p, 2020 február 21. @ 00:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

South Park

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Sittingbourne 1 : 0 South Park - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 100% (1/1)
Második 0% (0/1)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
6 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
7 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
8 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
10 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
11 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
12 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
13 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
14 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
16 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
17 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
18 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
19 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
20 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
22 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
24 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
25 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
27 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
28 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
31 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
32 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
33 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
34 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
36 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
37 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
40 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
41 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
42 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
43 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
44 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
45 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
46 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
47 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
48 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
49 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
51 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
52 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
55 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
56 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
57 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
58 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
60 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
61 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
62 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
64 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
65 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
66 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
67 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
68 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
70 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
71 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
72 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
73 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
74 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
75 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
76 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
77 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
79 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
80 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
81 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
85 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
86 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
87 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
88 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
89 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
91 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
94 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
95 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
96 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
97 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
98 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
101 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
102 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
103 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
104 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
109 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
110 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
114 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
116 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
118 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
119 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
121 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
122 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
123 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
124 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
128 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
129 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
131 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
134 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
136 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
137 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
138 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
139 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
141 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
142 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
143 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
144 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
145 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
146 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
149 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
150 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
151 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
153 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
155 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
158 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
160 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
162 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
164 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
166 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
167 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
169 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
170 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
173 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
174 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
175 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
176 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
179 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
181 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
182 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
183 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
184 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
186 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
187 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
188 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
189 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
190 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
192 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
194 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
196 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
199 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
200 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
202 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
203 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
204 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
207 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
208 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
209 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
210 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
217 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
218 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
220 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
225 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
228 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
229 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
230 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
231 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
233 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
234 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
235 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
237 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
238 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
239 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
241 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
242 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
243 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
244 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
245 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
246 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
247 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
248 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
249 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
250 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
251 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
252 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
253 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
254 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
255 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
256 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
257 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
258 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
260 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
261 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
262 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
263 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
265 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
266 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
267 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
268 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
4 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
7 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
15 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
16 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
20 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
21 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
22 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
23 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
25 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
27 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
30 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
33 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
34 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
40 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
41 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
42 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
49 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
50 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
51 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
55 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
56 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
58 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
59 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
62 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
68 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
69 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
75 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
76 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
77 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
79 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
82 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
84 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
86 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
91 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
94 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
101 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
104 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
105 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
113 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
115 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
117 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
119 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
127 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
128 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
130 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
133 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
134 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
135 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
138 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
144 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
151 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
152 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
153 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
158 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
162 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
164 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
168 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
172 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
173 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
174 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
175 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
177 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
180 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
181 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
185 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
188 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
189 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
191 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
193 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
194 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
195 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
199 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
202 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
205 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
207 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
210 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
213 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
214 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
215 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
216 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
221 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
222 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
223 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
224 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
226 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
229 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
230 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
231 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
232 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
233 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
234 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
238 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
239 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
240 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
241 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
243 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
248 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
251 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
252 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
253 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
255 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
256 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
257 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
258 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
259 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
260 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
262 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
263 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
264 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
265 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
267 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
268 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
2 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
4 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
6 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
7 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
8 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
10 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
13 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
15 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
16 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
17 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
18 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
21 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
22 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
23 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
24 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
25 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
27 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
28 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
29 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
30 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
33 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
34 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
37 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
38 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
40 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
41 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
42 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
49 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
50 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
51 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
54 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
55 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
56 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
57 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
58 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
59 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
60 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
61 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
68 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
69 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
71 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
72 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
74 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
76 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
77 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
79 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
80 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
81 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
84 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
86 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
91 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
92 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
94 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
97 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
101 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
102 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
104 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
105 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
107 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
108 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
112 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
115 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
116 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
117 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
118 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
121 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
122 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
125 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
126 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
127 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
128 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
130 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
133 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
134 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
135 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
137 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
139 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
140 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
141 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
143 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
144 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
146 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
151 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
152 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
153 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
154 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
155 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
157 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
158 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
161 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
162 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
165 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
171 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
172 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
173 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
174 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
175 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
176 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
177 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
179 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
180 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
181 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
182 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
183 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
185 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
188 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
189 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
190 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
191 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
192 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
193 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
194 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
195 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
197 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
198 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
199 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
200 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
202 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
205 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
206 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
207 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
210 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
211 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
212 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
213 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
214 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
216 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
218 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
221 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
222 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
226 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
227 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
228 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
229 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
230 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
231 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
232 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
233 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
234 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
235 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
236 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
237 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
238 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
239 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
240 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
241 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
243 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
248 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
249 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
251 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
252 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
253 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
254 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
255 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
256 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
257 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
258 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
259 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
260 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
261 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
262 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
263 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
264 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
265 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
267 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
268 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) South Park csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted South Park pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.