szo, 2020 január 25. @ 01:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dunston UTS

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Dunston UTS 3 : 2 Ossett United - - -
1 2019.10.29 Dunston UTS 0 : 4 Gainsborough 4.10 4.00 1.62
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 55.56% (5/9)
Második 44.44% (4/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
4 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
5 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
9 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
10 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
11 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
12 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
13 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
14 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
16 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
17 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
18 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
19 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
21 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
22 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
23 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
24 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
25 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
27 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
28 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
31 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
33 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
34 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
36 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
38 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
39 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
42 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
43 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
44 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
45 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
46 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
47 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
48 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
50 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
51 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
53 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
54 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
55 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
56 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
57 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
58 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
59 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
60 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
62 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
63 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
64 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
66 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
67 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
68 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
70 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
71 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
73 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
74 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
75 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
76 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
77 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
79 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
80 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
81 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
83 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
85 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
87 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
88 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
89 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
90 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
92 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
94 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
95 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
97 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
98 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
100 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
101 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
102 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
103 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
105 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
107 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
110 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
112 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
115 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
116 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
117 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
118 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
119 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
121 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
123 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
124 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
125 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
127 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
131 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
132 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
134 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
136 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
137 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
138 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
139 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
140 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
141 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
142 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
145 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
146 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
147 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
149 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
151 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
154 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
155 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
156 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
158 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
159 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
160 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
162 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
165 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
166 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
167 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
168 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
169 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
170 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
173 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
174 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
175 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
177 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
178 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
179 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
181 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
182 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
183 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
184 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
185 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
186 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
187 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
188 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
189 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
190 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
191 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
193 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
196 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
197 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
199 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
202 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
203 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
205 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
206 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
208 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
209 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
212 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
216 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
217 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
219 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
220 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
222 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
227 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
228 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
230 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
231 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
232 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
233 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
234 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
235 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
236 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
237 Halesowen Town 10 6 4 0 21:9 +12 0 3 7 +1
238 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
240 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
241 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
243 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
244 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
245 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
246 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
247 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
248 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
249 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
250 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
251 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
252 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
253 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
254 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
255 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
257 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
258 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
259 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
260 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
261 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
262 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
263 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
264 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
265 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
267 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
268 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
3 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
8 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
11 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
12 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
20 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
21 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
23 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
26 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
28 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
30 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
33 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
36 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
42 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
43 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
44 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
45 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
50 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
56 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
60 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
61 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
70 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
71 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
74 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
77 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
79 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
81 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
88 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
89 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
90 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
91 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
92 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
94 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
98 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
99 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
102 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
105 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
106 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
108 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
111 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
112 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
113 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
116 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
119 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
124 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
131 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
135 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
139 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
140 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
141 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
146 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
149 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
150 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
151 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
152 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
157 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
159 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
161 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
165 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
170 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
172 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
173 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
175 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
176 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
178 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
180 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
182 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
185 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
189 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
191 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
192 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
195 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
201 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
202 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
205 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
206 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
207 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
208 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
209 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
211 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
212 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
213 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
214 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
216 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
219 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
226 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
227 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
228 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
230 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
234 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
235 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
236 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
237 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
240 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
241 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
242 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
243 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
244 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
245 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
246 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
248 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
249 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
250 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
252 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
253 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
254 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
255 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
258 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
261 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
262 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
263 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
264 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
265 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
267 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
268 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
3 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
8 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
9 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
12 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
15 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
18 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
20 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
21 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
23 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
24 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
26 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
27 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
33 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
34 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
35 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
38 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
39 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
42 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
43 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
44 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
45 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
47 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
50 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
52 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
53 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
55 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
57 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
58 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
59 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
60 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
61 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
63 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
70 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
71 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
72 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
73 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
75 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
76 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
78 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
79 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
82 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
88 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
89 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
90 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
91 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
92 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
94 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
95 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
97 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
98 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
99 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
100 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
101 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
102 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
105 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
106 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
107 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
108 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
111 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
112 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
113 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
115 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
116 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
117 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
118 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
119 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
122 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
124 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
127 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
129 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
130 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
131 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
133 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
135 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
136 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
139 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
140 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
141 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
142 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
144 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
145 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
146 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
147 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
148 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
149 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
150 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
151 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
154 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
155 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
157 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
158 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Halesowen Town 4 2 2 0 14:4 +10 0 1 3 +1
161 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
165 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
166 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
169 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
170 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
173 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
174 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
175 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
176 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
178 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
182 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
185 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
189 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
191 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
192 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
193 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
194 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
195 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
196 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
199 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
201 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
204 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
206 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
207 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
208 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
209 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
210 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
211 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
213 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
214 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
215 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
216 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
219 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
221 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
223 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
224 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
226 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
227 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
228 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
230 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
231 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
234 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
235 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
236 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
237 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
240 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
241 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
242 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
243 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
244 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
245 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
246 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
248 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
249 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
250 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
252 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
253 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
254 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
255 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
257 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
258 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
260 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
261 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
263 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
265 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
266 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
267 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Dunston UTS csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Dunston UTS pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.