sze, 2020 április 08. @ 16:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Willand Rovers

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Paulton Rovers 0 : 3 Willand Rovers - - -
1  2019.10.26 Willand Rovers - : - Larkhall Athletic - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
2 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
4 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
5 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
6 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
7 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
9 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
11 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
13 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
14 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
17 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
18 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
19 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
20 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
21 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
22 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
23 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
25 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
26 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
28 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
29 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
30 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
31 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
32 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
34 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
36 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
39 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
40 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
41 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
43 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
44 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
45 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
47 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
50 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
51 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
52 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
53 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
54 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
56 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
57 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
59 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
60 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
63 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
64 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
66 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
67 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
68 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
70 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
72 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
73 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
74 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
75 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
80 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
81 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
84 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
85 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
88 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
90 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
91 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
92 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
94 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
98 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
101 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
103 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
104 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
105 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
107 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
109 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
110 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
111 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
112 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
113 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
114 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
115 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
116 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
117 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
118 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
119 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
120 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
121 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
122 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
123 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
124 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
129 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
130 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
131 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
132 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
133 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
134 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
135 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
136 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
138 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
139 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
140 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
143 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
144 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
145 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
146 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
147 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
149 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
150 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
152 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
153 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
155 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
156 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
159 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
162 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
163 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
164 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
165 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
167 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
169 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
170 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
171 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
172 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
174 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
175 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
176 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
177 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
178 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
179 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
180 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
182 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
183 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
184 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
185 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
187 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
188 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
189 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
190 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
192 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
193 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
194 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
195 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
196 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
197 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
198 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
199 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
200 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
201 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
202 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
204 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
205 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
207 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
208 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
209 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
210 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
211 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
213 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
214 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
215 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
216 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
217 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
218 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
219 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
221 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
222 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
223 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
224 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
225 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
226 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
227 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
229 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
230 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
231 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
232 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
233 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
234 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
236 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
237 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
238 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
240 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
241 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
243 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
245 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
246 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
247 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
248 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
250 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
251 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
253 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
254 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
256 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
257 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
258 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
260 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
261 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
262 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
263 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
264 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
266 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
268 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
4 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
9 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
11 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
13 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
15 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
16 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
18 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
21 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
24 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
25 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
26 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
28 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
31 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
32 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
35 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
37 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
39 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
42 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
44 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
45 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
46 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
48 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
49 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
50 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
52 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
53 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
56 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
58 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
59 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
60 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
72 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
73 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
76 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
77 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
85 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
87 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
89 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
91 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
92 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
93 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
96 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
97 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
98 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
99 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
101 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
103 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
105 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
109 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
112 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
121 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
124 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
125 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
130 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
133 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
136 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
137 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
139 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
142 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
145 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
146 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
148 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
149 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
150 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
152 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
153 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
156 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
159 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
166 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
169 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
171 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
174 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
179 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
180 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
181 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
182 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
183 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
184 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
185 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
193 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
195 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
197 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
202 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
203 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
204 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
207 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
208 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
209 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
210 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
211 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
212 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
214 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
216 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
217 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
218 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
219 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
222 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
227 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
228 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
229 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
230 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
231 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
232 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
235 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
236 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
237 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
238 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
241 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
242 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
243 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
244 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
245 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
246 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
247 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
250 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
252 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
253 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
255 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
256 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
259 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
260 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
261 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
263 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
264 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
265 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
266 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
267 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
3 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
4 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
9 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
11 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
12 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
14 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
15 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
16 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
20 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
21 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
24 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
25 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
26 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
27 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
28 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
29 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
31 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
32 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
33 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
35 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
38 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
41 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
42 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
45 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
46 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
48 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
49 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
50 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
51 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
52 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
53 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
54 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
55 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
56 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
60 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
61 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
64 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
72 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
73 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
74 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
75 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
77 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
79 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
80 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
81 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
85 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
86 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
87 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
91 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
92 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
93 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
94 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
96 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
97 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
98 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
100 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
101 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
103 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
104 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
105 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
108 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
109 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
111 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
112 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
115 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
119 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
121 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
124 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
125 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
126 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
129 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
131 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
133 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
134 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
135 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
136 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
137 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
138 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
139 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
141 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
142 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
146 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
147 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
148 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
149 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
150 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
151 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
152 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
153 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
156 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
157 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
159 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
166 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
169 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
170 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
171 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
174 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
175 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
177 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
178 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
179 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
181 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
183 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
184 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
185 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
186 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
187 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
190 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
193 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
195 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
196 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
197 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
200 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
202 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
204 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
205 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
206 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
207 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
208 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
209 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
210 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
211 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
212 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
213 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
214 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
216 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
217 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
218 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
219 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
222 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
224 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
225 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
226 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
228 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
229 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
230 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
231 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
232 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
234 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
235 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
236 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
237 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
238 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
239 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
240 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
241 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
242 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
243 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
244 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
245 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
246 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
247 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
248 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
249 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
250 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
251 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
252 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
253 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
254 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
255 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
256 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
257 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
258 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
259 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
260 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
261 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
262 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
263 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
265 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
266 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
267 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
268 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Willand Rovers csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Willand Rovers pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.