szo, 2020 július 04. @ 05:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Romania FC

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Chipstead 2 : 1 Romania FC - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
2 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
4 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
7 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
8 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
10 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
11 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
12 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
14 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
16 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
17 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
18 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
20 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
23 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
24 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
25 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
27 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
29 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
30 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
31 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
32 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
35 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
38 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
39 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
41 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
44 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
47 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
48 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
49 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
51 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
53 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
54 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
55 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
56 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
57 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
58 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
60 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
61 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
62 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
64 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
65 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
66 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
67 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
68 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
70 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
71 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
73 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
75 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
76 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
78 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
80 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
81 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
83 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
84 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
85 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
86 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
87 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
88 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
89 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
91 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
92 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
94 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
96 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
97 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
99 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
100 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
101 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
102 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
104 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
105 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
106 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
107 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
111 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
112 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
114 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
115 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
116 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
118 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
119 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
121 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
123 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
124 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
125 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
128 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
131 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
132 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
134 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
135 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
136 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
139 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
141 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
143 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
144 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
145 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
146 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
147 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
150 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
151 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
153 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
154 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
155 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
156 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
157 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
160 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
161 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
162 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
163 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
164 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
166 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
167 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
168 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
169 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
170 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
171 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
172 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
176 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
177 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
178 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
179 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
180 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
181 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
182 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
183 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
184 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
185 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
187 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
188 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
189 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
191 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
192 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
193 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
194 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
195 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
197 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
200 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
202 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
207 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
208 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
210 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
211 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
212 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
213 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
214 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
215 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
216 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
217 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
218 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
220 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
221 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
222 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
223 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
224 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
225 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
226 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
227 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
228 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
229 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
230 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
231 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
232 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
233 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
234 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
236 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
237 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
238 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
239 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
241 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
242 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
243 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
244 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
245 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
246 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
247 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
248 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
249 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
250 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
251 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
252 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
253 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
254 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
255 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
256 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
257 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
258 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
259 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
260 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
262 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
264 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
266 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
267 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
268 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
3 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
5 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
6 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
8 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
11 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
12 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
14 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
15 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
20 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
21 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
23 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
25 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
27 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
31 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
32 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
35 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
36 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
38 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
40 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
41 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
47 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
50 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
52 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
56 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
57 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
58 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
60 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
63 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
64 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
65 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
66 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
76 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
78 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
82 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
84 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
86 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
88 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
89 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
90 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
92 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
93 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
96 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
101 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
106 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
109 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
110 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
113 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
116 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
117 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
119 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
121 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
122 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
123 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
124 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
125 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
129 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
131 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
137 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
144 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
145 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
151 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
153 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
154 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
156 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
157 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
159 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
162 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
163 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
167 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
170 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
171 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
172 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
176 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
178 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
181 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
182 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
186 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
188 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
192 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
195 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
197 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
203 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
204 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
205 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
212 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
214 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
215 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
218 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
220 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
222 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
226 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
228 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
230 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
235 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
236 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
237 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
239 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
240 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
241 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
242 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
243 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
244 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
245 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
249 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
250 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
251 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
252 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
253 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
255 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
259 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
261 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
263 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
264 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
265 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
267 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
268 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
2 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
3 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
5 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
6 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
7 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
8 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
10 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
11 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
12 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
13 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
14 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
15 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
16 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
19 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
20 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
21 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
22 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
23 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
25 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
27 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
29 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
30 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
31 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
32 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
33 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
35 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
36 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
38 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
40 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
41 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
46 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
47 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
50 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
51 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
52 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
55 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
56 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
60 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
61 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
62 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
63 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
65 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
66 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
68 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
70 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
71 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
73 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
74 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
78 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
82 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
83 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
86 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
87 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
88 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
89 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
91 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
92 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
93 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
96 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
97 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
101 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
102 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
104 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
106 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
109 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
112 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
113 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
115 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
116 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
117 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
118 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
119 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
124 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
125 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
126 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
127 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
129 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
131 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
132 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
137 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
138 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
141 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
144 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
145 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
150 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
151 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
152 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
153 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
154 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
156 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
157 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
158 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
159 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
161 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
162 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
164 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
167 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
170 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
171 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
172 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
176 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
178 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
180 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
181 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
182 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
183 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
186 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
187 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
188 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
192 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
195 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
197 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
200 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
201 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
202 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
203 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
204 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
205 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
207 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
208 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
211 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
212 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
216 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
217 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
218 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
219 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
220 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
221 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
222 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
223 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
224 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
226 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
227 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
228 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
230 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
231 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
232 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
235 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
236 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
237 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
238 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
239 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
240 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
241 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
243 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
244 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
245 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
246 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
249 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
250 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
251 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
252 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
253 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
254 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
255 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
256 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
257 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
258 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
259 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
261 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
262 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
263 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
264 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
265 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
266 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
267 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Romania FC csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Romania FC pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.