p, 2020 január 24. @ 23:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Barnstaple Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Barnstaple Town 1 : 3 Thatcham Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (1/4)
Második 75% (3/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
3 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
5 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
6 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
7 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
8 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
9 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
10 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
13 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
14 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
15 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
16 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
17 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
18 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
20 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
21 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
22 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
24 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
26 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
29 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
30 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
31 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
33 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
35 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
36 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
37 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
39 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
42 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
44 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
46 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
47 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
48 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
50 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
51 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
52 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
53 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
55 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
56 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
57 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
58 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
59 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
60 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
61 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
63 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
64 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
66 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
68 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
69 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
71 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
72 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
74 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
76 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
77 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
78 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
80 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
81 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
84 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
85 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
86 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
89 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
90 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
92 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
95 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
96 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
97 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
99 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
100 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
101 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
102 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
103 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
105 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
107 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
109 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
111 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
113 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
115 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
117 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
118 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
120 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
121 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
122 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
125 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
128 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
129 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
130 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
132 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
133 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
134 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
137 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
139 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
140 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
141 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
142 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
145 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
146 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
147 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
148 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
149 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
150 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
151 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
152 Halesowen Town 10 6 4 0 21:9 +12 0 3 7 +1
153 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
155 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
157 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
158 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
159 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
160 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
161 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
162 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
163 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
164 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
166 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
167 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
169 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
172 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
173 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
174 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
176 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
177 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
180 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
181 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
182 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
183 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
184 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
185 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
186 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
187 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
189 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
190 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
191 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
192 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
193 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
194 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
196 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
197 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
198 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
199 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
204 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
205 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
206 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
208 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
209 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
210 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
211 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
212 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
213 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
214 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
215 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
216 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
217 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
218 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
219 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
220 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
221 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
223 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
224 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
225 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
226 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
227 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
228 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
229 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
231 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
232 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
233 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
234 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
235 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
236 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
237 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
238 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
239 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
240 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
241 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
242 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
243 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
245 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
246 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
247 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
248 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
250 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
251 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
252 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
253 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
254 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
255 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
256 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
257 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
258 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
259 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
260 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
261 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
262 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
263 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
266 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
267 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
268 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
3 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
4 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
5 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
8 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
11 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
12 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
14 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
15 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
21 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
22 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
25 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
27 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
28 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
30 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
32 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
37 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
43 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
46 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
47 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
56 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
57 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
61 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
63 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
65 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
66 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
67 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
68 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
76 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
77 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
79 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
82 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
86 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
87 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
89 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
90 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
91 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
93 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
94 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
105 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
106 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
109 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
110 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
114 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
116 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
117 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
118 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
123 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
124 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
126 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
127 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
129 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
132 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
136 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
137 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
143 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
144 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
145 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
151 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
152 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
153 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
156 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
159 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
160 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
161 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
163 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
164 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
166 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
168 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
175 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
176 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
177 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
178 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
181 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
186 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
187 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
188 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
192 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
193 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
196 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
197 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
198 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
200 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
205 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
213 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
214 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
219 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
220 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
225 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
226 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
228 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
229 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
232 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
234 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
235 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
236 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
239 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
241 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
242 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
243 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
244 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
245 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
246 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
247 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
249 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
250 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
252 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
253 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
254 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
255 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
259 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
261 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
263 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
264 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
265 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
268 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
4 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
5 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
6 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
8 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
9 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
10 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
12 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
13 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
15 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
17 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
21 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
22 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
23 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
25 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
27 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
28 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
29 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
30 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
31 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
32 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
33 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
37 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
38 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
42 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
43 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
45 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
46 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
47 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
50 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
51 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
56 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
58 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
59 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
61 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
62 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
63 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
65 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
66 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
67 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
68 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
69 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
70 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
72 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
73 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
78 Halesowen Town 4 2 2 0 14:4 +10 0 1 3 +1
79 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
82 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
84 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
87 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
90 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
91 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
92 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
93 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
95 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
97 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
99 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
102 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
105 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
106 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
107 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
109 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
110 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
112 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
118 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
119 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
120 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
122 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
124 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
126 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
127 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
128 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
129 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
131 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
132 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
136 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
140 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
143 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
144 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
145 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
150 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
151 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
152 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
153 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
155 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
156 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
158 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
159 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
160 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
161 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
162 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
163 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
166 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
168 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
170 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
172 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
173 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
175 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
176 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
177 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
178 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
180 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
181 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
183 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
186 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
187 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
188 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
191 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
192 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
193 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
197 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
200 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
203 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
204 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
205 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
208 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
211 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
213 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
216 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
217 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
218 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
219 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
220 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
221 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
222 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
223 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
225 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
226 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
227 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
228 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
229 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
230 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
232 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
234 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
235 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
236 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
237 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
238 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
239 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
241 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
242 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
244 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
245 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
246 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
247 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
248 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
249 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
250 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
252 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
253 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
254 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
255 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
256 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
258 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
259 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
260 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
261 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
262 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
263 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
264 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
265 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
266 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Barnstaple Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Barnstaple Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.