h, 2019 július 22. @ 03:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flora Tallin vs. Radnički Niš

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Flora Tallin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Flora Tallin 2 : 0 Radnički Niš 3.44 3.34 2.02
1 2019.07.18 Radnički Niš 2 : 2 Flora Tallin 1.46 4.24 6.03
2  2019.07.25 Flora Tallin - : - Frankfurt Eintracht 11.25 6.22 1.23
2  2019.08.01 Frankfurt Eintracht - : - Flora Tallin - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 22

Radnički Niš


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Flora Tallin 2 : 0 Radnički Niš 3.44 3.34 2.02
1 2019.07.18 Radnički Niš 2 : 2 Flora Tallin 1.46 4.24 6.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 5

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.07.18 Radnički Niš 2 : 2 Flora Tallin 1.46 4.24 6.03
2019.07.11 Flora Tallin 2 : 0 Radnički Niš 3.44 3.34 2.02

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 17
Tipp Hazai Nyer

Flora Tallin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/6)
Második 100% (6/6)

Radnički Niš

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/6)
Második 100% (6/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Norrkoping 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
4 Neftci Baku 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
5 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
8 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
9 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
11 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
12 Ventspils FK 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
13 Kairat Almaty 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
14 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
15 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
16 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
17 Alashkert FC 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
18 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Dunajská Streda 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
20 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
21 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
22 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
23 Pyunik Yerevan 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 +1
24 Domzale 2 2 0 0 5:3 +2 0 1 1 +2
25 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 CSKA Sofia 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
27 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Klakksvik KI 4 2 2 0 10:2 +8 0 2 2 =2
29 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Larnaca AEK 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
31 Molde FK 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
32 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
33 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
35 Levski Sofia 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
36 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
37 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Connah's Quay 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 +1
39 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
40 Metalurgs Liepaja 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
41 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Trnava 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 +1
43 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Debrecen 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
45 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
46 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
47 Hapoel Beer Sheva 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
48 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
49 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
50 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
51 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Olimpija Lublaň 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 +1
53 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
54 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
56 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
57 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
59 Haugar Haugesund 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
60 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
61 Vaduz 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 +1
62 Chikhura Sachkhere 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
63 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
65 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Budapest Honvéd 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
67 Dynamo Tbilisi 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
68 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
70 Fc Fehérvár 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
71 Ordabasy Shymkent 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
72 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
74 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
78 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Appolon Limassol 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
80 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Glasgow Rangers 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
83 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
85 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
86 Buducnost Podgorica 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
87 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
88 Stjarnan Gardabae 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
89 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
91 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
92 Gzira United 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
93 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
94 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
96 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
97 Čukarički Bělehrad 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
98 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
99 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
100 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
102 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Malmö FF 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
105 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
107 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
110 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
111 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
112 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Flora Tallin 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
114 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
116 Crusaders Belfast 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
117 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
118 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
119 Universitatea Craiova 2 2 0 0 6:4 +2 0 0 2 +2
120 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
121 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
125 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
126 KuPS Kuopio 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
127 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
128 Zrinjski Mostar 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
129 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Legia Warszawa 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
131 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
132 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
133 Shamrock Rovers 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
134 Jeunesse Esch 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
135 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
137 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Progres Niedercom 4 2 0 2 5:4 +1 0 2 2 -1
139 Aberdeen FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
140 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
142 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
143 Shakhtsyor Salihorsk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
144 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
145 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
146 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Crusaders Belfast 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
4 Universitatea Craiova 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
16 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
24 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
26 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Vaduz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
31 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
32 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
36 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Trnava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
40 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
42 Malmö FF 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
43 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Dunajská Streda 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Pyunik Yerevan 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
50 CSKA Sofia 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
51 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
53 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
55 Maccabi Haifa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Norrkoping 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Neftci Baku 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
59 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
62 Fc Fehérvár 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Jeunesse Esch 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Progres Niedercom 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
70 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Molde FK 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
82 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
83 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Ventspils FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Kairat Almaty 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Appolon Limassol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
97 Glasgow Rangers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
98 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
101 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Haugar Haugesund 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
106 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 KuPS Kuopio 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
111 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Legia Warszawa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Metalurgs Liepaja 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Debrecen 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
118 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Domzale 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
125 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Klakksvik KI 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
127 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
129 Stjarnan Gardabae 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
131 Gzira United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Budapest Honvéd 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
139 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
145 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Olimpija Lublaň 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
149 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
3 Crusaders Belfast 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
4 Universitatea Craiova 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
5 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
6 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
12 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
13 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
15 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
16 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
17 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
18 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
26 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
27 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
30 Vaduz 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
32 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
35 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
36 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
39 Trnava 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
42 Malmö FF 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
43 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
46 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
47 Dunajská Streda 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
48 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Pyunik Yerevan 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
50 CSKA Sofia 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
53 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
55 Maccabi Haifa 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
56 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Norrkoping 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
58 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
60 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
61 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Fc Fehérvár 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
63 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Shamrock Rovers 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
66 Jeunesse Esch 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
67 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Progres Niedercom 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 +1
69 Bröndby Kobenhavn 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
70 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
71 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
72 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
75 Flora Tallin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
76 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
78 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Molde FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
83 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
85 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
86 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
88 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Ventspils FK 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Kairat Almaty 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
92 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
93 Alashkert FC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
94 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Glasgow Rangers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
98 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
100 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
102 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Haugar Haugesund 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
106 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
107 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
109 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 KuPS Kuopio 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
111 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
112 Legia Warszawa 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Connah's Quay 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
114 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
115 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Debrecen 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
117 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
118 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
120 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
122 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
123 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
124 Domzale 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
125 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Klakksvik KI 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
127 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
129 Stjarnan Gardabae 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
130 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
131 Gzira United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
132 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Budapest Honvéd 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
137 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
139 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
141 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
142 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
144 Aberdeen FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
145 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
147 Olimpija Lublaň 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
148 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
149 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Flora Tallin és Radnički Niš egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.