h, 2020 március 30. @ 15:15 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Hanwell Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Hanwell Town 2 : 4 AFC Dunstable - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
4 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
7 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
8 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
9 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
10 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
11 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
12 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
13 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
14 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
15 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
17 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
18 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
19 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
20 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
22 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
23 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
24 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
25 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
26 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
27 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
28 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
31 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
34 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
37 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
38 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
39 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
41 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
42 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
43 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
44 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
46 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
47 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
48 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
49 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
50 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
51 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
54 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
56 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
58 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
60 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
63 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
65 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
66 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
67 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
68 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
69 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
71 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
73 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
74 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
75 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
78 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
79 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
81 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
82 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
85 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
86 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
88 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
90 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
91 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
92 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
93 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
94 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
95 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
96 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
97 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
98 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
102 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
104 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
105 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
106 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
107 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
109 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
112 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
114 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
115 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
117 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
120 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
121 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
122 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
124 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
125 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
127 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
128 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
129 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
131 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
133 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
134 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
135 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
136 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
139 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
140 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
141 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
142 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
143 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
144 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
146 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
148 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
149 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
150 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
152 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
153 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
155 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
156 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
158 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
159 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
160 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
165 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
168 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
169 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
170 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
171 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
172 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
175 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
177 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
178 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
179 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
180 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
181 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
182 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
184 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
185 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
186 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
188 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
190 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
191 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
192 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
193 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
194 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
196 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
197 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
198 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
199 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
200 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
201 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
202 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
203 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
204 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
205 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
206 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
207 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
211 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
212 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
213 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
216 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
217 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
218 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
220 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
221 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
224 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
225 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
227 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
229 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
230 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
231 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
233 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
234 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
235 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
236 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
237 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
238 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
239 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
241 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
243 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
244 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
245 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
246 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
247 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
248 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
249 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
250 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
251 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
252 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
253 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
254 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
255 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
256 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
257 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
258 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
259 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
260 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
261 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
262 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
263 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
265 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
266 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
267 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
268 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
2 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
3 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
5 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
11 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
12 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
13 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
16 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
18 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
19 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
20 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
22 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
27 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
31 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
36 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
37 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
40 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
42 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
44 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
47 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
49 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
50 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
51 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
53 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
56 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
59 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
62 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
63 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
68 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
71 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
77 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
79 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
82 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
83 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
85 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
87 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
88 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
90 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
98 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
99 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
100 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
102 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
103 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
104 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
107 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
111 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
112 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
113 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
116 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
120 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
121 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
123 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
124 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
125 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
126 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
127 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
131 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
134 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
137 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
142 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
143 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
145 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
150 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
152 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
153 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
158 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
159 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
161 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
162 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
165 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
166 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
167 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
169 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
171 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
172 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
173 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
177 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
180 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
181 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
183 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
186 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
187 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
188 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
192 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
195 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
199 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
204 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
206 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
207 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
210 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
214 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
217 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
221 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
223 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
224 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
228 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
232 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
233 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
234 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
235 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
236 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
240 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
243 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
244 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
245 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
246 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
247 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
248 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
250 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
251 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
252 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
254 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
255 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
261 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
263 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
264 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
265 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
2 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
5 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
6 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
8 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
9 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
10 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
11 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
12 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
14 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
16 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
18 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
19 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
20 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
22 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
24 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
25 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
26 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
27 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
31 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
34 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
36 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
37 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
38 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
40 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
41 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
42 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
44 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
47 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
48 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
49 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
50 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
52 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
53 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
55 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
56 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
57 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
59 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
61 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
62 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
63 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
64 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
65 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
66 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
68 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
69 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
71 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
72 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
75 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
76 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
77 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
78 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
79 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
80 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
81 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
82 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
83 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
85 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
86 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
87 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
88 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
90 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
96 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
97 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
98 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
100 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
102 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
104 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
105 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
107 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
108 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
111 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
113 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
116 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
117 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
118 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
120 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
121 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
122 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
123 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
125 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
126 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
127 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
129 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
137 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
138 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
140 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
141 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
142 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
143 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
145 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
146 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
148 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
150 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
152 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
153 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
155 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
157 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
159 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
161 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
162 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
165 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
166 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
167 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
168 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
171 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
172 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
173 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
175 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
176 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
179 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
180 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
181 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
183 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
186 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
187 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
188 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
189 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
191 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
192 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
194 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
197 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
202 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
204 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
206 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
207 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
209 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
210 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
212 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
214 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
216 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
217 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
218 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
219 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
221 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
223 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
224 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
228 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
230 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
232 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
233 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
234 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
236 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
237 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
238 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
239 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
240 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
243 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
244 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
245 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
246 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
247 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
250 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
251 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
252 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
253 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
254 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
255 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
256 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
257 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
258 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
260 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
261 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
263 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
264 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
265 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
266 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
267 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
268 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Hanwell Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Hanwell Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.