k, 2019 augusztus 20. @ 00:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Santa Coloma FC vs. Milsami Orhei

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Santa Coloma FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Santa Coloma FC 0 : 0 Astana FC 14.65 6.20 1.17
2 2019.08.01 Astana FC 4 : 1 Santa Coloma FC 1.06 10.94 25.13


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Milsami Orhei


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Steaua Bucureşti 2 : 0 Milsami Orhei 1.02 13.60 58.60
1 2019.07.18 Milsami Orhei 1 : 2 Steaua Bucureşti 8.40 5.14 1.30


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes 4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Santa Coloma FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Milsami Orhei

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
2 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
3 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
4 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
5 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
6 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
7 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
9 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
10 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
11 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
13 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
14 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
15 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
16 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
17 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
18 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
19 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
20 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
21 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
22 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
23 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
24 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
25 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
26 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
27 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
28 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
29 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
30 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
31 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
32 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
33 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
34 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
35 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
36 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
37 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
39 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
40 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
41 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
42 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
43 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
44 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
45 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
46 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
47 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
48 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
49 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
50 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
51 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
52 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
53 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
54 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
55 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
56 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
57 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
58 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
59 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
60 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
61 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
62 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
63 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
64 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
66 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
67 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
68 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
69 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
70 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
71 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
72 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
73 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
74 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
75 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
76 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
77 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
78 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
79 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
80 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
81 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
82 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
83 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
84 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
85 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
86 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
87 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
88 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
89 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
90 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
91 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
92 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
93 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
94 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
96 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
97 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
98 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
99 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
100 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
101 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
102 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
103 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
104 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
106 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
107 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
108 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
109 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
110 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
111 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
112 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
113 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
114 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
115 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
116 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
117 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
118 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
119 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
120 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
121 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
122 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
123 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
124 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
125 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
126 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
127 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
128 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
129 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
130 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
131 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
132 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
133 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
134 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
135 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
136 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
137 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
138 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
139 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
140 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
141 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
142 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
143 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
144 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
145 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
146 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
147 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
148 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
149 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
150 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
151 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
152 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
153 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
154 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
155 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
156 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
157 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
158 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
159 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
160 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
161 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
162 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
163 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
164 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
165 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
166 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
167 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
168 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
170 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
171 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
172 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
173 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
174 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
175 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
176 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
177 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
178 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
180 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
3 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
5 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
6 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
7 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
8 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
9 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
10 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
11 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
12 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
13 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
15 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
16 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
18 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
20 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
22 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
24 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
25 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
26 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
29 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
30 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
32 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
33 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
35 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
36 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
38 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
39 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
41 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
45 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
46 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
47 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
50 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
51 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
54 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
56 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
59 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
65 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
66 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
67 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
68 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
69 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
71 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
72 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
73 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
74 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
75 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
77 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
82 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
88 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
92 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
93 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
98 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
101 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
102 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
105 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
106 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
107 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
110 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
112 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
113 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
114 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
116 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
117 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
120 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
121 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
123 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
124 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
126 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
131 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
132 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
133 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
134 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
138 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
139 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
140 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
141 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
147 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
149 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
150 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
151 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
152 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
153 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
154 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
158 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
162 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
164 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
165 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
167 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
169 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
170 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
172 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
174 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
176 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
178 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
180 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
2 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
3 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
4 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
5 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
6 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
7 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
8 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
9 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
10 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
11 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
12 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
13 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
16 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
17 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
19 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
20 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
21 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
22 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
23 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
24 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
25 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
26 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
27 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
28 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
31 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
32 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
33 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
34 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
35 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
36 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
37 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
38 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
39 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
41 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
43 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
44 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
45 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
46 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
47 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
49 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
50 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
51 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
52 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
53 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
54 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
56 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
58 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
59 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
60 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
61 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
63 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
64 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
65 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
66 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
67 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
68 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
69 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
70 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
71 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
72 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
73 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
74 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
75 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
76 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
77 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
78 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
79 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
80 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
81 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
82 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
83 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
84 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
85 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
86 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
87 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
88 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
89 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
90 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
91 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
92 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
93 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
94 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
95 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
96 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
97 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
98 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
100 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
101 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
102 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
104 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
105 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
106 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
107 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
108 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
110 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
112 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
113 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
114 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
115 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
116 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
117 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
120 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
121 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
123 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
124 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
126 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
129 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
130 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
131 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
132 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
134 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
135 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
136 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
137 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
138 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
139 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
140 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
141 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
142 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
143 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
144 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
145 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
146 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
147 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
148 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
149 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
150 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
151 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
152 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
153 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
154 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
156 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
157 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
158 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
159 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
160 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
161 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
162 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
164 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
165 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
166 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
168 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
169 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
170 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
171 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
172 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
173 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
174 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
176 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
177 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
178 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
179 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
180 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul Santa Coloma FC és Milsami Orhei egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.