sze, 2020 április 01. @ 10:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Berkhamsted Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Berkhamsted Town 5 : 0 Herne Bay - - -
1 2019.10.26 Hornchurch 3 : 1 Berkhamsted Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (6/9)
Második 33.33% (3/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
2 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
3 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
4 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
6 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
7 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
11 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
12 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
13 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
14 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
15 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
16 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
17 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
18 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
19 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
20 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
22 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
23 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
25 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
26 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
32 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
35 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
36 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
37 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
40 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
41 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
42 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
44 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
45 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
46 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
47 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
48 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
49 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
50 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
51 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
53 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
55 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
57 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
58 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
61 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
62 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
63 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
65 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
66 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
67 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
68 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
69 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
70 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
71 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
72 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
79 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
81 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
83 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
84 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
90 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
91 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
92 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
93 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
94 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
97 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
98 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
99 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
100 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
101 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
102 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
103 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
105 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
106 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
107 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
108 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
110 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
111 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
112 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
113 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
114 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
115 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
117 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
118 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
119 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
122 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
123 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
124 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
125 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
126 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
127 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
128 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
129 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
131 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
132 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
133 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
134 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
135 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
136 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
137 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
140 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
142 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
143 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
144 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
145 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
146 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
148 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
149 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
150 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
154 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
155 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
156 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
157 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
158 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
159 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
160 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
161 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
163 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
164 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
165 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
166 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
167 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
169 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
170 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
171 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
172 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
173 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
174 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
175 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
176 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
177 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
178 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
179 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
182 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
183 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
184 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
185 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
188 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
189 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
190 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
191 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
194 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
195 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
196 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
198 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
199 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
200 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
202 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
203 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
204 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
205 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
206 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
207 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
209 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
211 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
213 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
214 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
216 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
218 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
220 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
221 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
223 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
225 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
226 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
227 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
228 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
230 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
231 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
232 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
233 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
235 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
236 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
237 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
239 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
240 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
241 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
242 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
245 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
246 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
247 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
248 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
249 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
250 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
251 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
252 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
253 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
254 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
255 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
257 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
258 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
259 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
260 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
261 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
262 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
263 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
265 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
267 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
268 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
4 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
6 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
7 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
9 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
10 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
12 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
16 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
20 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
22 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
25 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
26 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
28 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
29 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
30 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
32 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
33 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
35 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
37 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
38 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
40 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
42 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
50 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
51 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
54 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
57 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
58 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
60 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
64 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
65 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
66 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
67 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
69 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
73 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
78 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
79 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
85 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
87 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
92 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
93 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
94 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
101 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
103 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
105 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
106 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
110 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
112 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
119 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
121 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
127 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
128 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
129 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
130 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
131 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
136 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
138 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
142 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
143 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
145 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
149 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
154 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
155 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
161 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
164 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
165 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
166 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
174 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
176 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
179 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
185 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
186 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
189 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
193 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
194 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
195 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
200 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
201 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
203 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
204 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
208 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
209 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
211 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
212 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
213 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
216 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
219 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
222 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
224 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
225 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
226 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
227 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
228 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
231 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
232 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
235 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
236 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
238 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
241 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
242 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
243 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
245 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
246 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
247 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
248 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
249 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
250 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
252 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
256 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
257 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
258 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
259 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
261 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
262 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
263 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
264 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
265 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
266 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
267 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
268 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
4 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
5 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
7 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
9 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
10 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
11 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
14 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
16 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
17 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
19 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
20 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
22 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
25 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
28 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
29 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
30 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
31 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
32 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
35 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
36 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
37 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
40 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
42 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
43 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
44 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
45 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
49 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
50 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
51 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
53 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
54 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
56 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
57 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
58 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
60 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
61 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
62 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
65 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
66 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
67 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
68 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
71 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
73 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
74 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
75 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
76 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
78 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
79 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
80 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
85 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
87 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
88 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
91 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
92 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
93 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
94 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
97 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
100 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
101 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
105 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
106 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
108 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
109 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
110 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
111 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
120 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
121 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
122 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
126 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
127 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
128 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
129 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
130 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
131 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
132 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
136 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
137 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
138 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
142 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
143 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
145 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
148 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
149 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
153 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
154 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
157 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
158 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
161 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
164 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
165 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
166 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
167 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
168 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
170 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
171 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
175 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
176 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
177 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
179 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
185 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
186 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
188 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
189 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
190 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
191 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
192 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
195 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
196 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
197 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
200 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
201 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
203 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
204 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
205 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
207 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
208 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
209 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
211 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
212 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
215 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
216 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
218 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
220 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
222 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
224 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
225 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
226 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
227 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
228 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
230 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
231 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
232 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
234 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
235 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
236 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
237 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
238 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
240 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
241 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
242 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
243 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
244 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
245 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
246 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
247 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
248 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
249 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
250 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
251 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
252 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
253 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
254 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
256 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
257 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
258 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
259 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
260 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
261 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
262 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
263 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
264 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
265 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
266 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
267 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
268 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Berkhamsted Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Berkhamsted Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.