cs, 2020 február 27. @ 15:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

South Shields

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stalybridge 0 : 2 South Shields 4.10 3.80 1.67
2 2019.11.09 South Shields 4 : 0 Rushden - - -
3 2019.11.26 Stourbridge 1 : 1 South Shields 4.01 3.68 1.74
3 2019.12.03 South Shields 4 : 0 Stourbridge 1.48 4.20 5.39
1 2019.12.14 South Shields 2 : 2 Southport 2.04 3.53 3.01
1 2019.12.17 Southport 3 : 1 South Shields 1.97 3.63 3.09
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 50% (3/6)
Vereség 0% (0/6)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 100% (6/6) 0% (0/6)
Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 50% (3/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 4 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 1 0
Gólok száma félidőkben
Első 60% (12/20)
Második 40% (8/20)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (4/6) 50% (3/6)
Döntetlen 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
2 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
7 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
9 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
10 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
11 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
13 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
14 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
15 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
19 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
20 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
21 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
22 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
23 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
24 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
25 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
26 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
28 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
29 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
34 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
35 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
36 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
37 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
39 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
40 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
43 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
45 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
46 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
47 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
48 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
49 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
50 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
52 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
53 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
54 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
55 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
56 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
57 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
58 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
60 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
61 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
62 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
66 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
67 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
68 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
70 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
71 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
73 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
75 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
76 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
77 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
78 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
80 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
81 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
82 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
84 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
86 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
87 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
88 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
89 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
90 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
91 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
93 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
94 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
96 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
99 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
100 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
101 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
102 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
103 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
104 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
108 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
109 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
111 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
112 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
113 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
114 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
115 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
117 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
118 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
120 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
121 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
122 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
123 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
124 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
125 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
129 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
130 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
131 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
132 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
134 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
135 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
136 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
138 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
139 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
140 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
141 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
146 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
147 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
148 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
149 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
151 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
152 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
153 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
154 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
158 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
159 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
160 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
162 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
163 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
164 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
165 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
167 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
168 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
169 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
172 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
174 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
175 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
176 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
177 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
178 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
179 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
181 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
183 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
184 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
185 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
187 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
189 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
190 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
191 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
193 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
194 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
197 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
198 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
199 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
202 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
203 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
204 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
205 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
207 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
208 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
209 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
210 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
211 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
212 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
214 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
215 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
216 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
217 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
218 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
219 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
220 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
222 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
226 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
227 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
229 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
230 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
231 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
232 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
233 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
234 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
235 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
236 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
237 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
239 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
241 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
242 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
243 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
244 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
245 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
246 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
247 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
248 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
249 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
250 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
252 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
253 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
254 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
255 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
256 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
258 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
259 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
260 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
262 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
263 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
264 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
265 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
266 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
268 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
4 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
5 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
9 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
14 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
15 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
16 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
20 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
22 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
23 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
28 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
29 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
30 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
31 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
33 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
36 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
37 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
39 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
40 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
41 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
50 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
51 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
56 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
57 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
58 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
59 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
62 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
63 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
64 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
67 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
70 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
73 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
76 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
82 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
86 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
88 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
90 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
91 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
92 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
98 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
102 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
106 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
112 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
114 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
115 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
117 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
121 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
123 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
124 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
128 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
129 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
131 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
134 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
137 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
139 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
142 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
143 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
148 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
149 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
150 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
151 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
152 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
154 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
159 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
160 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
161 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
163 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
167 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
171 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
172 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
173 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
176 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
177 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
183 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
185 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
187 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
188 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
191 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
195 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
198 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
200 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
201 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
203 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
206 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
207 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
210 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
211 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
213 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
218 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
220 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
222 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
224 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
226 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
228 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
231 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
233 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
236 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
238 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
240 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
241 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
242 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
243 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
244 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
245 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
246 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
247 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
248 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
249 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
252 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
253 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
255 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
257 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
260 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
262 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
263 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
264 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
268 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
2 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
4 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
5 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
6 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
10 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
12 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
14 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
15 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
16 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
18 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
20 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
22 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
23 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
25 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
26 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
28 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
29 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
30 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
31 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
36 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
37 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
38 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
39 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
40 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
41 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
48 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
51 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
52 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
55 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
56 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
57 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
58 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
59 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
60 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
63 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
64 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
66 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
67 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
70 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
73 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
74 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
76 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
82 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
85 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
86 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
88 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
89 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
90 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
91 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
92 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
94 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
95 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
96 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
97 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
98 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
102 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
104 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
105 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
106 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
108 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
109 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
112 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
114 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
115 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
117 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
118 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
119 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
123 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
124 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
125 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
127 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
129 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
131 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
133 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
135 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
136 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
137 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
139 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
141 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
142 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
144 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
147 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
150 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
152 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
154 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
155 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
158 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
159 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
161 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
162 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
163 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
164 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
167 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
168 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
169 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
171 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
172 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
173 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
175 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
176 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
177 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
178 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
179 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
181 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
182 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
183 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
185 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
186 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
188 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
190 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
191 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
195 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
196 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
197 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
198 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
199 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
200 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
201 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
202 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
204 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
207 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
208 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
209 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
210 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
211 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
213 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
214 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
216 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
218 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
220 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
222 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
223 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
225 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
226 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
228 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
229 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
230 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
231 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
233 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
234 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
236 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
238 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
239 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
240 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
241 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
242 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
243 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
244 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
245 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
246 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
247 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
248 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
249 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
250 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
251 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
253 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
254 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
255 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
257 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
258 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
259 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
260 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
261 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
262 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
263 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
264 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
266 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
267 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
268 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) South Shields csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted South Shields pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.