k, 2019 augusztus 20. @ 01:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Santa Coloma FC vs. Piast Gliwice

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


Santa Coloma FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Santa Coloma FC 0 : 0 Astana FC 14.65 6.20 1.17
2 2019.08.01 Astana FC 4 : 1 Santa Coloma FC 1.06 10.94 25.13


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Piast Gliwice


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.25 Piast Gliwice 3 : 2 Caramba 1.39 4.29 8.65
2 2019.08.01 Caramba 2 : 1 Piast Gliwice 3.87 3.35 1.88


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 5
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Santa Coloma FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Piast Gliwice

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
2 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
3 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
4 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
5 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
6 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
7 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
8 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
9 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
10 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
11 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
12 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
13 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
14 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
15 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
16 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
17 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
18 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
19 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
20 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
21 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
22 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
23 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
24 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
25 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
26 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
27 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
28 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
30 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
31 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
32 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
33 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
34 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
35 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
36 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
37 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
38 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
39 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
40 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
42 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
43 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
44 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
45 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
46 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
47 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
48 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
50 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
51 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
52 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
53 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
54 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
55 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
56 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
57 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
58 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
59 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
60 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
61 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
62 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
63 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
64 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
65 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
66 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
67 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
68 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
69 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
70 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
71 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
72 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
73 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
74 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
75 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
76 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
77 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
78 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
79 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
80 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
81 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
82 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
83 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
84 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
85 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
86 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
87 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
88 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
89 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
90 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
91 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
92 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
93 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
94 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
95 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
96 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
97 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
98 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
99 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
100 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
101 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
103 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
104 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
105 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
107 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
108 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
109 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
110 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
111 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
112 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
114 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
115 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
116 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
117 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
118 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
119 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
120 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
121 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
122 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
123 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
124 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
125 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
126 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
127 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
128 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
129 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
130 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
131 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
132 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
133 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
134 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
135 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
137 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
139 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
140 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
141 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
142 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
143 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
144 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
145 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
146 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
147 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
148 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
149 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
150 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
151 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
152 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
153 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
154 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
155 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
156 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
157 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
159 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
160 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
161 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
162 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
163 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
164 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
165 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
166 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
167 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
168 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
169 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
170 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
171 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
172 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
173 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
174 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
175 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
176 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
177 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
178 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
179 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
180 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
3 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
4 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
6 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
13 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
14 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
15 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
17 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
23 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
24 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
29 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
30 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
32 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
33 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
35 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
36 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
37 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
38 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
39 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
42 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
44 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
45 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
47 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
48 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
50 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
51 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
52 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
53 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
54 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
57 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
59 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
60 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
62 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
64 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
70 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
72 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
74 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
77 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
78 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
82 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
83 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
85 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
88 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
90 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
91 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
93 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
95 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
96 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
97 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
99 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
100 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
107 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
109 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
110 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
111 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
112 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
118 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
119 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
120 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
122 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
123 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
124 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
125 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
127 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
130 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
133 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
137 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
138 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
141 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
143 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
144 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
146 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
147 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
150 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
151 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
152 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
153 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
155 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
156 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
158 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
160 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
161 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
163 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
164 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
165 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
168 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
169 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
170 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
176 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
177 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
178 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
179 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
2 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
3 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
4 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
5 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
6 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
7 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
8 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
9 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
11 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
12 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
13 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
14 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
15 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
16 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
17 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
20 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
21 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
22 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
23 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
24 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
25 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
26 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
28 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
29 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
31 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
32 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
33 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
34 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
35 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
36 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
37 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
38 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
39 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
40 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
41 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
42 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
43 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
44 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
45 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
46 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
47 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
48 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
49 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
50 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
51 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
52 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
53 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
54 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
55 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
56 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
57 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
58 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
60 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
61 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
62 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
64 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
65 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
66 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
67 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
68 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
69 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
70 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
72 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
73 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
74 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
75 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
76 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
77 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
78 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
79 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
81 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
82 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
83 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
84 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
85 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
87 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
88 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
89 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
90 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
91 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
94 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
95 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
96 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
97 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
99 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
100 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
101 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
102 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
103 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
104 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
105 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
106 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
108 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
109 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
110 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
111 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
112 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
113 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
114 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
115 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
116 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
118 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
119 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
120 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
121 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
122 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
123 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
124 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
125 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
126 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
127 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
128 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
129 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
130 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
131 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
133 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
134 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
135 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
137 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
139 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
140 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
141 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
143 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
144 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
146 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
147 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
148 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
149 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
150 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
151 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
152 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
153 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
155 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
156 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
157 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
158 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
159 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
160 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
161 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
163 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
164 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
165 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
166 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
168 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
170 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
171 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
172 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
174 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
175 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
176 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
177 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
179 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
180 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul Santa Coloma FC és Piast Gliwice egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.