h, 2019 december 09. @ 14:12 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Santa Coloma FC vs. Limassol AEL

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Santa Coloma FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Santa Coloma FC 0 : 0 Astana FC 14.65 6.20 1.17
2 2019.08.01 Astana FC 4 : 1 Santa Coloma FC 1.06 10.94 25.13


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Limassol AEL


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.25 Aris Saloniki 0 : 0 Limassol AEL 1.67 3.45 5.21
2 2019.08.01 Limassol AEL 0 : 1 Aris Saloniki 3.07 3.21 2.21


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 8

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -5
Teljes -4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Santa Coloma FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Limassol AEL

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 0.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (1/1)
Második 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
2 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
4 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
5 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
6 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
7 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
8 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
9 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
10 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
11 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
12 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
13 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
14 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
15 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
16 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
17 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
18 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
19 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
20 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
21 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
22 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
23 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
24 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
25 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
26 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
27 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
28 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
29 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
30 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
31 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
32 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
33 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
34 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
35 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
36 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
38 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
39 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
40 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
41 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
42 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
43 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
44 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
45 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
46 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
47 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
48 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
49 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
50 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
51 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
52 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
53 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
54 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
55 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
56 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
57 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
58 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
59 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
60 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
61 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
62 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
63 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
64 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
65 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
66 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
67 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
68 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
69 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
70 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
71 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
72 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
73 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
74 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
75 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
76 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
77 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
78 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
79 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
80 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
81 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
82 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
83 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
84 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
85 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
86 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
87 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
88 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
89 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
90 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
91 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
92 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
93 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
94 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
95 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
96 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
97 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
98 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
99 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
100 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
101 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
102 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
103 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
104 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
105 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
106 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
107 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
108 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
109 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
110 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
111 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
112 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
113 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
114 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
115 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
116 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
117 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
118 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
119 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
120 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
121 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
122 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
123 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
124 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
125 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
126 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
127 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
128 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
129 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
130 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
131 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
132 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
133 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
134 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
135 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
136 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
137 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
138 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
139 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
140 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
141 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
142 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
143 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
144 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
145 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
146 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
147 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
148 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
149 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
150 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
151 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
152 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
153 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
154 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
155 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
156 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
157 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
158 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
159 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
160 FC Sevilla 5 5 0 0 14:2 +12 15 2 3 +5
161 Celtic Glasgow 7 6 1 0 16:5 +11 13 3 4 +4
162 Sporting Lisabon 5 4 0 1 11:4 +7 12 2 3 +4
163 Espaňol Barcelona 11 8 3 0 30:7 +23 11 3 8 =1
164 Braga 9 7 2 0 21:11 +10 11 2 7 =1
165 Arsenal 5 3 1 1 12:5 +7 10 1 4 -1
166 FC Basel 5 3 1 1 10:4 +6 10 2 3 -1
167 LASK Linz 5 3 1 1 8:4 +4 10 2 3 +2
168 Manchester United 5 3 1 1 6:2 +4 10 3 2 -1
169 Wolverhampton 11 9 1 1 26:9 +17 10 4 7 =1
170 AZ Alkmaar 11 4 7 0 24:6 +18 9 4 7 =1
171 Gent 11 5 5 1 23:14 +9 9 4 7 =1
172 FC Kobenhavn 7 3 3 1 8:5 +3 9 6 1 +1
173 Getafe 5 3 0 2 5:4 +1 9 3 2 +1
174 CFR Cluj 5 3 0 2 4:4 0 9 4 1 -1
175 Frankfurt Eintracht 11 8 0 3 19:10 +9 9 3 8 +1
176 Krasnodar FK 5 3 0 2 7:8 -1 9 2 3 +3
177 AS Roma 5 2 2 1 10:4 +6 8 2 3 +1
178 Glasgow Rangers 13 8 4 1 27:8 +19 8 7 6 =1
179 Wolfsburg 5 2 2 1 8:7 +1 8 2 3 +1
180 Malmö FF 13 8 3 2 30:11 +19 8 5 8 +1
181 Mönchengladbach 5 2 2 1 5:7 -2 8 3 2 +2
182 Apoel Nikósia 5 2 1 2 9:8 +1 7 2 3 +2
183 Young Boys Bern 5 2 1 2 7:6 +1 7 2 3 -1
184 Ludogorets Razgrad 11 5 4 2 25:12 +13 7 4 7 =1
185 Standard Liege 5 2 1 2 6:8 -2 7 2 3 =1
186 FC Porto 5 2 1 2 5:7 -2 7 3 2 +1
187 PSV Eindhoven 9 5 2 2 16:11 +5 7 3 6 -2
188 Istanbul Büyüksehir 5 2 1 2 5:8 -3 7 2 3 -1
189 Dinamo Kiev 5 1 3 1 6:6 0 6 4 1 -1
190 Lazio Roma 5 2 0 3 6:7 -1 6 1 4 +1
191 Ferencvárosi TC 7 2 4 1 8:8 0 6 4 3 =2
192 Feyenoord 9 4 3 2 16:7 +9 5 5 4 =2
193 Partizan Belgrad 11 5 3 3 16:13 +3 5 4 7 =1
194 St. Etienne 5 0 4 1 6:7 -1 4 3 2 =4
195 St. Andrä 5 1 1 3 5:6 -1 4 3 2 -3
196 Slovan Bratislava 11 6 1 4 19:14 +5 4 4 7 -3
197 Garabag-Azersun Agdam 7 2 1 4 11:14 -3 4 1 6 -2
198 Oleksandrija FK 5 0 3 2 5:8 -3 3 3 2 -1
199 Besiktas 5 1 0 4 6:11 -5 3 1 4 +1
200 Dudelange F91 11 5 1 5 17:23 -6 3 3 8 -4
201 Astana FC 11 5 1 5 19:19 0 3 3 8 +1
202 Lugano AC 5 0 2 3 1:4 -3 2 4 1 -1
203 Guimaraes 11 5 3 3 19:8 +11 2 7 4 =2
204 CSKA Moskva 5 0 2 3 2:9 -7 2 4 1 =2
205 Rennes 5 0 1 4 3:8 -5 1 3 2 -4
206 Trabzonspor 9 2 2 5 10:15 -5 1 4 5 -3
207 Rosenborg Trondheim 5 0 0 5 2:10 -8 0 3 2 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
2 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
3 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
4 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
5 CFR Cluj 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
6 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
7 LASK Linz 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
8 FC Basel 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
9 Glasgow Rangers 6 6 0 0 15:0 +15 6 4 2 +6
10 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
11 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
12 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
13 Manchester United 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
14 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
15 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
16 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
17 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
18 FC Porto 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 =1
19 AS Roma 2 1 1 0 5:0 +5 4 1 1 =1
20 Gent 5 4 1 0 16:0 +16 4 0 5 =1
21 FC Kobenhavn 3 2 1 0 5:0 +5 4 2 1 =1
22 PSV Eindhoven 4 2 2 0 6:0 +6 4 2 2 =1
23 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 17:0 +17 4 1 4 +1
24 Dinamo Kiev 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 =1
25 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
26 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
27 Wolverhampton 5 4 0 0 9:0 +9 3 3 2 +1
28 Slovan Bratislava 5 4 0 0 9:0 +9 3 2 3 -1
29 Ludogorets Razgrad 5 3 1 0 14:0 +14 3 2 3 -1
30 Getafe 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 -1
31 Wolfsburg 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
32 Frankfurt Eintracht 5 4 0 0 8:0 +8 3 1 4 +1
33 Mönchengladbach 2 1 0 0 2:0 +2 3 0 2 +1
34 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
35 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
36 Apoel Nikósia 2 1 0 0 5:0 +5 3 0 2 +1
37 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
38 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
39 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
40 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
41 Partizan Belgrad 5 3 1 0 10:0 +10 1 1 4 -1
42 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
43 Garabag-Azersun Agdam 3 1 1 0 4:0 +4 1 0 3 =1
44 Rennes 2 0 1 0 1:0 +1 1 2 0 -1
45 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
46 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
47 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
48 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
49 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
50 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
56 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
63 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
65 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
67 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
69 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
71 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
72 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
73 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
78 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
79 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
80 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
81 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
85 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
86 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
88 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
90 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
91 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
92 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
93 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
95 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
96 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
99 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
103 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
104 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
105 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
108 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
109 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
110 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
111 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
112 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
115 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
116 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
121 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
124 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
126 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
133 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
134 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
136 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
137 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
140 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
141 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
143 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
147 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
148 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
150 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
156 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
157 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
159 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
160 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
161 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
163 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
164 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
168 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
170 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
172 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
174 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
177 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
178 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
179 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
180 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
181 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
182 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
183 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
184 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
185 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
186 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
190 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
192 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
193 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
194 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
199 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
200 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
202 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
203 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
205 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
206 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
2 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 15:5 +10 7 2 4 =1
3 Braga 4 4 0 0 16:4 +12 6 1 3 +4
4 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
5 FC Sevilla 2 2 0 0 8:2 +6 6 0 2 +2
6 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 16:5 +11 6 2 4 +1
7 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
8 Gent 6 1 4 0 15:6 +9 5 4 2 =1
9 FC Kobenhavn 4 1 2 0 5:3 +2 5 4 0 +1
10 Mönchengladbach 3 1 2 0 8:2 +6 5 3 0 +1
11 Ferencvárosi TC 3 1 2 0 9:1 +8 4 3 0 +1
12 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
13 AS Roma 3 1 1 0 6:3 +3 4 1 2 +1
14 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
15 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 13:10 +3 4 2 4 =1
16 Partizan Belgrad 6 2 2 0 11:8 +3 4 3 3 =1
17 AZ Alkmaar 5 2 3 0 17:3 +14 4 1 4 +1
18 Celtic Glasgow 3 2 1 0 9:3 +6 4 1 2 +1
19 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
20 Arsenal 2 1 1 0 8:1 +7 4 1 1 =1
21 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
22 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
23 FC Porto 3 1 0 0 4:5 -1 3 2 1 +1
24 Sporting Lisabon 2 1 0 0 5:3 +2 3 1 1 +1
25 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:5 0 3 1 1 +1
26 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 13:8 +5 3 1 3 -2
27 PSV Eindhoven 5 3 0 0 12:9 +3 3 1 4 -2
28 Dudelange F91 5 3 0 0 22:9 +13 3 1 4 -1
29 Istanbul Büyüksehir 2 1 0 0 7:4 +3 3 0 2 +1
30 St. Andrä 2 1 0 0 9:1 +8 3 1 1 -1
31 Glasgow Rangers 7 2 4 0 13:7 +6 2 3 4 =2
32 Dinamo Kiev 3 0 2 0 5:5 0 2 2 1 -1
33 Oleksandrija FK 2 0 1 0 6:4 +2 1 1 1 =1
34 Malmö FF 6 2 2 0 14:4 +10 1 4 2 =1
35 St. Etienne 2 0 1 0 6:5 +1 1 0 2 =1
36 Slovan Bratislava 6 2 1 0 15:9 +6 1 2 4 -2
37 Standard Liege 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
38 Young Boys Bern 2 0 1 0 5:3 +2 1 1 1 =1
39 CSKA Moskva 2 0 1 0 5:5 0 1 1 1 =1
40 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
41 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
42 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
44 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
45 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
46 Lazio Roma 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
47 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
48 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
49 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
50 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
51 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
52 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
53 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
54 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
55 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
56 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
57 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
59 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
61 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
62 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
63 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
64 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
65 Lugano AC 2 0 0 0 2:3 -1 0 1 1 -2
66 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
67 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
68 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
69 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
70 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
71 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
72 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
73 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
74 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
75 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
76 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
77 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
78 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
79 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
80 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
81 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
83 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
85 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
86 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
87 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
88 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
89 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
90 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
92 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
93 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
94 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
95 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
96 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
98 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
99 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
100 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
101 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
103 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
104 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
105 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
106 Guimaraes 5 2 1 0 9:5 +4 0 3 2 -2
107 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
108 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
111 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
112 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
113 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
114 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
115 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
116 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
117 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
118 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
119 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
121 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
122 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
123 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
124 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
125 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
126 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
127 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
129 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
130 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
131 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
133 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
134 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
135 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
136 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
137 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
138 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
139 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
141 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
142 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
143 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
144 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
145 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
146 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
147 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
148 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
149 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
150 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
151 Astana FC 5 1 1 0 14:9 +5 0 3 2 -3
152 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
153 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
154 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
155 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
156 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
157 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
158 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
159 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
160 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
161 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
162 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
163 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
164 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
165 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
167 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
168 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
169 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Feyenoord 4 1 1 0 7:4 +3 0 3 1 -2
171 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
172 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
173 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
175 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
176 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
177 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
179 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
180 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
181 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
182 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
183 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
184 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
185 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
186 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
187 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 8:2 +6 0 2 0 -2
188 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
189 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
190 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
193 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
195 Besiktas 2 0 0 0 7:7 0 0 0 2 -2
196 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
197 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
198 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
199 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
200 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
201 Trabzonspor 4 1 1 0 14:7 +7 0 1 3 -2
202 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
203 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
204 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
205 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
206 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Santa Coloma FC és Limassol AEL egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.