k, 2019 augusztus 20. @ 01:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flora Tallin vs. Siroki Brijeg NK

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Flora Tallin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Flora Tallin 2 : 0 Radnički Niš 3.44 3.34 2.02
1 2019.07.18 Radnički Niš 2 : 2 Flora Tallin 1.46 4.24 6.03
2 2019.07.25 Flora Tallin 1 : 2 Frankfurt Eintracht 19.70 8.35 1.10
2 2019.08.01 Frankfurt Eintracht 2 : 1 Flora Tallin 1.03 14.85 25.90


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Siroki Brijeg NK


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Siroki Brijeg NK 1 : 2 Kairat Almaty 2.46 3.09 2.89
1 2019.07.18 Kairat Almaty 2 : 1 Siroki Brijeg NK 1.58 3.75 5.46


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 12
Tipp Hazai Nyer

Flora Tallin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 25% (1/4)
Döntetlen 100% (4/4) 25% (1/4)
Elveszitett 0% (0/4) 50% (2/4)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (4/12)
Második 66.67% (8/12)

Siroki Brijeg NK

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
2 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
4 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
5 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
6 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
7 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
8 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
9 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
10 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
11 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
12 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
13 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
14 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
16 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
17 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
18 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
19 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
20 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
21 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
22 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
23 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
24 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
25 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
26 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
28 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
29 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
30 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
31 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
32 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
33 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
34 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
35 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
36 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
37 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
38 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
39 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
40 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
41 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
42 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
43 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
44 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
45 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
46 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
47 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
48 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
49 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
50 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
51 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
52 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
53 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
54 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
55 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
56 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
57 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
58 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
59 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
60 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
61 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
62 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
63 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
64 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
65 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
66 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
67 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
68 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
69 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
70 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
71 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
72 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
73 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
74 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
75 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
77 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
78 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
79 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
80 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
81 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
82 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
83 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
84 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
85 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
86 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
87 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
89 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
90 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
91 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
92 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
93 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
94 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
95 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
97 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
98 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
99 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
100 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
101 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
102 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
103 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
104 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
105 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
106 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
107 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
108 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
109 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
110 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
111 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
112 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
113 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
114 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
115 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
116 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
117 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
118 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
119 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
120 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
121 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
122 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
123 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
124 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
125 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
126 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
127 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
128 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
129 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
131 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
132 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
133 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
134 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
135 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
136 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
137 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
138 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
139 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
140 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
141 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
142 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
143 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
144 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
145 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
146 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
147 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
148 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
149 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
150 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
151 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
153 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
154 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
155 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
156 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
157 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
158 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
159 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
160 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
161 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
162 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
163 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
164 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
165 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
166 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
167 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
168 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
169 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
170 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
171 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
172 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
173 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
174 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
175 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
176 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
177 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
178 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
180 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
3 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
4 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
7 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
8 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
9 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
10 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
11 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
15 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
17 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
18 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
19 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
22 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
23 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
25 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
26 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
28 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
30 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
31 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
32 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
35 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
40 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
41 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
42 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
44 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
46 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
48 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
50 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
51 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
54 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
58 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
59 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
60 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
61 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
62 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
69 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
77 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
79 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
80 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
82 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
83 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
84 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
89 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
90 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
91 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
92 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
93 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
95 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
96 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
97 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
98 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
99 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
100 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
102 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
103 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
105 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
106 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
108 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
110 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
115 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
117 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
118 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
119 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
120 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
122 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
125 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
126 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
128 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
129 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
131 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
133 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
135 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
136 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
137 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
138 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
140 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
141 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
143 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
145 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
146 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
147 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
151 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
155 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
156 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
157 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
158 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
161 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
162 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
163 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
164 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
165 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
167 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
168 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
172 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
177 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
2 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
3 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
4 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
5 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
6 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
7 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
8 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
10 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
11 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
12 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
14 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
15 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
16 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
17 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
18 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
19 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
22 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
23 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
24 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
25 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
26 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
27 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
28 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
30 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
31 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
32 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
33 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
35 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
39 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
40 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
42 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
44 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
45 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
46 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
47 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
48 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
49 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
50 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
51 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
52 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
53 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
54 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
55 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
57 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
58 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
59 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
60 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
61 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
62 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
63 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
64 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
66 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
67 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
68 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
69 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
70 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
71 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
72 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
74 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
75 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
76 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
78 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
79 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
80 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
81 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
82 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
83 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
84 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
87 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
88 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
89 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
90 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
91 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
92 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
93 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
94 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
95 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
96 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
97 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
98 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
99 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
100 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
101 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
102 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
103 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
106 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
107 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
108 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
109 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
110 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
111 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
113 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
114 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
115 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
116 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
117 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
119 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
120 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
121 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
122 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
123 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
124 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
125 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
126 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
127 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
128 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
129 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
131 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
133 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
134 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
135 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
136 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
137 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
139 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
140 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
141 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
142 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
143 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
145 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
146 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
147 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
148 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
149 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
150 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
153 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
154 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
155 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
156 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
157 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
158 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
159 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
160 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
161 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
162 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
163 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
164 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
165 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
166 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
167 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
168 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
169 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
170 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
171 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
172 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
173 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
174 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
175 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
176 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
177 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
178 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
179 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
180 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Flora Tallin és Siroki Brijeg NK egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.