sze, 2020 szeptember 23. @ 01:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Aris Saloniki vs. Saburtalo Tbilisi

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2020/2021


Aris Saloniki


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.09.17 Aris Saloniki 1 : 2 Kolos Kovalivka 1.98 3.36 3.46


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Saburtalo Tbilisi


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.27 Appolon Limassol 5 : 1 Saburtalo Tbilisi 1.41 4.36 6.61


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Aris Saloniki

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Saburtalo Tbilisi

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Barry Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Derry City 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
3 FC Kobenhavn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
4 Sutjeska Niksic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Dinamo Bender 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Sirens 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Sfintul Gheorghe 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
9 Slavia Sofia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Alashkert FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 9:6 +3 0 0 2 =1
12 Dunajská Streda 2 1 1 0 7:5 +2 0 1 1 =1
13 Valmiera FK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Lokomotiv Tbilisi 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
15 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ararat-Armenia 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
17 Kalju Nomme JK 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
18 Reims 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
19 Lincoln Red Imps 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
20 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Klakksvik KI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Rio Ave 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 Viking Stavanger 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Liberec 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 St Joseph's 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Floriana La Valetta 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 CSKA Sofia 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
32 Astana FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Levadia Tallin 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
34 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bohemians Dublin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
37 Hibernians Paola 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
38 Kolos Kovalivka 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
39 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Mura Murska Sobota 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
41 Noah 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
42 Tre Fiori 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sileks Krakovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Hapoel Beer Sheva 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
46 Inter Turku FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
47 Pétange CS 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Vaduz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
50 Ilves Tampere 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
51 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 College Europa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Motherwell FC 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
54 Runavik NSI 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
55 Hammarby 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
56 Teuta Durrës 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
57 Dynamo Minsk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Shkendija 79 Tetovo 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
59 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Pristina 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Granada 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
62 HNK Osijek 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 OFI Crete 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Apoel Nikósia 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 +1
66 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Connah's Quay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Shamrock Rovers 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
69 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
70 Fc Fehérvár 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
71 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Bala Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
73 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
74 Sumgayet Khazar 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Piast Gliwice 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
77 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Malmö FF 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
80 Beitar Jerusalem 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Honka Espoo 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
82 Linfield Belfast 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Slovan Bratislava 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
84 Riteriai 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
85 Puskás Akadémia 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Zrinjski Mostar 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
87 Spyris Kaunas 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
88 Aberdeen FC 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
89 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 BATE Borisov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
92 FC Basel 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
93 Drita 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Differdange FC 03 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Hajduk Split 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Ordabasy Shymkent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
99 Dynamo Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Budapest Honvéd 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
101 Ventspils FK 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
103 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
104 Iskra Danilovgrad 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
105 Breidablik 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
106 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
107 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
108 Tre Penne 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Cracovia Kraków 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Coleraine Belfast 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
112 Djurgarden IF 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
113 Partizan Belgrad 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
114 Hafnarfjordur FH 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Renova FK 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
116 Žilina 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
117 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Flora Paide 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Borac Banja Luka 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
120 Progres Niedercom 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
121 Galatasaray 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
122 Hartberg TSV 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
124 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Servette FC 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
126 Engordany UE 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Neftci Baku 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
128 Sarajevo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 La Fiorita 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Aris Saloniki 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Shirak Gyumri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 IFK Göteborg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Tottenham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
134 Rosenborg Trondheim 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
135 Thorshavn B36 3 1 2 0 9:8 +1 0 0 3 =2
136 Wolfsburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
137 Shkupi Skopje 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Thorshavn HB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Appolon Limassol 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
141 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Llansantffraid 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
144 Dundalk FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Aarhus AGF 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
146 Reykjavík KR 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Zeta Golubovci 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Ružomberok 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Gjilani 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
150 Daugava Riga 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Dynamo Batumi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Charleroi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
155 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
157 St. Gallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ba 2 1 1 0 8:6 +2 0 1 1 =1
159 Botosani 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
160 Lech Poznan 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
161 Kukesi KS 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
162 Glasgow Rangers 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
163 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
164 Žalgiris Vilnius 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
165 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Bodo Glimt 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
167 Glentoran Belfast 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
168 Willem Tilburg 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
169 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
170 Kairat Almaty 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
171 Jablonec 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
172 Fola Esch CS 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
173 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
174 La Valetta FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Flora Tallin 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Llansantffraid 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
2 Reykjavík KR 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Zeta Golubovci 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dynamo Batumi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Vaduz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Ilves Tampere 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Motherwell FC 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
10 Hammarby 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
11 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
12 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Gjilani 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
14 Sarajevo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 La Fiorita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Shirak Gyumri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Rio Ave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Liberec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 CSKA Sofia 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
21 Levadia Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Ventspils FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Dynamo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Engordany UE 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
26 Tre Penne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Barry Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Sutjeska Niksic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dinamo Bender 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slavia Sofia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Alashkert FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Malmö FF 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
34 Beitar Jerusalem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Iskra Danilovgrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Puskás Akadémia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Aberdeen FC 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
39 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Buducnost Podgorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Sirens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Lech Poznan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Kukesi KS 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Teuta Durrës 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
46 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Granada 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 OFI Crete 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
51 Thorshavn B36 2 0 2 0 7:0 +7 0 0 2 =2
52 Ba 1 0 1 0 6:0 +6 0 0 1 =1
53 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Appolon Limassol 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
55 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Djurgarden IF 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
62 Partizan Belgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
63 Shkupi Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Flora Paide 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Galatasaray 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Valmiera FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Lokomotiv Tbilisi 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
69 Noah 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Reims 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Lincoln Red Imps 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
72 Klakksvik KI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Differdange FC 03 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bodo Glimt 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
79 Glentoran Belfast 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
80 Ararat-Armenia 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
81 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Fola Esch CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Connah's Quay 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Fc Fehérvár 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Bala Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Dundalk FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Aarhus AGF 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
91 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Daugava Riga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Charleroi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Inter Turku FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Pétange CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Sumgayet Khazar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Zeljeznicar Sarajevo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 College Europa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Runavik NSI 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
101 Hartberg TSV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Servette FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
103 Neftci Baku 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Aris Saloniki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 IFK Göteborg 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Viking Stavanger 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Saburtalo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Floriana La Valetta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Astana FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Budapest Honvéd 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
113 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 Breidablik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Cracovia Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Derry City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 St Joseph's 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
121 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 Honka Espoo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Linfield Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Spyris Kaunas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Ac Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 St. Gallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Botosani 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Glasgow Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Žalgiris Vilnius 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
133 Dynamo Minsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Riteriai 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 HNK Osijek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Apoel Nikósia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Tottenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Bohemians Dublin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Vikingur Reykjavik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Pristina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Tre Fiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Sileks Krakovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Coleraine Belfast 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
150 Hafnarfjordur FH 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Renova FK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Borac Banja Luka 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
153 Progres Niedercom 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Dunajská Streda 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
155 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 BATE Borisov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Laci SK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Ordabasy Shymkent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
165 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Willem Tilburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Kairat Almaty 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
168 Lokomotiv Plovdiv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
170 Shamrock Rovers 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
171 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
172 Drita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
174 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Llansantffraid 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
2 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Zeta Golubovci 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
4 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dynamo Batumi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Vaduz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Ilves Tampere 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
9 Motherwell FC 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
10 Hammarby 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Shakhtsyor Salihorsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Gjilani 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
14 Sarajevo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 La Fiorita 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Shirak Gyumri 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Rio Ave 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 Liberec 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
19 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 CSKA Sofia 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Levadia Tallin 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
22 Ventspils FK 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
23 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
24 Engordany UE 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Maribor Branik NK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Tre Penne 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Barry Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
29 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Dinamo Bender 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Slavia Sofia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Alashkert FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Malmö FF 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
34 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Iskra Danilovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
36 Slovan Bratislava 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
37 Puskás Akadémia 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
39 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
41 Sirens 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Lech Poznan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Kukesi KS 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Santa Coloma FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 Teuta Durrës 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Granada 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
48 OFI Crete 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
49 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
51 Thorshavn B36 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
52 Ba 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
53 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Standard Liege 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hibernians Paola 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
58 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Kolos Kovalivka 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
61 Djurgarden IF 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Žilina 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
65 Flora Paide 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Galatasaray 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
67 Valmiera FK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Lokomotiv Tbilisi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Noah 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
70 Reims 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Klakksvik KI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 FC Basel 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
75 Differdange FC 03 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Dynamo Moskva 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Bodo Glimt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Glentoran Belfast 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
80 Ararat-Armenia 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Jablonec 1 0 1 0 3:5 -2 0 0 1 =1
82 Fola Esch CS 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
83 La Valetta FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Connah's Quay 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Fc Fehérvár 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
86 Bala Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
87 Piast Gliwice 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
88 Petrocub Sarata-Galbena 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Dundalk FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Aarhus AGF 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Ružomberok 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Daugava Riga 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Charleroi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Inter Turku FC 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
96 Pétange CS 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Sumgayet Khazar 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 College Europa 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Runavik NSI 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
101 Hartberg TSV 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Servette FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
103 Neftci Baku 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Aris Saloniki 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 IFK Göteborg 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Viking Stavanger 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
109 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Floriana La Valetta 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Astana FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Budapest Honvéd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 KuPS Kuopio 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Breidablik 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
115 Cracovia Kraków 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Derry City 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
117 FC Kobenhavn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
118 St Joseph's 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
121 Steaua Bucureşti 1 0 1 0 7:6 +1 0 0 1 =1
122 Honka Espoo 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Linfield Belfast 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Kaisar Kzyl-Orda 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Zrinjski Mostar 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
126 Spyris Kaunas 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
127 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
129 St. Gallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Botosani 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
131 Glasgow Rangers 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
132 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Dynamo Minsk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Shkendija 79 Tetovo 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
135 Riteriai 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
136 HNK Osijek 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Apoel Nikósia 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
139 Tottenham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
140 Wolfsburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
141 Thorshavn HB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Bohemians Dublin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
145 Pristina 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
147 Tre Fiori 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Sileks Krakovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Coleraine Belfast 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
150 Hafnarfjordur FH 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Renova FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
152 Borac Banja Luka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Progres Niedercom 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
154 Dunajská Streda 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
155 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Kalju Nomme JK 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 BATE Borisov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Laci SK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
161 Inter d'Escaldes CM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
162 Hajduk Split 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
163 Ordabasy Shymkent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Maccabi Haifa 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Willem Tilburg 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
167 Kairat Almaty 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
168 Lokomotiv Plovdiv 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
169 Flora Tallin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Shamrock Rovers 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Inter Baku 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Drita 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
173 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Aris Saloniki és Saburtalo Tbilisi egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.