k, 2019 augusztus 20. @ 01:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Santa Coloma FC vs. Arsenal Tula

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Santa Coloma FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Santa Coloma FC 0 : 0 Astana FC 14.65 6.20 1.17
2 2019.08.01 Astana FC 4 : 1 Santa Coloma FC 1.06 10.94 25.13


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Arsenal Tula


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.25 Arsenal Tula 0 : 1 Neftci Baku 1.55 3.84 5.67
2 2019.08.01 Neftci Baku 3 : 0 Arsenal Tula 2.75 3.14 2.44


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes 4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Santa Coloma FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Arsenal Tula

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 100% (2/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 100% (2/2)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (1/4)
Második 75% (3/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
2 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
3 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
4 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
6 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
7 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
8 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
9 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
10 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
11 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
12 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
13 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
14 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
16 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
17 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
18 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
19 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
20 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
21 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
22 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
23 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
24 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
25 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
26 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
27 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
28 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
29 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
30 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
31 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
32 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
33 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
34 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
35 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
36 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
37 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
38 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
39 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
40 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
41 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
42 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
43 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
44 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
45 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
46 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
47 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
48 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
49 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
50 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
51 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
52 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
53 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
54 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
55 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
56 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
57 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
58 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
59 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
60 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
61 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
62 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
63 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
64 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
65 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
66 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
67 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
68 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
69 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
70 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
71 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
72 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
73 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
74 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
75 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
76 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
78 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
79 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
80 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
81 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
82 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
83 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
84 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
85 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
86 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
87 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
89 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
90 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
91 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
92 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
93 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
94 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
95 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
96 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
97 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
99 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
100 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
101 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
103 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
104 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
105 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
106 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
107 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
108 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
109 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
110 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
111 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
112 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
113 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
114 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
115 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
116 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
117 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
118 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
119 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
120 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
121 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
122 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
123 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
124 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
125 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
126 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
127 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
129 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
130 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
131 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
132 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
133 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
134 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
135 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
136 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
137 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
138 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
139 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
140 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
141 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
142 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
143 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
144 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
145 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
146 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
147 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
148 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
149 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
150 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
151 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
152 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
153 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
155 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
156 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
157 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
158 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
159 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
160 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
161 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
162 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
163 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
164 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
165 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
166 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
167 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
168 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
169 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
170 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
171 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
172 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
173 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
174 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
175 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
176 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
177 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
178 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
179 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
180 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
3 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
4 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
5 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
7 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
9 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
11 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
12 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
13 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
16 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
17 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
18 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
21 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
24 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
25 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
26 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
27 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
30 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
31 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
32 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
33 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
36 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
37 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
41 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
42 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
43 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
45 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
49 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
50 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
51 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
52 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
58 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
59 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
60 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
61 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
62 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
63 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
65 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
76 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
78 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
80 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
81 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
83 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
85 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
88 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
90 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
92 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
93 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
94 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
95 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
96 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
97 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
98 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
99 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
100 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
102 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
103 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
104 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
106 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
107 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
109 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
111 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
113 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
115 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
116 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
117 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
121 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
123 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
124 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
126 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
128 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
129 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
131 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
132 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
136 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
137 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
138 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
141 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
142 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
145 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
147 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
149 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
153 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
156 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
157 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
158 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
159 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
163 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
164 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
165 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
166 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
168 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
173 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
178 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
2 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
3 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
4 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
5 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
6 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
7 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
8 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
9 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
11 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
12 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
13 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
15 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
16 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
17 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
18 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
19 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
21 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
23 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
24 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
25 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
26 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
27 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
28 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
30 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
31 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
33 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
34 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
36 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
37 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
40 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
41 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
42 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
43 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
45 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
47 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
48 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
49 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
50 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
51 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
52 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
53 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
54 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
55 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
56 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
58 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
59 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
60 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
61 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
62 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
63 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
64 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
65 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
67 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
68 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
70 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
71 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
72 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
74 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
75 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
76 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
77 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
79 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
80 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
81 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
82 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
83 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
84 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
85 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
87 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
88 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
89 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
90 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
91 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
92 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
93 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
94 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
95 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
96 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
97 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
98 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
99 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
100 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
101 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
102 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
103 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
104 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
107 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
108 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
110 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
111 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
112 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
113 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
114 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
115 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
116 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
117 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
118 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
119 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
122 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
123 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
124 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
125 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
126 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
127 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
128 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
129 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
131 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
132 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
134 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
135 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
136 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
137 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
138 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
140 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
141 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
142 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
143 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
144 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
145 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
147 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
148 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
149 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
150 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
151 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
154 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
155 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
156 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
157 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
158 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
159 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
160 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
161 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
163 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
164 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
165 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
166 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
167 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
168 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
169 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
170 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
171 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
172 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
173 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
174 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
175 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
176 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
177 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
178 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
179 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
180 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Santa Coloma FC és Arsenal Tula egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.