k, 2019 augusztus 20. @ 01:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flora Tallin vs. Vitsebsk FK

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Flora Tallin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Flora Tallin 2 : 0 Radnički Niš 3.44 3.34 2.02
1 2019.07.18 Radnički Niš 2 : 2 Flora Tallin 1.46 4.24 6.03
2 2019.07.25 Flora Tallin 1 : 2 Frankfurt Eintracht 19.70 8.35 1.10
2 2019.08.01 Frankfurt Eintracht 2 : 1 Flora Tallin 1.03 14.85 25.90


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Vitsebsk FK


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 KuPS Kuopio 2 : 0 Vitsebsk FK 1.87 3.37 3.97
1 2019.07.18 Vitsebsk FK 1 : 1 KuPS Kuopio 2.31 3.24 2.99


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 5

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 7
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Flora Tallin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 25% (1/4)
Döntetlen 100% (4/4) 25% (1/4)
Elveszitett 0% (0/4) 50% (2/4)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (4/12)
Második 66.67% (8/12)

Vitsebsk FK

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (1/4)
Második 75% (3/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
2 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
3 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
4 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
5 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
6 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
7 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
8 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
10 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
11 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
12 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
13 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
14 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
15 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
16 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
17 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
18 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
19 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
20 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
21 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
22 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
23 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
24 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
25 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
26 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
27 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
28 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
29 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
30 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
31 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
32 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
33 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
34 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
35 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
36 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
37 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
38 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
39 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
40 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
41 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
42 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
43 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
44 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
45 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
46 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
47 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
48 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
49 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
50 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
51 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
52 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
53 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
54 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
55 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
56 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
57 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
58 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
59 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
60 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
61 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
62 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
63 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
65 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
66 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
67 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
69 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
70 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
71 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
72 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
73 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
74 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
75 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
76 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
77 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
78 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
79 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
80 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
81 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
82 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
83 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
84 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
86 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
87 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
88 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
89 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
90 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
91 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
92 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
93 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
94 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
95 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
96 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
97 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
99 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
100 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
101 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
102 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
103 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
104 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
105 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
106 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
108 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
109 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
110 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
111 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
112 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
113 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
114 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
115 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
116 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
117 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
118 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
119 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
120 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
121 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
122 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
124 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
125 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
126 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
127 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
128 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
129 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
130 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
131 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
132 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
133 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
134 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
135 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
136 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
137 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
138 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
139 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
140 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
141 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
142 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
143 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
144 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
145 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
146 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
147 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
148 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
149 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
150 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
151 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
152 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
153 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
154 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
155 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
156 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
157 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
158 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
159 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
161 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
162 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
163 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
164 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
165 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
166 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
167 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
168 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
169 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
170 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
171 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
172 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
173 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
174 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
175 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
176 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
177 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
178 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
179 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
180 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
2 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
3 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
5 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
6 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
7 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
8 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
9 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
10 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
11 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
12 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
14 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
17 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
18 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
19 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
22 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
24 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
25 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
26 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
27 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
29 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
30 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
32 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
34 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
35 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
37 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
40 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
41 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
42 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
44 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
46 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
47 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
48 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
50 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
51 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
52 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
55 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
63 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
64 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
67 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
68 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
69 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
70 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
72 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
73 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
74 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
76 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
78 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
83 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
90 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
93 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
95 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
96 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
97 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
99 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
102 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
103 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
104 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
107 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
108 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
110 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
113 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
115 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
118 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
119 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
121 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
123 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
124 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
125 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
126 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
127 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
132 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
134 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
135 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
136 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
137 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
139 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
144 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
148 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
150 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
152 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
153 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
155 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
156 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
159 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
163 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
165 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
166 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
170 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
171 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
174 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
177 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
178 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
2 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
3 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
4 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
5 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
6 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
7 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
8 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
9 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
10 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
11 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
12 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
13 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
14 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
17 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
18 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
19 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
20 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
21 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
22 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
23 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
25 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
26 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
27 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
28 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
29 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
30 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
31 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
33 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
34 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
35 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
36 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
37 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
38 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
39 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
40 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
41 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
42 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
44 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
45 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
46 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
47 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
48 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
50 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
51 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
52 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
53 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
54 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
55 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
56 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
57 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
60 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
61 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
62 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
63 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
64 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
65 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
66 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
67 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
68 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
69 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
70 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
71 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
72 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
73 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
74 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
75 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
76 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
77 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
78 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
79 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
80 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
81 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
82 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
83 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
84 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
85 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
86 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
87 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
89 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
90 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
91 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
92 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
93 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
94 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
95 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
96 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
97 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
99 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
101 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
102 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
103 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
104 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
106 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
107 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
108 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
109 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
110 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
113 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
115 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
117 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
118 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
119 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
121 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
123 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
124 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
125 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
126 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
127 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
128 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
130 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
131 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
132 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
133 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
134 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
136 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
137 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
138 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
139 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
140 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
141 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
143 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
144 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
145 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
146 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
147 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
148 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
149 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
150 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
151 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
152 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
153 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
154 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
155 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
156 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
158 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
159 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
160 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
161 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
162 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
163 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
165 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
166 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
167 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
169 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
170 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
173 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
174 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
175 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
176 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
177 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
178 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
179 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
180 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Flora Tallin és Vitsebsk FK egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.