h, 2019 december 09. @ 14:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Wimborne Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Wimborne Town 2 : 2 Taunton Town - - -
1 2019.10.29 Taunton Town 4 : 1 Wimborne Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 11.11% (1/9)
Második 33.33% (3/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
2 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
4 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
5 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
6 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
8 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
9 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
10 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
12 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
13 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
14 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
17 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
19 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
21 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
24 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
25 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
26 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
28 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
31 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
32 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
33 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
35 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
36 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
38 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
39 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
40 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
41 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
44 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
46 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
47 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
48 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
51 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
53 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
58 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
60 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
62 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
63 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
66 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
68 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
72 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
73 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
78 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
79 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
81 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
82 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
83 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
84 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
85 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
86 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
87 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
88 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
89 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
90 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
92 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
96 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
97 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
98 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
101 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
102 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
103 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
105 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
109 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
112 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
113 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
115 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
116 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
117 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
118 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
121 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
122 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
123 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
125 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
126 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
128 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
129 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
130 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
133 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
139 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
144 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
145 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
147 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
148 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
149 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
150 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
152 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
153 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
154 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
157 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
160 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
161 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
164 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
166 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
167 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
168 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
172 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
173 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
174 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
176 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
177 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
178 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
180 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
182 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
184 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
186 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
188 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
190 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
191 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
192 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
193 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
194 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
195 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
196 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
197 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
198 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
199 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
200 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
205 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
206 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
207 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
208 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
209 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
211 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
212 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
214 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
215 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
216 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
217 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
222 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
223 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
224 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
227 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
228 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
231 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
232 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
233 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
235 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
236 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
238 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
241 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
242 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
243 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
244 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
245 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
246 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
247 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
249 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
251 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
252 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
253 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
254 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
255 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
256 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
257 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
258 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
259 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
260 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
261 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
262 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
263 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
264 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
265 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
266 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
267 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
268 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
7 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
11 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
13 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
14 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
15 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
16 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
17 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
18 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
19 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
21 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
28 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
32 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
34 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
35 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
36 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
38 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
41 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
50 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
53 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
55 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
56 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
57 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
60 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
61 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
67 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
68 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
70 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
72 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
75 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
86 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
90 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
93 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
95 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
96 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
97 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
103 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
107 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
113 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
115 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
116 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
117 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
119 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
120 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
121 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
127 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
137 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
139 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
140 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
145 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
150 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
152 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
156 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
163 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
166 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
172 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
173 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
174 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
177 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
179 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
182 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
183 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
185 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
189 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
198 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
202 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
204 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
207 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
208 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
212 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
216 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
222 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
223 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
225 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
230 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
231 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
232 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
234 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
235 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
239 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
240 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
241 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
243 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
244 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
246 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
248 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
249 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
250 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
251 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
252 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
253 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
257 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
258 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
260 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
265 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
266 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
267 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
268 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
2 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
3 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
5 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
9 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
10 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
11 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
13 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
14 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
15 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
16 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
17 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
20 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
21 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
23 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
24 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
29 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
35 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
37 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
38 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
40 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
41 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
43 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
44 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
47 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
49 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
50 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
53 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
54 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
55 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
57 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
60 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
61 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
62 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
63 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
64 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
67 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
70 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
71 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
72 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
75 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
77 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
78 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
80 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
82 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
83 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
86 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
89 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
90 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
93 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
95 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
96 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
97 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
99 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
100 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
101 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
103 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
108 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
109 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
112 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
114 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
115 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
117 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
119 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
121 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
122 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
125 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
126 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
127 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
131 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
137 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
138 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
139 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
140 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
145 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
150 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
151 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
152 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
156 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
157 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
158 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
161 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
162 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
163 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
166 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
170 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
172 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
173 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
174 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
177 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
179 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
181 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
182 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
183 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
185 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
187 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
189 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
190 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
197 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
198 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
200 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
202 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
204 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
206 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
207 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
208 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
211 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
212 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
213 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
216 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
217 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
222 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
225 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
226 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
229 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
230 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
232 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
233 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
234 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
235 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
239 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
240 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
241 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
242 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
243 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
244 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
246 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
247 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
248 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
249 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
250 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
251 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
252 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
253 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
254 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
256 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
257 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
258 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
260 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
261 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
263 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
265 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
266 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
268 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Wimborne Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Wimborne Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.