 3 0 0 8:0 +8 0 2 2 -1
66 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
69 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
70 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
72 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
74 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
75 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
76 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
79 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
80 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
82 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
83 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
87 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
88 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
89 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
93 Krasnodar FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
97 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
98 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
99 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
100 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
103 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
104 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
105 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
106 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Guimaraes 4 3 0 0 11:0 +11 0 2 2 -1
108 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
109 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
110 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
111 CSKA Moskva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
118 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Frankfurt Eintracht 4 3 0 0 6:0 +6 0 1 3 -1
126 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
127 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
129 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
131 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
132 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
133 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
137 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
142 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Mönchengladbach 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
145 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
146 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
148 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
149 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
150 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Astana FC 4 3 0 0 13:0 +13 0 0 4 -1
152 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
154 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
156 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
158 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
159 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
160 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
161 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
163 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
164 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
165 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
167 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
168 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
170 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
173 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
174 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
176 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
178 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 Dudelange F91 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
181 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
182 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 Rosenborg Trondheim 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
186 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
187 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
192 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
193 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Besiktas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
200 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
204 Apoel Nikósia 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
206 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ludogorets Razgrad 4 2 2 0 11:3 +8 3 1 3 +1
2 Wolverhampton 4 4 0 0 14:3 +11 3 1 3 +4
3 Braga 3 3 0 0 10:3 +7 3 1 2 +3
4 Partizan Belgrad 4 2 1 0 8:3 +5 3 3 1 +1
5 Getafe 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
6 FC Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
7 Frankfurt Eintracht 4 3 0 0 12:2 +10 3 2 2 +1
8 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 10:4 +6 3 0 2 +1
9 PSV Eindhoven 3 3 0 0 11:1 +10 3 1 2 +3
10 Dudelange F91 4 3 0 0 15:6 +9 3 1 3 +1
11 Arsenal 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
12 Espaňol Barcelona 4 3 1 0 12:3 +9 3 1 3 +1
13 St. Andrä 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
14 Ferencvárosi TC 2 0 2 0 6:1 +5 1 2 0 =2
15 Slovan Bratislava 4 2 1 0 12:6 +6 1 1 3 =1
16 AS Roma 1 0 1 0 1:1 0 1 1 0 =1
17 FC Basel 1 0 1 0 2:2 0 1 0 1 =1
18 AZ Alkmaar 4 1 3 0 10:3 +7 1 1 3 =3
19 Wolfsburg 1 0 1 0 2:1 +1 1 1 0 =1
20 Gent 4 0 3 0 10:5 +5 1 3 1 =3
21 FC Kobenhavn 2 0 1 0 2:2 0 1 2 0 =1
22 Mönchengladbach 1 0 1 0 5:1 +4 1 1 0 =1
23 Celtic Glasgow 2 1 1 0 5:2 +3 1 1 1 =1
24 Manchester United 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
25 Dinamo Kiev 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
26 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
27 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
28 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
29 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
30 CFR Cluj 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
31 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
32 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
33 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
34 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Lazio Roma 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
36 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
37 Malmö FF 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -1
38 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
39 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
40 LASK Linz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
42 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
43 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
44 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
45 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
46 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
47 FC Porto 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
48 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
49 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
50 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
51 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
52 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
53 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
54 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
56 St. Etienne 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
57 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
58 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
59 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
60 Lugano AC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
63 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
64 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
65 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
66 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
67 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
68 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
69 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
70 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
71 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
72 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
73 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
74 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
75 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
76 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
78 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
79 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
80 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
82 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
83 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
84 Glasgow Rangers 5 2 2 0 10:4 +6 0 2 3 -1
85 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
86 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
87 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
88 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
89 Krasnodar FK 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
90 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
91 Standard Liege 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
92 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
93 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
94 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
95 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
96 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
97 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
98 Young Boys Bern 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
99 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
101 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
102 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
103 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
104 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
105 Guimaraes 4 2 1 0 5:2 +3 0 3 1 -1
106 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
109 CSKA Moskva 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
110 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
111 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
113 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
114 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
115 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
116 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
117 Sporting Lisabon 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
118 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
119 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
120 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
121 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
122 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
123 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
124 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
125 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
126 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
127 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
128 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
129 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
130 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
131 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
132 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
135 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
136 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
139 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
140 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
141 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
142 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
143 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
144 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
145 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
146 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Astana FC 4 1 1 0 8:3 +5 0 3 1 -2
148 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
149 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
150 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
151 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
152 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
153 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
154 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
155 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
156 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
157 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
158 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
160 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
161 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
162 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
163 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
164 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
165 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
166 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
168 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
169 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
170 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
171 Feyenoord 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
172 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
173 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
174 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
175 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
176 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
178 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
179 Rennes 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
180 Rosenborg Trondheim 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
181 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
182 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
183 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
184 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
185 Oleksandrija FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
186 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
187 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
188 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
189 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
192 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Istanbul Büyüksehir 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
195 Besiktas 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Trabzonspor 3 1 1 0 10:4 +6 0 1 2 -1
197 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
198 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
199 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
200 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
201 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
202 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
203 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
204 Apoel Nikósia 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
205 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
206 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
207 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Radnik Bijeljina és Trnava egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.