sze, 2020 január 29. @ 00:44 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flora Tallin vs. Ararat-Armenia

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Flora Tallin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Flora Tallin 2 : 0 Radnički Niš 3.44 3.34 2.02
1 2019.07.18 Radnički Niš 2 : 2 Flora Tallin 1.46 4.24 6.03
2 2019.07.25 Flora Tallin 1 : 2 Frankfurt Eintracht 19.70 8.35 1.10
2 2019.08.01 Frankfurt Eintracht 2 : 1 Flora Tallin 1.03 14.85 25.90


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Ararat-Armenia


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Ararat-Armenia 2 : 0 Lincoln Red Imps 1.21 5.94 11.85
2 2019.07.30 Lincoln Red Imps 1 : 2 Ararat-Armenia 3.69 3.52 1.92
3 2019.08.06 Ararat-Armenia 1 : 2 Saburtalo Tbilisi 1.88 3.36 4.02
3 2019.08.14 Saburtalo Tbilisi 0 : 2 Ararat-Armenia 2.07 3.53 3.15
4 2019.08.22 Ararat-Armenia 2 : 1 Dudelange F91 2.34 3.17 3.03
4 2019.08.29 Dudelange F91 2 : 1 Ararat-Armenia 2.17 3.32 3.21


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 24
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Flora Tallin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 25% (1/4)
Döntetlen 100% (4/4) 25% (1/4)
Elveszitett 0% (0/4) 50% (2/4)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (4/12)
Második 66.67% (8/12)

Ararat-Armenia

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 66.67% (4/6)
Nullára
Nyereség 33.33% (2/6)
Vereség 0% (0/6)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (2/6)
2 vagy több gól 33.33% (2/6)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (2/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 4 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 66.67% (2/3)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (6/6) 66.67% (4/6)
Döntetlen 0% (0/6) 0% (0/6)
Elveszitett 0% (0/6) 33.33% (2/6)

Gólok száma félidőkben
Első 43.75% (7/16)
Második 56.25% (9/16)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
2 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
3 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
4 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
5 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
6 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
7 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
8 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
9 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
10 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
11 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
12 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
13 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
14 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
15 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
16 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
17 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
18 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
19 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
20 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
21 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
22 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
23 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
24 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
25 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
26 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
27 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
28 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
29 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
30 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
31 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
32 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
33 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
34 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
35 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
36 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
37 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
38 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
39 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
40 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
41 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
42 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
44 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
45 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
46 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
47 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
48 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
49 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
50 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
51 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
52 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
53 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
54 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
55 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
56 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
57 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
58 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
59 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
60 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
61 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
62 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
63 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
64 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
65 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
66 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
67 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
68 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
69 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
70 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
71 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
72 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
73 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
74 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
75 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
76 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
77 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
78 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
80 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
81 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
82 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
83 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
84 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
85 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
86 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
87 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
88 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
89 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
90 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
91 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
92 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
93 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
94 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
95 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
96 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
97 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
98 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
99 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
100 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
101 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
102 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
103 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
104 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
105 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
106 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
107 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
108 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
109 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
110 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
111 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
112 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
113 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
114 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
115 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
116 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
117 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
118 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
119 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
120 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
121 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
122 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
123 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
124 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
125 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
126 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
127 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
128 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
129 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
130 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
131 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
132 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
133 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
134 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
135 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
136 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
137 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
138 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
139 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
140 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
141 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
142 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
143 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
144 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
145 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
146 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
147 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
148 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
149 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
150 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
151 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
152 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
153 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
154 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
155 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
156 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
157 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
158 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
159 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
160 FC Sevilla 6 5 0 1 14:3 +11 15 3 3 -1
161 Braga 10 8 2 0 25:13 +12 14 2 8 +1
162 FC Basel 6 4 1 1 12:4 +8 13 3 3 +1
163 Manchester United 6 4 1 1 10:2 +8 13 3 3 +1
164 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 +7 13 2 4 +3
165 Wolverhampton 12 10 1 1 30:9 +21 13 4 8 +1
166 Celtic Glasgow 8 6 1 1 16:7 +9 13 4 4 -1
167 Gent 12 6 5 1 25:15 +10 12 4 8 +1
168 Sporting Lisabon 6 4 0 2 11:7 +4 12 2 4 -1
169 Getafe 6 4 0 2 8:4 +4 12 3 3 +2
170 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 +2 12 5 1 +1
171 Espaňol Barcelona 12 8 3 1 30:8 +22 11 4 8 -1
172 Arsenal 6 3 2 1 14:7 +7 11 1 5 =1
173 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 +2 11 3 3 +2
174 Malmö FF 14 9 3 2 31:11 +20 11 6 8 +2
175 Apoel Nikósia 6 3 1 2 10:8 +2 10 3 3 +3
176 FC Porto 6 3 1 2 8:9 -1 10 3 3 +2
177 Istanbul Büyüksehir 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 +1
178 AZ Alkmaar 12 4 7 1 24:10 +14 9 4 8 -1
179 AS Roma 6 2 3 1 12:6 +6 9 2 4 =1
180 Glasgow Rangers 14 8 5 1 28:9 +19 9 8 6 =2
181 FC Kobenhavn 8 3 3 2 8:6 +2 9 7 1 -1
182 Frankfurt Eintracht 12 8 0 4 21:13 +8 9 3 9 -1
183 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
184 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
185 Ludogorets Razgrad 12 5 5 2 26:13 +13 8 5 7 =2
186 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
187 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
188 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
189 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
190 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
191 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
192 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
193 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
194 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
195 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
196 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
197 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
198 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
199 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
200 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
201 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
202 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
203 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
204 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
205 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
206 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
207 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
2 Manchester United 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
3 CFR Cluj 3 3 0 0 5:0 +5 9 2 1 +3
4 LASK Linz 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
5 FC Basel 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
6 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
7 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
8 Gent 6 5 1 0 18:0 +18 7 0 6 +1
9 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
10 FC Porto 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 +1
11 Glasgow Rangers 7 6 1 0 16:0 +16 7 5 2 =1
12 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
13 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
14 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
15 Apoel Nikósia 3 2 0 0 6:0 +6 6 1 2 +2
16 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
17 Wolverhampton 6 5 0 0 13:0 +13 6 3 3 +2
18 Getafe 3 2 0 0 4:0 +4 6 2 1 +1
19 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
20 Wolfsburg 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
21 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
22 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
23 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
24 AS Roma 3 1 2 0 7:0 +7 5 1 2 =2
25 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
26 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
27 Ludogorets Razgrad 6 3 2 0 15:0 +15 4 3 3 =1
28 FC Kobenhavn 4 2 1 0 5:0 +5 4 3 1 -1
29 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
30 Espaňol Barcelona 6 4 1 0 17:0 +17 4 2 4 -1
31 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
32 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
33 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
34 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
35 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
36 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
37 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
38 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 10:0 +10 3 1 5 -1
39 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
40 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
41 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
42 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
43 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
44 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
45 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
46 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
47 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
50 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
51 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
54 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
55 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
57 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
58 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
59 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
62 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
63 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
65 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
66 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
68 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
69 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
71 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
72 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
75 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
76 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
77 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
78 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
80 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
81 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
83 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
86 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
87 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
88 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
89 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
90 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
91 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
93 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
94 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
96 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
98 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
100 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
101 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
103 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
106 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
109 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
110 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
112 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
113 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
115 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
117 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
118 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
121 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
124 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
125 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
128 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
135 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
136 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
137 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
139 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
141 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
142 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
143 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
146 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
147 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
150 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
152 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
153 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
154 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
156 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
159 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
160 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
161 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
162 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
163 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
164 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
166 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
167 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
168 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
170 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
171 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
173 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
175 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
176 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
177 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
179 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
181 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
182 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
185 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
186 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
188 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
190 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
193 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
196 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
204 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
205 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
206 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
207 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 5 5 0 0 20:6 +14 9 1 4 +5
2 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 16:5 +11 7 2 4 =1
3 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
4 Istanbul Büyüksehir 3 2 0 0 9:5 +4 6 0 3 +2
5 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
6 FC Sevilla 3 2 0 0 8:3 +5 6 1 2 -1
7 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 19:5 +14 6 2 4 +1
8 Gent 6 1 4 0 16:6 +10 5 4 2 =1
9 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
10 FC Kobenhavn 4 1 2 0 6:3 +3 5 4 0 +1
11 Arsenal 3 1 2 0 10:3 +7 5 1 2 =2
12 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
13 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
14 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 14:10 +4 4 2 4 =1
15 Celtic Glasgow 4 2 1 0 9:5 +4 4 2 2 -1
16 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
17 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
18 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
19 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
20 Malmö FF 7 3 2 0 15:4 +11 4 5 2 +1
21 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
22 AS Roma 3 1 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
23 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
24 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
25 AZ Alkmaar 6 2 3 0 17:7 +10 4 1 5 -1
26 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
27 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
28 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
29 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
30 FC Porto 3 1 0 0 6:5 +1 3 2 1 +1
31 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
32 Sporting Lisabon 3 1 0 0 5:6 -1 3 1 2 -1
33 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
34 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
35 Glasgow Rangers 7 2 4 0 14:7 +7 2 3 4 =2
36 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
37 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
38 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
39 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
40 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
41 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
42 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
43 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
44 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
45 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
46 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
47 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
49 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
51 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
52 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
53 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
54 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
55 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
57 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
58 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
59 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
60 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
61 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
62 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
63 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
64 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
65 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
66 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
68 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
69 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
70 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
72 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
73 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
74 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
75 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
76 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
77 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
78 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
79 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
80 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
82 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
84 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
85 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
86 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
87 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
88 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
89 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
90 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
91 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
92 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
93 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
94 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
95 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
97 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
98 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
99 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
101 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
102 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
104 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
105 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
106 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
108 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
109 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
110 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
111 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
112 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
113 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
114 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
115 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
116 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
117 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
118 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
119 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
120 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
121 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
122 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
123 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
124 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
125 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
126 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
127 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
129 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
130 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
131 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
132 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
133 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
134 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
135 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
136 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
137 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
138 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
139 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
140 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
141 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
142 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
143 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
146 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
147 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
148 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
150 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
151 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
152 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
153 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
154 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
155 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
156 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
157 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
159 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
160 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
161 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
162 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
163 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
164 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
165 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
167 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
168 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
169 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
170 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
171 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
172 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
173 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
174 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
175 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
176 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
177 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
178 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
179 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
180 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
181 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
182 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
184 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
185 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
187 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
188 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
189 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
191 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
192 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
193 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
194 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
195 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
196 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
198 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
199 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
200 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
201 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
202 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
203 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
204 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
205 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
206 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Flora Tallin és Ararat-Armenia egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.