v, 2019 augusztus 18. @ 22:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

CSKA Sofia vs. Klakksvik KI

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020


CSKA Sofia


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.09 CSKA Sofia 4 : 0 Mladost Podgorica FK 1.09 8.86 22.75
1 2019.07.16 Mladost Podgorica FK 0 : 0 CSKA Sofia 7.76 4.83 1.36
2 2019.07.25 CSKA Sofia 1 : 0 HNK Osijek 2.09 3.14 3.57
2 2019.08.01 HNK Osijek 1 : 0 CSKA Sofia 1.76 3.42 4.39
3 2019.08.08 CSKA Sofia 1 : 1 Zorya Luhansk 2.24 3.05 3.29
3 2019.08.15 Zorya Luhansk 1 : 0 CSKA Sofia 2.19 3.22 3.27


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 6
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Klakksvik KI


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1/8 2019.06.27 Klakksvik KI 5 : 1 Tre Fiori 1.14 6.96 16.00
1/8 2019.07.04 Tre Fiori 0 : 4 Klakksvik KI 6.01 4.61 1.46
1 2019.07.11 Traku FK 1 : 1 Klakksvik KI 1.72 3.64 4.47
1 2019.07.16 Klakksvik KI 0 : 0 Traku FK 2.18 3.23 3.23
2 2019.07.25 Luzern 1 : 0 Klakksvik KI 1.13 7.15 17.10
2 2019.08.01 Klakksvik KI 0 : 1 Luzern 7.88 4.47 1.35


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 13
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 11

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 6
Teljes 1
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

CSKA Sofia

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (3/3) 0% (0/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 83.33% (5/6) 16.67% (1/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Nullára
Nyereség 33.33% (2/6)
Vereség 33.33% (2/6)

Nyerési küszöb
1 gól 16.67% (1/6)
2 vagy több gól 16.67% (1/6)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (3/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 3 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0% (0/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 66.67% (4/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)

Gólok száma félidőkben
Első 44.44% (4/9)
Második 55.56% (5/9)

Klakksvik KI

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 33.33% (2/6)
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 33.33% (2/6)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 33.33% (2/6)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 33.33% (2/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 2 1 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 1 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (2/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 50% (3/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)

Gólok száma félidőkben
Első 42.86% (6/14)
Második 57.14% (8/14)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
2 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
3 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
4 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
5 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
6 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
7 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
8 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
9 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
10 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
11 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
12 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
13 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
14 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
15 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
16 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
17 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
18 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
19 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
20 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
21 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
22 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
23 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
24 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
25 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
26 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
27 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
28 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
29 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
30 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
31 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
32 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
34 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
35 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
36 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
37 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
38 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
39 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
41 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
42 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
43 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
44 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
46 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
47 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
48 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
49 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
50 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
51 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
52 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
53 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
55 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
56 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
57 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
58 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
59 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
60 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
61 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
62 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
63 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
64 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
65 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
66 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
67 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
68 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
69 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
70 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
71 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
72 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
73 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
74 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
75 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
76 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
78 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
79 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
80 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
81 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
82 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
83 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
84 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
85 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
86 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
87 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
88 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
89 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
90 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
91 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
92 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
93 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
94 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
95 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
96 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
97 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
98 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
99 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
100 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
101 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
102 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
103 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
104 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
105 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
106 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
107 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
108 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
109 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
111 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
112 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
113 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
114 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
115 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
116 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
117 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
118 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
119 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
120 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
121 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
122 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
123 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
124 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
125 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
126 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
127 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
128 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
129 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
130 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
131 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
132 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
133 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
134 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
135 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
136 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
137 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
138 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
140 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
141 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
142 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
143 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
144 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
145 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
146 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
147 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
148 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
149 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
151 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
152 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
153 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
154 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
155 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
156 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
157 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
158 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
159 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
160 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
161 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
162 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
163 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
164 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
165 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
166 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
167 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
168 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
169 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
170 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
171 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
172 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
173 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
174 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
175 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
176 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
177 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
178 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
179 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
180 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
3 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
4 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
7 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
12 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
15 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
16 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
17 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
18 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
20 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
22 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
25 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
30 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
31 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
33 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
34 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
36 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
37 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
39 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
42 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
43 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
46 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
47 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
48 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
50 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
52 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
53 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
54 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
55 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
56 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
57 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
59 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
60 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
62 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
64 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
68 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
75 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
76 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
77 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
80 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
81 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
84 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
86 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
87 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
89 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
94 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
95 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
96 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
98 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
99 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
101 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
102 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
104 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
106 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
110 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
112 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
113 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
114 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
115 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
116 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
119 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
120 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
121 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
122 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
123 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
125 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
129 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
131 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
135 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
138 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
139 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
144 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
145 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
147 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
148 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
149 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
152 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
153 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
155 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
159 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
160 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
161 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
163 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
165 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
166 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
167 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
168 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
170 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
171 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
176 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
177 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
178 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
180 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
2 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
3 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
4 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
5 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
6 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
7 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
8 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
9 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
10 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
11 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
13 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
14 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
15 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
16 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
17 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
18 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
19 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
20 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
22 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
23 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
24 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
25 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
26 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
27 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
28 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
30 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
31 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
32 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
33 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
35 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
36 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
37 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
38 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
39 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
40 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
41 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
42 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
43 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
44 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
45 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
46 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
47 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
48 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
49 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
50 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
51 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
52 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
53 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
54 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
55 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
56 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
57 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
58 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
59 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
60 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
62 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
64 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
65 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
66 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
68 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
70 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
71 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
72 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
74 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
75 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
77 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
79 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
80 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
81 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
82 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
83 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
84 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
85 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
86 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
87 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
89 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
91 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
92 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
93 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
94 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
95 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
96 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
98 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
99 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
100 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
101 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
102 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
104 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
105 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
106 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
107 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
108 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
109 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
111 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
112 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
113 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
114 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
115 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
116 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
117 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
118 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
119 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
120 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
121 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
122 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
123 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
124 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
125 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
126 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
127 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
129 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
130 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
131 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
133 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
134 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
135 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
136 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
137 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
138 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
139 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
140 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
141 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
142 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
143 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
144 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
145 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
147 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
148 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
149 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
151 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
152 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
153 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
154 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
155 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
156 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
158 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
159 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
160 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
161 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
162 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
163 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
165 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
167 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
168 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
170 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
171 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
172 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
173 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
175 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
176 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
177 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
178 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
180 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul CSKA Sofia és Klakksvik KI egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Europa League bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.