cs, 2020 február 20. @ 23:48 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bideford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Frome Town 2 : 1 Bideford - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
3 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
6 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
7 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
8 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
9 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
10 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
12 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
13 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
16 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
17 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
21 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
22 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
23 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
24 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
25 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
26 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
28 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
29 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
30 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
31 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
32 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
33 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
34 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
37 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
38 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
39 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
40 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
41 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
43 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
44 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
45 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
46 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
47 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
48 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
49 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
50 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
51 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
53 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
54 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
55 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
56 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
57 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
58 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
60 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
61 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
62 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
65 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
67 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
68 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
69 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
70 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
72 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
73 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
74 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
75 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
76 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
78 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
79 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
80 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
83 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
84 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
85 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
86 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
88 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
89 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
90 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
91 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
93 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
94 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
95 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
97 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
98 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
99 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
100 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
101 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
103 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
104 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
105 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
107 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
108 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
109 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
110 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
111 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
114 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
115 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
117 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
119 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
120 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
122 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
124 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
125 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
126 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
130 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
131 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
132 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
133 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
135 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
136 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
138 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
139 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
140 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
141 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
142 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
143 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
144 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
147 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
148 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
149 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
150 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
151 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
152 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
155 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
157 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
158 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
160 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
161 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
162 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
163 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
164 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
165 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
167 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
169 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
171 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
172 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
175 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
178 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
181 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
182 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
183 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
184 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
185 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
186 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
187 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
190 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
191 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
192 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
193 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
195 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
196 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
197 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
198 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
199 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
200 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
201 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
203 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
205 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
206 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
207 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
209 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
210 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
212 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
214 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
215 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
216 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
217 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
218 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
219 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
221 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
222 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
223 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
225 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
226 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
227 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
228 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
229 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
230 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
231 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
233 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
234 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
235 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
236 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
237 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
238 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
239 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
241 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
242 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
243 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
245 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
246 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
247 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
248 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
249 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
250 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
251 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
252 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
253 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
254 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
257 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
258 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
259 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
260 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
262 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
263 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
264 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
266 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
267 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
5 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
7 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
8 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
9 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
15 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
16 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
21 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
22 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
25 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
26 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
28 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
31 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
34 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
37 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
41 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
42 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
43 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
44 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
47 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
51 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
52 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
53 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
57 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
60 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
66 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
70 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
75 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
77 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
79 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
81 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
82 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
87 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
91 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
94 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
100 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
104 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
106 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
108 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
109 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
110 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
116 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
118 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
120 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
121 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
124 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
125 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
128 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
129 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
130 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
134 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
137 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
139 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
141 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
146 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
147 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
151 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
152 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
154 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
157 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
158 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
163 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
165 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
168 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
171 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
177 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
179 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
182 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
185 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
187 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
188 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
189 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
190 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
193 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
196 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
197 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
199 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
205 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
206 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
208 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
209 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
211 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
213 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
214 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
217 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
218 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
219 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
220 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
222 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
223 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
225 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
230 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
231 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
232 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
233 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
234 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
235 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
237 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
238 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
239 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
240 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
241 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
245 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
247 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
248 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
249 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
250 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
253 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
254 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
255 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
256 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
257 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
258 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
259 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
263 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
265 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
267 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
268 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
4 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
5 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
7 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
8 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
9 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
15 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
16 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
17 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
21 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
22 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
23 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
25 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
26 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
33 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
35 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
37 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
39 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
41 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
42 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
43 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
44 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
45 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
47 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
49 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
51 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
52 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
53 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
56 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
57 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
60 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
61 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
64 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
66 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
69 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
70 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
73 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
76 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
77 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
79 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
80 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
81 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
82 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
83 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
84 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
88 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
89 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
91 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
92 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
93 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
94 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
100 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
102 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
103 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
105 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
106 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
109 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
110 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
112 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
115 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
116 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
117 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
118 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
120 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
121 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
122 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
123 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
124 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
125 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
128 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
129 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
131 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
132 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
134 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
137 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
138 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
139 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
141 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
142 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
145 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
146 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
147 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
148 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
151 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
152 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
153 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
154 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
155 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
157 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
158 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
160 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
161 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
162 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
163 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
164 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
165 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
167 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
168 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
171 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
173 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
174 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
176 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
177 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
178 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
179 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
180 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
183 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
184 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
185 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
187 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
188 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
189 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
190 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
191 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
193 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
194 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
196 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
197 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
199 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
200 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
202 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
203 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
205 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
206 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
208 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
210 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
211 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
213 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
214 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
216 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
218 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
219 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
220 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
223 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
224 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
225 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
226 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
228 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
229 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
231 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
232 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
233 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
234 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
237 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
238 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
239 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
240 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
241 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
242 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
243 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
244 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
245 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
246 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
247 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
248 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
249 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
250 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
251 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
252 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
253 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
254 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
255 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
256 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
257 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
258 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
259 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
260 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
261 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
262 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
263 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
265 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
267 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
268 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Bideford csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Bideford pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.