sze, 2020 szeptember 23. @ 03:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Aris Saloniki vs. Teuta Durrës

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2020/2021


Aris Saloniki


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.09.17 Aris Saloniki 1 : 2 Kolos Kovalivka 1.98 3.36 3.46


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Teuta Durrës


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.27 Teuta Durrës 2 : 0 Beitar Jerusalem 3.93 3.42 1.84
2 2020.09.17 Teuta Durrës 0 : 4 Granada 12.13 6.06 1.19


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes -12
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Aris Saloniki

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Teuta Durrës

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 La Fiorita 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Aris Saloniki 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Shirak Gyumri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 IFK Göteborg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Hartberg TSV 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
7 Sirens 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Servette FC 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
10 Neftci Baku 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
11 Sarajevo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Appolon Limassol 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
13 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Tottenham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
16 Rosenborg Trondheim 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
17 Ararat-Armenia 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
18 Thorshavn B36 3 1 2 0 9:8 +1 0 0 3 =2
19 Wolfsburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
20 Thorshavn HB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Daugava Riga 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dynamo Batumi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Charleroi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Llansantffraid 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
27 Dundalk FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
28 St Joseph's 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Aarhus AGF 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
30 Reykjavík KR 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Zeta Golubovci 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
32 Ružomberok 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Kukesi KS 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
34 Glasgow Rangers 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
35 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
36 Žalgiris Vilnius 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
37 Kolos Kovalivka 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
38 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
39 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Noah 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
42 St. Gallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Botosani 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
44 Lech Poznan 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
45 Fola Esch CS 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
46 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
47 La Valetta FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Flora Tallin 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
49 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Bodo Glimt 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
51 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
52 Glentoran Belfast 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
53 Willem Tilburg 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
54 Kairat Almaty 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
55 Jablonec 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
56 Sfintul Gheorghe 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
57 Slavia Sofia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Alashkert FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 9:6 +3 0 0 2 =1
60 Barry Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
61 Derry City 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
62 Pristina 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 FC Kobenhavn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
64 Sutjeska Niksic 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Dinamo Bender 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Lincoln Red Imps 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
68 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Klakksvik KI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Dunajská Streda 2 1 1 0 7:5 +2 0 1 1 =1
73 Valmiera FK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Sumgayet Khazar 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Lokomotiv Tbilisi 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
76 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kalju Nomme JK 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
78 Reims 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
79 Floriana La Valetta 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
80 CSKA Sofia 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
81 Astana FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Levadia Tallin 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
83 Rio Ave 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Viking Stavanger 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Riteriai 2 0 1 1 4:8 -4 0 0 2 -1
86 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Liberec 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
88 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Tre Fiori 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Sileks Krakovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Bohemians Dublin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Drita 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
96 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
97 Hibernians Paola 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
98 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Mura Murska Sobota 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
100 College Europa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Motherwell FC 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
102 Runavik NSI 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
103 Hammarby 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
104 Iskra Danilovgrad 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
105 Hapoel Beer Sheva 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
106 Inter Turku FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
107 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
108 Pétange CS 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Vaduz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Ilves Tampere 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
111 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 OFI Crete 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Apoel Nikósia 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 +1
115 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Teuta Durrës 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
117 Dynamo Minsk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Shkendija 79 Tetovo 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
120 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Granada 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 HNK Osijek 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Piast Gliwice 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
125 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Connah's Quay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Shamrock Rovers 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
128 Engordany UE 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Fc Fehérvár 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
131 Bala Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
132 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
133 Spyris Kaunas 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
134 Aberdeen FC 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
135 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Malmö FF 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
137 Shkupi Skopje 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Beitar Jerusalem 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Honka Espoo 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
140 Linfield Belfast 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Slovan Bratislava 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
142 Puskás Akadémia 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Zrinjski Mostar 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
144 Ordabasy Shymkent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
147 Dynamo Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 BATE Borisov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Gjilani 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
151 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
152 FC Basel 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
153 Differdange FC 03 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Hajduk Split 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Tre Penne 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Cracovia Kraków 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Budapest Honvéd 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Ventspils FK 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
160 Ba 2 1 1 0 8:6 +2 0 1 1 =1
161 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
162 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
163 Breidablik 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
164 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
165 Progres Niedercom 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
166 Galatasaray 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
167 Coleraine Belfast 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
168 Djurgarden IF 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
169 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
170 Partizan Belgrad 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
171 Hafnarfjordur FH 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Renova FK 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
173 Žilina 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
174 Flora Paide 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Borac Banja Luka 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spyris Kaunas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Honka Espoo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Linfield Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Glasgow Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Žalgiris Vilnius 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Ac Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 St. Gallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Botosani 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Apoel Nikósia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Dynamo Minsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Gjilani 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
15 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 HNK Osijek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Tottenham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Tre Fiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Sileks Krakovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Bohemians Dublin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Engordany UE 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Vikingur Reykjavik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Progres Niedercom 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
28 Coleraine Belfast 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
29 Hafnarfjordur FH 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Renova FK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Borac Banja Luka 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
32 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Iskra Danilovgrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Dunajská Streda 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
36 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Ordabasy Shymkent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
40 BATE Borisov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Sirens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Laci SK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Lokomotiv Plovdiv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
46 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Willem Tilburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Kairat Almaty 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
49 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Shamrock Rovers 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
52 Ba 1 0 1 0 6:0 +6 0 0 1 =1
53 Inter Baku 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Olimpija Lublaň 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
55 Dynamo Batumi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Llansantffraid 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
57 Reykjavík KR 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Zeta Golubovci 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Motherwell FC 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
61 Hammarby 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Shkupi Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Vaduz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Ilves Tampere 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 La Fiorita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Shirak Gyumri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Shakhtsyor Salihorsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Noah 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Sarajevo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 CSKA Sofia 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
73 Levadia Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Rio Ave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Liberec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Tre Penne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Ventspils FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Ararat-Armenia 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
81 Dynamo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Maribor Branik NK 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Slavia Sofia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Alashkert FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Barry Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sutjeska Niksic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dinamo Bender 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Aberdeen FC 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
89 Malmö FF 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
90 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Beitar Jerusalem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Puskás Akadémia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Kukesi KS 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
95 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
96 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Sumgayet Khazar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Buducnost Podgorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Lech Poznan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 OFI Crete 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Teuta Durrës 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
103 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Granada 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Appolon Limassol 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
106 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
107 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
108 Saburtalo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Thorshavn B36 2 0 2 0 7:0 +7 0 0 2 =2
110 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Galatasaray 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Djurgarden IF 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
118 St Joseph's 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Partizan Belgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Flora Paide 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Lincoln Red Imps 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
123 Klakksvik KI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Valmiera FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Kaisar Kzyl-Orda 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Lokomotiv Tbilisi 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
127 Reims 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Differdange FC 03 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Fola Esch CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Bodo Glimt 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
136 Riteriai 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
137 Glentoran Belfast 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
138 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Connah's Quay 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Fc Fehérvár 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Bala Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Charleroi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Dundalk FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Pristina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Aarhus AGF 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
148 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Daugava Riga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 College Europa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Runavik NSI 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
152 Inter Turku FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Pétange CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Zeljeznicar Sarajevo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Aris Saloniki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 IFK Göteborg 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Hartberg TSV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Servette FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
159 Neftci Baku 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Floriana La Valetta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Astana FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Viking Stavanger 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Inter d'Escaldes CM 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Cracovia Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Budapest Honvéd 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
169 Breidablik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Derry City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Drita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spyris Kaunas 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
2 Anorthosis Famagusta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Honka Espoo 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
4 Linfield Belfast 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Zrinjski Mostar 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
6 Glasgow Rangers 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
7 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
9 St. Gallen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Botosani 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
11 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Apoel Nikósia 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
13 Dynamo Minsk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Gjilani 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
15 Shkendija 79 Tetovo 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
16 HNK Osijek 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Tottenham 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
19 Wolfsburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
20 Thorshavn HB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Tre Fiori 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Sileks Krakovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Bohemians Dublin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Engordany UE 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Vikingur Reykjavik 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
26 Mura Murska Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
27 Progres Niedercom 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
28 Coleraine Belfast 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
29 Hafnarfjordur FH 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Renova FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Borac Banja Luka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Iskra Danilovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
35 Dunajská Streda 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
36 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Kalju Nomme JK 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Ordabasy Shymkent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Maccabi Haifa 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 BATE Borisov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Sirens 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Laci SK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
43 Hajduk Split 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
44 Lokomotiv Plovdiv 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
45 Flora Tallin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Willem Tilburg 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
48 Kairat Almaty 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
49 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Shamrock Rovers 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Ba 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
53 Inter Baku 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Dynamo Batumi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Llansantffraid 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
57 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Zeta Golubovci 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
59 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Motherwell FC 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
61 Hammarby 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
64 Vaduz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Ilves Tampere 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
66 La Fiorita 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Shirak Gyumri 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Shakhtsyor Salihorsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Noah 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
70 Desna Chernihiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Sarajevo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 CSKA Sofia 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Levadia Tallin 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
74 Rio Ave 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
75 Liberec 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
76 Vojvodina Nový Sad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Tre Penne 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Ventspils FK 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Ararat-Armenia 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
82 Maribor Branik NK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Slavia Sofia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Alashkert FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Barry Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
86 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Dinamo Bender 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
89 Malmö FF 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
90 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Slovan Bratislava 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
93 Puskás Akadémia 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Kukesi KS 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
95 Santa Coloma FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Dynamo Brest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Sumgayet Khazar 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 Lech Poznan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 OFI Crete 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Rostselmash Rostov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Teuta Durrës 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Granada 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
105 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
106 Standard Liege 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
108 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
109 Thorshavn B36 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
110 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kolos Kovalivka 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
113 PSV Eindhoven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Hibernians Paola 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
115 Alanyaspor K 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Galatasaray 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
117 Djurgarden IF 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 St Joseph's 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Žilina 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
121 Flora Paide 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Klakksvik KI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Valmiera FK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Kaisar Kzyl-Orda 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Lokomotiv Tbilisi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Reims 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Athens AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dynamo Moskva 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Tirana SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 FC Basel 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
132 Differdange FC 03 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Fola Esch CS 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
134 La Valetta FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Bodo Glimt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Riteriai 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
137 Glentoran Belfast 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
138 Jablonec 1 0 1 0 3:5 -2 0 0 1 =1
139 Piast Gliwice 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
140 Petrocub Sarata-Galbena 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Connah's Quay 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
142 Fc Fehérvár 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Bala Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
144 Charleroi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Dundalk FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Pristina 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Aarhus AGF 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Ružomberok 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Daugava Riga 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
150 College Europa 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Runavik NSI 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
152 Inter Turku FC 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
153 Pétange CS 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Zeljeznicar Sarajevo 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Aris Saloniki 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 IFK Göteborg 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Hartberg TSV 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Servette FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Neftci Baku 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Floriana La Valetta 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
161 Astana FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
162 Viking Stavanger 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Inter d'Escaldes CM 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Cracovia Kraków 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Budapest Honvéd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 KuPS Kuopio 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Breidablik 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Steaua Bucureşti 1 0 1 0 7:6 +1 0 0 1 =1
171 Derry City 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
172 Drita 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
173 FC Kobenhavn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Celje Biostart Publikum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Sfintul Gheorghe 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul Aris Saloniki és Teuta Durrës egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.