v, 2020 szeptember 27. @ 19:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flora Tallin vs. Ararat-Armenia

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2020/2021


Flora Tallin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.09.17 Flora Tallin 2 : 1 Reykjavík KR 2.45 3.47 2.55
3 2020.09.24 Floriana La Valetta 0 : 1 ot(p) Flora Tallin 2.54 3.22 2.82
4  2020.10.01 Dinamo Zagreb - : - Flora Tallin 1.08 8.91 19.13


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Ararat-Armenia


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.09.17 Ararat-Armenia 4 : 3 ot Fola Esch CS 1.82 3.54 3.87
3 2020.09.24 Ararat-Armenia 1 : 0 ot Celje Biostart Publikum 3.06 3.27 2.34
4  2020.10.01 Ararat-Armenia - : - Crvena zvezda Bělehrad 6.88 4.14 1.42


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 27

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 5
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Flora Tallin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (2/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 25% (1/4)

Ararat-Armenia

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (2/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 2 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 100% (2/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 50% (4/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alanyaspor K 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Alashkert FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Tre Fiori 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Cracovia Kraków 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Sirens 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Legia Warszawa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Connah's Quay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Rosenborg Trondheim 3 3 0 0 10:3 +7 0 1 2 +3
10 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
11 Wolfsburg 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
12 Ilves Tampere 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
13 Borac Banja Luka 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
14 Ararat-Armenia 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
15 College Europa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Galatasaray 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
17 Anorthosis Famagusta 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Dundalk FC 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
19 Beitar Jerusalem 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Reykjavík KR 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Pétange CS 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Ružomberok 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Granada 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
24 Sarajevo FK 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
25 St Joseph's 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Aris Saloniki 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Shirak Gyumri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Žalgiris Vilnius 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
30 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Shkendija 79 Tetovo 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
33 St. Gallen 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Bala Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
35 Jablonec 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
36 Kolos Kovalivka 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
37 Lokomotiva Zagreb 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
38 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Noah 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
40 Standard Liege 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
41 Flora Tallin 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
42 Budapest Honvéd 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
43 Bodo Glimt 3 2 0 1 11:5 +6 0 0 3 -1
44 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Willem Tilburg 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
46 Puskás Akadémia 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Sonderjyll 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
49 Spyris Kaunas 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
50 Charleroi 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
51 Coleraine Belfast 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
52 Derry City 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
53 Partizan Belgrad 3 1 2 0 3:2 +1 0 2 1 =2
54 Sutjeska Niksic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Linfield Belfast 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Celje Biostart Publikum 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
57 Differdange FC 03 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Lech Poznan 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
59 Pristina 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Ordabasy Shymkent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Glasgow Rangers 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
62 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Suduva Marijampole 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Hartberg TSV 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Valmiera FK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
67 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Breidablik 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
69 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
70 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Tre Penne 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
73 Sumgayet Khazar 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 La Valetta FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Levadia Tallin 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
76 Tottenham 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
77 Viking Stavanger 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Dynamo Tbilisi 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
79 Liberec 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
80 Flora Paide 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Slavia Sofia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Riteriai 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
83 Steaua Bucureşti 3 1 1 1 9:8 +1 0 1 2 -1
84 Llansantffraid 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
85 Bohemians Dublin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Aarhus AGF 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
87 Hibernians Paola 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
88 Renova FK 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
89 Mura Murska Sobota 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
90 Neftci Baku 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Reims 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
92 Drita 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
93 La Fiorita 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Celtic Glasgow 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
95 Klakksvik KI 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
96 Hammarby 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
97 Ac Milan 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
98 Inter Turku FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
99 Desna Chernihiv 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Vaduz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Thorshavn HB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Iskra Danilovgrad 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
104 Appolon Limassol 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
105 CSKA Sofia 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
106 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Astana FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Rostselmash Rostov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Sporting Lisabon 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
110 Dynamo Minsk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Thorshavn B36 4 1 2 1 10:11 -1 0 0 4 -1
112 LASK Linz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
113 Zeta Golubovci 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
114 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
115 Progres Niedercom 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
116 Daugava Riga 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Besiktas 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
118 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Sileks Krakovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Barry Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
121 Shamrock Rovers 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
122 FC Kobenhavn 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
123 Fc Fehérvár 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
124 Botosani 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
125 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Engordany UE 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Kukesi KS 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
128 Motherwell FC 3 1 1 1 7:6 +1 0 0 3 -1
129 Runavik NSI 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
130 Malmö FF 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
131 Dunajská Streda 3 1 1 1 7:12 -5 0 1 2 -1
132 Honka Espoo 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
133 Buducnost Podgorica 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
134 Slovan Bratislava 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
135 Kairat Almaty 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
136 HNK Osijek 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Shkupi Skopje 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Fola Esch CS 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
139 OFI Crete 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Apoel Nikósia 3 1 2 0 7:4 +3 0 1 2 =1
141 Dynamo Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Rio Ave 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
143 BATE Borisov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Glentoran Belfast 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
145 FC Basel 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
146 Dinamo Bender 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
148 Dynamo Batumi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Sfintul Gheorghe 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
150 Piast Gliwice 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
151 Gjilani 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
152 Serif Tiraspol 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
153 PSV Eindhoven 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
154 Ventspils FK 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
155 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
156 KuPS Kuopio 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
157 Kalju Nomme JK 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
158 Zrinjski Mostar 3 1 2 0 8:5 +3 0 0 3 =2
159 Ba 2 1 1 0 8:6 +2 0 1 1 =1
160 Lincoln Red Imps 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
161 Aberdeen FC 3 2 0 1 8:1 +7 0 2 1 -1
162 Crvena zvezda Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Djurgarden IF 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
164 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 8:1 +7 0 0 3 +3
165 Hafnarfjordur FH 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Lokomotiv Tbilisi 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
167 Žilina 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
168 Vojvodina Nový Sad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
169 Hajduk Split 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
170 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
171 Floriana La Valetta 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
172 Athens AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
173 Maccabi Haifa 3 3 0 0 7:3 +4 0 0 3 +3
174 IFK Göteborg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Teuta Durrës 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
176 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
177 CFR Cluj 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
178 Servette FC 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Appolon Limassol 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
3 Astana FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Dynamo Minsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Thorshavn B36 2 0 2 0 7:0 +7 0 0 2 =2
6 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Engordany UE 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Cracovia Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Connah's Quay 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Wolfsburg 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Flora Paide 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Steaua Bucureşti 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
13 Bohemians Dublin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Aarhus AGF 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
15 Mura Murska Sobota 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Iskra Danilovgrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Lincoln Red Imps 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
19 Crvena zvezda Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hafnarfjordur FH 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Lokomotiv Tbilisi 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
22 Differdange FC 03 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Sirens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Glasgow Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Hartberg TSV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 HNK Osijek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Fola Esch CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Apoel Nikósia 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
31 BATE Borisov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Glentoran Belfast 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
33 Bala Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Ba 1 0 1 0 6:0 +6 0 0 1 =1
35 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
37 Budapest Honvéd 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Willem Tilburg 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
40 Daugava Riga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Sileks Krakovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Shamrock Rovers 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
43 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Shkupi Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Borac Banja Luka 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
46 College Europa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Reykjavík KR 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Pétange CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Neftci Baku 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
51 Noah 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Hammarby 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Vaduz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Floriana La Valetta 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
59 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Breidablik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ararat-Armenia 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
63 Lokomotiv Plovdiv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Levadia Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Tottenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Liberec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
68 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Serif Tiraspol 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
70 Ventspils FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
71 Vikingur Reykjavik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Caramba 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
73 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Spyris Kaunas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Coleraine Belfast 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
76 Sutjeska Niksic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Linfield Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Botosani 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Sumgayet Khazar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Motherwell FC 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
81 Malmö FF 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
82 Dunajská Streda 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
83 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Sarajevo FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Shirak Gyumri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Saburtalo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 CSKA Sofia 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
92 Rostselmash Rostov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Sporting Lisabon 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
94 LASK Linz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
95 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Tre Fiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Legia Warszawa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Rosenborg Trondheim 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
99 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 St Joseph's 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Slavia Sofia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Progres Niedercom 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 Llansantffraid 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
104 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Renova FK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Aberdeen FC 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
109 Djurgarden IF 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
110 Hapoel Beer Sheva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
111 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Alashkert FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Lech Poznan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Ordabasy Shymkent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
116 Valmiera FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Laci SK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Kairat Almaty 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
119 Riteriai 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
120 OFI Crete 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Rio Ave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 FC Basel 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Standard Liege 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
127 Bodo Glimt 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
128 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Pristina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Besiktas 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
131 Dynamo Batumi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Barry Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Fc Fehérvár 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
134 Zeta Golubovci 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ilves Tampere 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Galatasaray 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Dundalk FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Beitar Jerusalem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Reims 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 La Fiorita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Klakksvik KI 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
144 Inter Turku FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 IFK Göteborg 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Teuta Durrës 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Servette FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
152 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
153 Tre Penne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Viking Stavanger 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Dynamo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Drita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 KuPS Kuopio 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
161 Dinamo Bender 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Puskás Akadémia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Charleroi 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
164 Derry City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Partizan Belgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
166 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Zeljeznicar Sarajevo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Kukesi KS 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
170 Runavik NSI 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Honka Espoo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Buducnost Podgorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Granada 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
174 Gjilani 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 Aris Saloniki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Žalgiris Vilnius 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
177 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 St. Gallen 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Appolon Limassol 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
3 Astana FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Dynamo Minsk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Thorshavn B36 2 1 0 0 8:4 +4 0 0 2 -1
6 Alanyaspor K 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Engordany UE 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Cracovia Kraków 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Connah's Quay 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Wolfsburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
11 Flora Paide 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Steaua Bucureşti 1 0 1 0 9:6 +3 0 0 1 =1
13 Bohemians Dublin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Aarhus AGF 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
16 Iskra Danilovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
17 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
18 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Crvena zvezda Bělehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hafnarfjordur FH 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Lokomotiv Tbilisi 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
22 Differdange FC 03 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Sirens 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Glasgow Rangers 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
25 Suduva Marijampole 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Hartberg TSV 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 HNK Osijek 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Fola Esch CS 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
30 Apoel Nikósia 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 +1
31 BATE Borisov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Glentoran Belfast 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
33 Bala Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
34 Ba 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
35 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Flora Tallin 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
37 Budapest Honvéd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Willem Tilburg 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
39 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Daugava Riga 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Sileks Krakovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Shamrock Rovers 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 FC Kobenhavn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
44 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Borac Banja Luka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 College Europa 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Pétange CS 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Neftci Baku 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Noah 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Celtic Glasgow 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
53 Hammarby 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Ac Milan 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Vaduz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Hajduk Split 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
57 Floriana La Valetta 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
58 Maccabi Haifa 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
59 Shakhtsyor Salihorsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 CFR Cluj 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 Breidablik 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
62 Ararat-Armenia 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Lokomotiv Plovdiv 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
64 Levadia Tallin 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
65 Tottenham 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
66 Liberec 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
67 Maribor Branik NK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
69 Serif Tiraspol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Ventspils FK 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
71 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
72 Caramba 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Sonderjyll 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Spyris Kaunas 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
75 Coleraine Belfast 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
76 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Linfield Belfast 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Botosani 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
79 Sumgayet Khazar 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Motherwell FC 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
81 Malmö FF 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Dunajská Streda 2 1 0 0 5:7 -2 0 1 1 -1
83 Slovan Bratislava 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
84 Sarajevo FK 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Shirak Gyumri 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Shkendija 79 Tetovo 2 2 0 0 6:0 +6 0 2 0 +2
89 Thorshavn HB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
91 CSKA Sofia 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Tre Fiori 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
99 Inter Baku 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 St Joseph's 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Slavia Sofia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Progres Niedercom 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Llansantffraid 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
104 Hibernians Paola 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
105 Renova FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
106 Kalju Nomme JK 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Kaisar Kzyl-Orda 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Aberdeen FC 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
109 Djurgarden IF 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
111 Žilina 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
112 Alashkert FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
113 Lech Poznan 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
114 Ordabasy Shymkent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Santa Coloma FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Valmiera FK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Laci SK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
118 Kairat Almaty 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
119 Riteriai 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
120 OFI Crete 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
121 Dynamo Moskva 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Rio Ave 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
123 FC Basel 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
124 Jablonec 1 0 1 0 3:5 -2 0 0 1 =1
125 Lokomotiva Zagreb 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
126 Standard Liege 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Bodo Glimt 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
128 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Pristina 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Besiktas 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Dynamo Batumi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Barry Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
133 Fc Fehérvár 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Zeta Golubovci 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
135 Ilves Tampere 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
136 Galatasaray 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
137 Dundalk FC 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
138 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Ružomberok 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Kolos Kovalivka 2 1 1 0 2:3 -1 0 1 1 =1
141 Reims 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
142 La Fiorita 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Klakksvik KI 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Inter Turku FC 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
145 Desna Chernihiv 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Vojvodina Nový Sad 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
147 Inter d'Escaldes CM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
148 Athens AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 IFK Göteborg 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Teuta Durrës 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Servette FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
152 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tre Penne 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 La Valetta FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Viking Stavanger 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Dynamo Tbilisi 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
157 Drita 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
158 Piast Gliwice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
159 PSV Eindhoven 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
160 KuPS Kuopio 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Dinamo Bender 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Puskás Akadémia 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Charleroi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Derry City 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
165 Partizan Belgrad 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
166 Celje Biostart Publikum 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
167 Petrocub Sarata-Galbena 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Kukesi KS 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
170 Runavik NSI 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
171 Honka Espoo 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
172 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
173 Granada 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Gjilani 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
175 Aris Saloniki 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 St. Gallen 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Flora Tallin és Ararat-Armenia egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.