h, 2019 július 22. @ 03:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Merstham

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.27 Merstham 2 : 0 East Grinstead Town - - -
2 2018.11.10 Salisbury 2 : 0 Merstham - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
3 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
4 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
5 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
6 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
7 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
8 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
9 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
10 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
12 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
15 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
16 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
17 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
19 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
20 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
21 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
23 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
24 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
25 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
28 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
29 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
30 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
33 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
34 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
36 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
37 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
38 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
39 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
40 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
41 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
42 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
43 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
44 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
45 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
46 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
47 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
48 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
49 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
50 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
52 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
54 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
55 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
56 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
58 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
59 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
60 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
61 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
63 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
64 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
65 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
66 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
67 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
68 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
70 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
71 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
72 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
73 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
74 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
77 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
80 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
81 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
82 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
83 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
84 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
85 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
86 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
87 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
88 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
90 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
91 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
93 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
94 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
95 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
97 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
98 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
99 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
100 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
101 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
102 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
103 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
104 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
105 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
108 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
109 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
110 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
111 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
112 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
113 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
115 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
116 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
117 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
119 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
122 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
123 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
124 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
126 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
129 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
133 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
138 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
140 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
141 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
142 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
143 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
145 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
149 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
150 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
151 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
152 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
154 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
155 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
157 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
158 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
159 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
160 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
161 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
162 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
163 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
164 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
167 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
168 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
169 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
172 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
173 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
174 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
176 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
177 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
181 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
182 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
184 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
186 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
188 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
189 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
190 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
193 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
194 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
196 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
197 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
198 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
199 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
201 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
202 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
203 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
205 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
206 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
208 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
210 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
212 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
213 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
214 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
216 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
217 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
218 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
221 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
223 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
224 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
225 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
226 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
228 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
229 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
230 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
232 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
233 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
235 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
236 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
237 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
238 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
239 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
240 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
241 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
242 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
244 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
245 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
246 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
247 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
249 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
250 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
251 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
252 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
253 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
254 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
256 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
258 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
259 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
260 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
261 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
262 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
264 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
265 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
266 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
5 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
13 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
15 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
16 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
20 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
21 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
23 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
27 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
28 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
29 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
32 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
33 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
35 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
42 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
43 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
44 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
49 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
53 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
55 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
64 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
71 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
74 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
77 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
78 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
80 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
83 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
85 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
86 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
88 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
89 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
91 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
94 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
105 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
106 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
108 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
113 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
117 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
118 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
120 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
123 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
124 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
125 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
126 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
128 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
130 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
135 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
139 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
140 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
141 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
142 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
143 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
145 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
147 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
150 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
151 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
152 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
156 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
157 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
160 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
167 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
170 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
174 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
177 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
179 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
182 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
183 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
186 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
189 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
192 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
195 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
202 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
203 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
206 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
209 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
212 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
214 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
215 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
217 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
218 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
222 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
223 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
224 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
227 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
228 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
229 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
231 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
232 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
233 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
234 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
235 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
236 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
237 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
238 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
239 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
240 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
243 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
246 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
248 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
249 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
252 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
253 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
254 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
255 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
256 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
257 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
258 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
259 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
260 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
262 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
267 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
2 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
3 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
5 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
6 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
7 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
9 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
11 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
12 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
13 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
15 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
16 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
17 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
19 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
20 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
21 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
23 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
27 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
29 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
30 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
35 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
36 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
39 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
40 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
41 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
43 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
44 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
45 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
48 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
49 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
51 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
53 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
54 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
55 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
56 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
59 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
60 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
61 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
63 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
65 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
66 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
68 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
69 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
70 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
71 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
74 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
77 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
78 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
80 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
82 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
83 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
84 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
88 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
89 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
90 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
91 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
94 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
96 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
99 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
103 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
106 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
108 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
113 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
115 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
116 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
117 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
118 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
119 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
120 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
123 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
124 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
125 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
126 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
128 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
130 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
131 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
134 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
135 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
136 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
139 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
142 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
144 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
145 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
148 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
149 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
150 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
151 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
154 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
155 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
156 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
157 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
160 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
162 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
163 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
165 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
166 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
167 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
170 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
171 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
173 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
174 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
175 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
179 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
182 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
183 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
188 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
189 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
191 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
192 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
193 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
194 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
195 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
197 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
198 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
201 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
202 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
203 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
204 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
205 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
206 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
209 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
210 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
211 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
212 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
214 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
216 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
217 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
218 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
220 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
223 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
224 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
225 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
227 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
229 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
230 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
231 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
232 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
233 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
234 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
235 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
236 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
237 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
238 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
239 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
241 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
243 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
246 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
248 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
249 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
252 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
253 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
254 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
255 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
257 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
259 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
262 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
263 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
264 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
265 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
266 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Merstham csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Merstham pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.