h, 2020 március 30. @ 16:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Tadcaster Albion

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.15 Tadcaster Albion 1 : 2 Brighouse Town 1.72 4.00 3.60
1 2019.11.05 Tadcaster Albion 0 : 1 Workington 2.40 3.60 2.40
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 2 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/4)
Második 100% (4/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
2 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
3 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
6 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
7 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
11 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
12 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
13 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
14 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
16 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
17 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
18 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
20 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
21 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
22 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
24 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
25 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
26 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
27 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
29 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
32 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
33 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
34 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
35 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
36 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
38 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
39 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
40 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
41 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
43 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
44 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
46 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
48 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
49 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
50 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
51 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
52 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
53 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
55 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
58 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
60 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
61 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
62 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
63 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
64 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
65 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
66 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
67 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
68 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
70 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
71 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
73 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
74 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
76 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
77 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
79 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
83 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
84 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
85 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
89 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
93 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
94 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
95 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
97 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
98 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
99 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
100 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
102 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
103 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
104 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
105 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
106 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
107 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
109 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
111 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
112 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
113 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
115 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
116 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
117 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
118 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
119 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
120 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
121 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
123 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
124 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
125 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
127 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
128 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
129 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
130 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
131 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
132 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
135 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
137 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
139 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
140 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
142 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
143 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
144 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
145 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
146 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
147 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
148 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
149 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
152 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
153 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
155 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
159 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
160 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
163 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
164 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
165 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
166 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
167 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
168 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
170 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
171 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
176 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
178 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
179 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
182 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
183 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
187 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
188 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
189 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
190 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
192 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
193 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
194 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
195 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
196 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
197 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
200 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
202 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
203 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
204 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
205 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
206 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
207 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
208 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
209 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
210 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
212 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
213 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
214 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
215 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
216 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
217 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
218 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
221 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
222 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
223 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
224 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
225 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
226 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
227 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
228 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
229 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
230 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
231 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
235 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
236 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
237 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
238 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
239 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
240 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
241 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
243 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
244 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
245 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
246 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
249 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
250 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
252 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
253 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
254 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
255 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
256 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
257 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
258 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
259 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
260 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
262 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
263 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
264 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
265 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
267 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
268 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
3 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
6 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
7 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
15 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
17 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
19 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
22 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
24 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
25 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
27 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
29 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
30 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
31 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
32 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
34 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
39 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
40 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
43 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
44 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
45 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
50 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
51 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
56 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
61 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
64 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
72 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
73 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
74 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
75 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
77 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
79 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
83 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
84 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
85 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
88 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
89 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
91 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
92 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
106 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
107 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
109 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
110 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
111 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
113 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
114 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
115 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
119 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
124 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
128 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
132 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
133 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
134 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
137 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
139 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
140 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
141 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
144 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
146 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
148 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
151 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
156 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
159 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
161 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
164 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
168 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
170 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
172 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
173 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
175 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
177 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
178 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
184 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
186 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
187 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
190 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
191 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
192 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
194 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
199 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
201 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
202 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
205 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
207 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
209 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
213 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
219 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
220 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
224 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
225 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
226 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
228 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
229 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
230 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
231 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
232 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
234 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
235 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
236 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
237 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
238 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
241 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
244 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
246 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
247 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
248 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
249 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
251 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
255 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
256 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
258 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
260 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
262 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
264 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
266 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
267 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
268 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
2 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
3 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
5 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
6 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
8 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
9 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
11 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
15 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
17 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
19 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
21 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
22 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
24 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
25 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
26 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
27 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
31 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
32 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
33 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
34 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
35 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
36 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
38 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
39 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
40 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
43 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
45 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
46 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
49 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
51 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
54 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
55 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
56 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
57 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
60 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
61 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
62 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
63 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
64 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
66 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
68 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
69 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
70 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
72 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
73 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
74 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
75 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
77 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
78 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
79 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
80 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
81 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
82 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
83 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
85 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
87 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
88 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
89 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
91 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
92 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
95 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
99 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
100 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
102 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
103 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
106 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
107 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
109 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
110 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
111 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
112 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
113 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
114 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
115 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
118 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
119 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
120 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
125 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
126 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
128 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
130 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
131 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
133 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
134 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
136 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
138 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
139 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
140 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
141 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
142 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
143 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
144 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
146 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
147 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
148 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
150 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
151 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
154 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
156 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
157 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
159 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
160 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
161 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
162 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
164 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
166 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
167 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
168 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
170 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
172 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
173 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
174 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
175 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
178 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
179 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
180 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
184 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
186 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
187 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
190 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
191 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
192 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
195 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
197 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
199 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
200 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
201 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
205 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
207 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
209 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
210 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
213 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
218 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
220 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
221 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
224 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
225 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
226 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
227 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
228 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
229 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
230 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
231 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
232 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
234 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
235 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
236 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
237 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
238 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
240 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
241 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
242 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
244 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
246 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
247 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
249 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
250 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
251 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
252 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
253 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
254 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
255 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
257 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
258 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
259 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
260 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
261 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
262 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
264 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
266 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
267 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Tadcaster Albion csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Tadcaster Albion pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.