p, 2019 november 15. @ 13:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Larkhall Athletic

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Didcot Town 0 : 2 Larkhall Athletic - - -
1 2019.10.29 Paulton Rovers 1 : 1 Larkhall Athletic - - -
1 2019.11.06 Larkhall Athletic 1 : 3 Paulton Rovers 2.50 3.70 2.25
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
3 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
8 Biggleswade Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
9 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
10 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
11 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
13 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
15 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
21 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
22 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
23 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
28 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
30 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
32 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
34 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
35 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
36 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
38 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
40 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
41 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
42 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
44 Barwell 2 1 1 0 10:5 +5 0 0 2 =1
45 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
47 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
48 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
51 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
52 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
53 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
54 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
55 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
56 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
59 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
60 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
62 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
63 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
64 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
65 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
68 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
70 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
72 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
73 Paulton Rovers 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 +1
74 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
75 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
79 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
80 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
82 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
84 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
85 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
86 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
87 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
89 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
93 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
96 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
97 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
99 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
100 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
102 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
103 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
104 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
106 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
107 Redditch 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
108 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
109 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
113 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
120 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
121 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
123 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
125 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
126 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
128 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
129 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
130 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
131 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
133 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
137 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
138 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
139 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
140 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
141 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
143 Bedfont Sports 3 1 2 0 4:3 +1 0 2 1 =2
144 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
148 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
150 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
151 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
152 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
154 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
158 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
161 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
162 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
164 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
165 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
166 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
171 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
175 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
176 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
180 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
182 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
183 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
186 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
188 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
189 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
192 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
193 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
194 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
196 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
198 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
199 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
202 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
204 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
205 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
206 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
207 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
208 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
211 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
213 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
214 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
215 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
216 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
217 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
219 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
222 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
223 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
224 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
226 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
227 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
228 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
229 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
231 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
234 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
235 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
236 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
237 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
238 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
240 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
242 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
244 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
4 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
5 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
14 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
15 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
19 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
20 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
22 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
28 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
29 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
31 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
34 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
38 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Biggleswade Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
46 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
49 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
51 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
56 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
57 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
60 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
65 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
68 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
69 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
74 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
76 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
79 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
80 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
84 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
92 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
98 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
99 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
113 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
116 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
117 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
118 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
121 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
123 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
125 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
126 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
132 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
133 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
134 Redditch 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
135 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
143 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
145 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
148 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
150 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
151 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Bedfont Sports 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
167 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
168 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
170 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
186 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
188 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
193 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
194 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
195 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
198 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
202 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
203 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
204 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
205 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
210 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
211 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
216 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
218 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
225 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
226 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
227 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
228 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
231 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
232 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
235 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
236 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
238 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
239 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
240 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
241 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
243 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
5 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
6 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
7 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
8 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
10 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
14 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
15 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
18 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
19 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
20 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
22 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
23 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
25 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
26 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
27 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
28 Paulton Rovers 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
29 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
31 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
32 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
34 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
38 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
40 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
42 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
43 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
46 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
47 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
50 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
53 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
54 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
55 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
56 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
57 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
66 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
68 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
70 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
74 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
77 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
80 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
87 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
90 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
92 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
93 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
94 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
97 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
99 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
104 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
106 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
110 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
113 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
116 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
117 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
118 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
119 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
121 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
122 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
123 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
125 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
130 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
132 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Redditch 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
135 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
138 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
139 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
142 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
143 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
146 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
148 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Bedfont Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
155 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
157 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
158 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
160 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Barwell 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
167 Metropolitan Police 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
168 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
170 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
178 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
186 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
188 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
190 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
193 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
194 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
195 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
199 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
202 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
203 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
204 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
209 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
210 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
211 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
212 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
213 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
215 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
217 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
218 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
223 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
226 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
227 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
228 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
231 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
232 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
235 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
236 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
237 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
238 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
239 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
240 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
241 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
243 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
244 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Larkhall Athletic csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Larkhall Athletic pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.