k, 2019 augusztus 20. @ 01:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Santa Coloma FC vs. Domzale

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Santa Coloma FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Santa Coloma FC 0 : 0 Astana FC 14.65 6.20 1.17
2 2019.08.01 Astana FC 4 : 1 Santa Coloma FC 1.06 10.94 25.13


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Domzale


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Balzan Youths FC 3 : 4 Domzale 5.28 4.38 1.50
1 2019.07.18 Domzale 1 : 0 Balzan Youths FC 1.18 6.58 12.15
2 2019.07.25 Domzale 2 : 2 Malmö FF 3.86 3.27 1.97
2 2019.08.01 Malmö FF 3 : 2 Domzale 1.36 4.75 7.25


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -11
Teljes -17
Tipp Hazai Veszít

Santa Coloma FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Domzale

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 0% (0/4)

Rúgott gól/játék 2.25
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.25
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 58.82% (10/17)
Második 41.18% (7/17)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
2 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
3 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
4 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
5 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
6 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
7 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
8 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
9 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
10 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
11 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
12 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
13 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
14 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
15 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
16 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
17 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
18 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
19 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
20 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
21 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
22 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
23 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
24 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
25 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
26 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
27 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
28 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
29 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
30 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
31 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
32 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
33 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
34 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
35 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
36 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
37 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
38 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
39 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
40 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
41 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
42 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
43 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
44 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
45 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
46 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
47 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
48 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
49 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
50 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
51 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
52 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
54 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
55 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
56 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
57 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
58 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
59 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
60 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
61 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
62 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
64 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
65 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
66 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
67 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
68 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
69 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
70 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
71 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
72 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
74 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
75 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
76 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
77 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
78 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
79 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
80 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
81 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
82 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
83 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
84 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
85 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
86 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
87 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
89 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
90 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
91 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
92 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
93 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
94 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
95 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
96 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
97 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
98 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
99 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
100 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
101 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
102 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
104 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
105 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
106 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
107 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
108 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
109 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
110 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
111 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
112 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
113 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
114 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
115 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
116 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
117 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
118 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
119 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
120 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
121 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
122 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
123 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
124 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
126 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
127 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
128 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
130 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
131 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
132 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
133 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
134 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
135 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
136 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
137 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
138 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
139 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
140 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
141 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
142 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
143 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
144 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
145 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
146 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
147 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
148 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
149 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
150 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
151 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
152 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
153 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
154 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
155 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
156 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
157 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
158 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
160 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
161 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
162 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
163 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
164 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
165 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
166 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
167 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
168 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
169 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
170 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
172 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
173 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
174 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
175 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
176 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
177 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
178 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
179 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
180 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
2 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
3 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
4 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
6 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
7 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
8 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
10 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
11 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
12 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
18 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
19 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
20 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
23 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
24 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
26 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
27 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
28 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
33 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
35 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
36 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
37 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
38 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
39 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
45 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
47 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
49 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
50 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
53 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
55 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
57 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
59 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
62 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
64 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
66 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
69 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
70 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
71 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
72 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
73 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
76 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
80 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
82 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
83 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
86 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
88 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
93 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
95 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
98 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
101 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
102 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
105 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
106 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
107 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
109 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
111 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
113 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
115 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
116 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
120 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
121 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
122 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
124 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
125 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
126 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
132 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
133 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
134 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
136 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
140 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
141 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
143 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
145 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
146 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
147 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
149 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
156 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
159 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
160 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
164 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
165 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
166 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
168 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
172 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
174 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
175 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
176 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
179 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
2 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
3 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
4 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
5 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
6 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
7 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
8 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
10 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
11 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
15 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
16 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
18 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
20 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
22 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
23 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
24 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
25 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
26 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
27 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
28 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
29 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
30 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
31 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
32 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
34 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
35 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
36 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
37 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
38 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
39 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
40 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
42 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
43 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
44 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
45 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
46 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
47 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
49 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
50 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
51 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
52 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
54 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
55 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
56 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
57 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
58 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
59 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
60 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
62 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
64 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
65 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
66 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
67 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
68 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
69 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
70 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
71 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
72 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
73 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
74 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
75 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
76 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
77 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
78 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
79 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
80 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
83 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
84 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
85 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
86 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
87 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
88 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
89 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
90 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
91 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
93 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
94 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
95 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
97 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
98 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
100 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
101 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
102 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
103 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
104 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
105 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
106 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
107 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
108 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
109 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
111 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
112 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
113 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
115 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
116 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
118 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
120 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
121 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
122 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
124 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
125 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
126 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
127 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
129 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
130 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
132 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
133 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
134 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
135 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
136 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
137 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
138 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
140 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
141 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
142 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
143 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
144 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
145 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
146 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
147 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
148 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
149 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
150 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
151 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
152 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
153 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
155 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
156 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
157 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
158 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
159 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
161 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
162 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
163 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
164 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
165 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
167 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
168 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
169 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
171 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
172 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
174 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
175 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
176 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
178 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
179 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
180 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Santa Coloma FC és Domzale egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.