sze, 2020 május 27. @ 23:52 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Guernsey

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Barking 2 : 1 Guernsey - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
2 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
3 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
4 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
5 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
7 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
9 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
10 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
13 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
14 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
15 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
16 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
17 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
18 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
19 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
20 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
21 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
22 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
24 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
25 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
26 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
28 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
31 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
32 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
34 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
35 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
36 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
37 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
41 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
42 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
43 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
44 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
45 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
46 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
47 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
48 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
49 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
50 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
52 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
53 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
54 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
57 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
58 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
59 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
60 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
61 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
62 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
64 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
66 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
67 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
68 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
69 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
70 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
72 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
73 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
74 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
75 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
76 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
77 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
82 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
83 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
85 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
89 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
92 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
93 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
94 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
95 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
99 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
100 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
102 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
105 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
106 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
107 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
108 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
109 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
110 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
111 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
112 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
114 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
115 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
116 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
117 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
118 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
119 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
120 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
122 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
123 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
125 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
126 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
128 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
130 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
131 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
133 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
135 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
137 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
138 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
139 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
141 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
142 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
144 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
145 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
146 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
147 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
149 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
150 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
152 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
155 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
156 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
158 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
159 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
160 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
161 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
162 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
163 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
165 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
167 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
169 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
170 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
173 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
174 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
176 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
177 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
179 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
180 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
181 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
182 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
183 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
188 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
189 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
190 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
191 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
192 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
196 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
199 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
200 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
201 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
202 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
204 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
205 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
206 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
207 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
208 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
210 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
211 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
212 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
214 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
215 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
217 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
218 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
219 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
221 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
222 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
223 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
224 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
225 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
226 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
227 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
228 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
229 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
230 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
231 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
233 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
234 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
235 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
236 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
237 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
238 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
239 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
240 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
241 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
245 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
246 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
247 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
249 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
250 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
251 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
252 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
253 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
254 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
255 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
256 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
257 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
258 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
259 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
260 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
261 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
263 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
264 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
265 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
266 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
268 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
3 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
8 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
10 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
14 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
16 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
20 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
21 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
22 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
25 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
28 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
29 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
30 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
31 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
32 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
34 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
38 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
41 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
47 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
49 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
51 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
52 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
55 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
59 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
61 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
63 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
65 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
66 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
68 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
69 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
70 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
71 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
75 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
79 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
81 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
86 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
88 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
89 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
94 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
102 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
105 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
106 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
107 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
110 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
112 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
113 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
118 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
120 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
123 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
130 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
131 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
132 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
133 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
136 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
138 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
140 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
143 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
144 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
145 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
148 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
152 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
156 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
158 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
161 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
162 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
163 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
164 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
167 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
169 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
172 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
176 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
177 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
178 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
179 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
183 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
185 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
189 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
191 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
192 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
196 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
198 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
199 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
206 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
207 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
210 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
211 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
214 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
217 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
218 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
223 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
224 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
226 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
227 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
229 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
230 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
232 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
233 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
234 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
236 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
240 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
241 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
243 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
244 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
246 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
249 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
251 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
252 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
253 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
257 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
258 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
259 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
261 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
262 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
263 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
265 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
266 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
267 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
268 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
3 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
5 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
6 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
8 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
9 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
10 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
14 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
16 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
19 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
20 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
22 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
24 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
25 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
26 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
29 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
30 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
31 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
33 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
34 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
36 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
37 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
38 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
41 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
44 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
46 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
47 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
49 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
50 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
52 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
53 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
54 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
55 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
56 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
57 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
59 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
60 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
61 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
62 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
63 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
65 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
66 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
67 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
68 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
69 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
70 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
71 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
75 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
76 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
77 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
78 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
79 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
80 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
81 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
83 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
85 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
86 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
88 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
89 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
92 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
94 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
97 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
98 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
99 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
100 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
102 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
103 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
106 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
107 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
110 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
111 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
113 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
114 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
116 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
118 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
119 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
120 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
122 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
124 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
128 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
129 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
132 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
133 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
136 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
138 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
139 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
140 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
141 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
143 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
144 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
147 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
148 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
151 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
152 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
156 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
160 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
161 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
162 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
163 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
164 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
165 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
166 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
167 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
169 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
171 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
172 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
173 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
175 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
178 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
179 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
183 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
185 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
187 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
189 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
191 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
192 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
194 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
195 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
196 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
198 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
199 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
200 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
205 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
206 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
207 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
210 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
211 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
212 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
214 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
215 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
218 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
220 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
222 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
223 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
224 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
226 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
227 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
228 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
229 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
232 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
233 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
234 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
236 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
237 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
239 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
240 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
241 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
243 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
244 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
247 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
248 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
249 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
251 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
252 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
253 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
254 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
255 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
256 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
257 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
258 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
259 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
260 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
261 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
262 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
263 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
264 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
265 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
266 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
267 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
268 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Guernsey csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Guernsey pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.