k, 2019 augusztus 20. @ 00:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Santa Coloma FC vs. Debrecen

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Santa Coloma FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Santa Coloma FC 0 : 0 Astana FC 14.65 6.20 1.17
2 2019.08.01 Astana FC 4 : 1 Santa Coloma FC 1.06 10.94 25.13


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Debrecen


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Debrecen 3 : 0 Kukesi KS 1.40 4.46 7.46
1 2019.07.18 Kukesi KS 1 : 1 Debrecen 2.67 3.35 2.43
2 2019.07.25 AC Torino 3 : 0 Debrecen 1.15 7.02 15.60
2 2019.08.01 Debrecen 1 : 4 AC Torino 5.87 4.21 1.47


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -3
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Santa Coloma FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Debrecen

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.25
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 25% (1/4)
Döntetlen 25% (1/4) 25% (1/4)
Elveszitett 75% (3/4) 50% (2/4)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
2 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
3 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
4 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
5 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
6 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
7 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
8 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
9 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
10 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
11 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
12 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
13 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
14 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
15 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
17 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
18 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
19 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
20 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
21 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
22 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
23 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
24 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
25 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
26 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
27 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
29 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
30 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
31 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
32 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
33 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
34 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
35 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
36 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
38 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
39 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
40 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
42 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
43 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
44 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
45 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
46 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
47 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
48 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
49 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
50 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
51 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
52 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
53 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
54 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
55 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
56 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
57 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
58 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
59 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
60 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
61 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
62 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
63 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
64 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
65 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
66 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
67 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
68 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
69 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
70 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
72 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
73 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
74 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
75 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
76 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
77 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
79 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
80 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
81 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
82 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
83 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
84 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
85 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
86 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
87 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
88 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
89 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
90 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
91 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
92 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
93 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
95 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
96 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
97 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
98 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
99 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
100 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
101 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
103 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
104 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
105 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
106 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
107 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
108 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
109 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
110 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
111 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
112 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
113 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
114 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
115 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
116 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
117 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
118 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
119 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
120 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
121 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
122 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
123 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
124 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
125 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
126 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
127 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
128 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
129 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
130 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
131 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
132 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
133 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
134 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
136 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
137 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
138 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
139 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
140 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
141 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
142 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
143 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
144 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
145 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
147 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
148 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
149 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
150 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
151 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
152 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
153 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
154 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
155 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
156 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
157 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
158 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
159 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
160 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
161 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
162 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
163 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
164 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
165 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
166 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
167 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
168 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
169 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
170 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
171 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
172 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
173 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
174 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
175 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
176 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
177 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
178 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
179 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
180 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
2 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
3 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
5 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
7 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
10 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
11 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
13 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
15 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
17 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
19 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
21 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
22 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
24 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
25 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
26 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
28 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
30 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
31 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
32 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
34 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
36 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
37 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
38 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
39 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
40 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
41 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
42 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
44 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
45 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
46 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
47 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
48 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
50 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
52 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
56 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
60 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
61 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
62 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
64 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
65 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
67 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
69 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
70 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
73 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
75 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
77 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
78 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
82 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
83 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
84 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
85 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
87 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
88 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
90 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
97 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
98 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
99 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
102 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
104 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
105 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
109 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
110 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
111 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
112 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
113 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
115 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
119 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
123 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
129 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
130 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
131 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
132 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
133 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
135 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
137 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
139 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
140 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
143 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
144 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
147 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
148 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
151 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
152 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
153 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
154 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
156 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
157 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
159 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
162 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
163 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
165 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
166 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
169 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
170 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
171 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
173 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
175 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
178 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
2 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
3 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
4 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
5 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
6 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
7 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
8 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
9 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
11 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
13 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
15 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
16 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
17 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
18 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
20 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
21 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
22 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
23 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
24 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
25 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
26 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
29 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
30 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
31 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
32 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
33 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
34 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
35 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
36 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
37 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
38 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
39 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
40 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
41 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
42 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
43 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
44 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
45 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
46 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
48 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
49 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
50 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
52 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
53 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
54 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
55 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
56 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
57 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
58 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
60 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
61 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
62 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
63 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
64 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
65 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
66 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
67 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
68 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
69 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
70 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
72 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
73 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
74 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
75 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
76 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
77 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
78 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
81 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
82 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
83 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
84 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
85 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
87 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
88 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
89 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
90 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
91 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
92 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
95 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
96 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
97 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
98 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
99 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
100 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
101 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
102 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
104 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
105 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
106 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
107 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
108 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
109 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
110 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
111 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
112 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
113 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
114 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
115 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
116 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
117 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
118 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
119 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
120 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
121 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
122 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
124 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
125 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
126 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
127 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
128 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
129 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
130 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
132 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
133 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
134 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
135 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
136 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
137 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
138 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
139 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
140 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
143 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
144 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
145 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
147 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
148 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
151 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
152 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
153 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
154 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
156 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
157 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
159 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
161 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
162 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
163 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
164 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
166 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
167 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
168 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
169 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
170 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
171 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
172 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
173 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
174 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
175 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
176 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
178 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
179 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
180 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Santa Coloma FC és Debrecen egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.