szo, 2020 augusztus 08. @ 11:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ashford Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Ashford Town 2 : 2 Canvey - - -
2 2019.10.15 Canvey 5 : 0 Ashford Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 1 0
Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
2 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
3 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
6 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
7 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
8 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
9 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
10 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
13 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
14 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
15 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
16 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
17 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
19 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
21 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
23 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
24 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
25 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
26 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
27 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
29 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
31 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
32 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
33 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
37 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
38 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
39 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
40 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
41 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
42 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
43 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
44 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
45 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
47 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
48 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
50 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
51 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
53 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
56 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
58 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
60 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
61 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
62 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
63 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
64 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
65 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
66 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
68 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
71 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
74 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
75 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
76 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
78 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
80 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
82 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
83 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
84 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
86 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
87 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
88 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
89 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
90 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
91 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
92 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
93 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
94 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
95 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
98 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
100 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
101 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
102 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
103 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
104 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
105 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
106 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
109 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
110 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
113 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
114 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
115 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
116 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
119 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
120 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
121 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
122 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
123 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
125 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
126 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
127 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
129 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
130 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
131 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
132 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
136 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
137 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
138 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
140 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
141 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
142 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
143 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
145 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
146 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
147 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
150 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
151 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
152 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
153 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
154 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
155 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
156 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
159 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
160 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
161 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
162 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
165 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
166 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
167 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
168 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
169 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
170 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
171 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
172 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
173 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
174 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
175 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
177 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
178 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
180 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
181 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
183 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
184 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
186 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
187 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
189 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
190 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
194 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
195 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
196 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
198 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
199 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
200 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
201 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
202 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
204 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
205 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
206 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
208 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
209 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
211 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
213 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
214 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
215 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
217 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
218 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
219 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
220 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
221 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
223 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
225 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
226 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
227 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
228 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
229 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
230 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
231 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
232 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
233 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
234 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
236 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
237 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
238 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
240 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
241 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
242 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
243 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
244 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
246 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
248 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
249 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
251 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
252 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
253 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
254 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
255 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
256 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
258 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
261 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
262 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
263 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
264 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
265 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
266 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
268 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
2 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
3 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
4 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
8 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
9 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
13 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
18 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
19 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
21 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
24 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
28 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
29 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
32 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
34 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
35 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
37 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
38 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
40 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
43 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
46 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
48 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
56 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
57 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
61 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
62 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
64 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
65 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
72 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
73 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
78 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
81 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
83 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
84 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
85 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
86 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
91 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
92 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
93 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
94 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
99 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
101 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
105 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
106 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
109 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
119 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
123 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
124 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
125 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
126 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
127 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
128 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
129 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
133 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
134 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
140 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
141 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
143 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
146 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
155 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
160 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
161 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
165 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
173 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
174 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
176 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
180 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
182 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
183 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
184 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
185 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
190 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
191 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
192 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
193 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
197 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
199 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
200 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
206 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
207 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
208 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
209 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
210 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
211 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
212 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
214 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
216 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
217 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
219 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
220 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
221 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
223 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
225 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
228 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
229 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
233 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
234 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
235 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
239 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
240 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
241 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
243 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
244 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
245 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
246 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
247 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
248 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
250 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
251 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
252 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
253 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
255 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
257 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
258 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
259 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
260 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
262 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
263 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
265 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
268 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
2 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
3 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
7 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
8 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
9 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
11 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
12 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
13 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
15 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
16 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
18 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
20 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
21 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
25 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
26 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
28 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
30 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
33 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
34 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
38 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
40 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
42 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
43 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
44 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
46 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
48 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
49 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
53 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
54 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
56 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
57 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
60 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
61 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
62 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
65 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
66 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
67 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
69 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
71 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
73 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
74 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
75 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
79 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
81 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
83 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
84 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
85 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
86 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
87 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
88 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
91 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
93 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
94 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
99 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
101 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
105 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
106 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
107 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
108 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
109 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
113 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
117 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
120 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
123 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
124 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
125 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
126 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
127 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
128 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
129 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
130 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
133 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
134 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
135 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
136 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
140 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
141 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
143 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
144 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
146 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
147 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
151 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
155 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
156 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
158 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
160 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
162 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
163 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
164 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
165 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
166 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
169 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
170 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
173 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
174 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
175 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
176 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
177 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
180 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
182 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
183 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
184 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
187 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
188 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
189 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
190 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
192 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
193 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
194 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
198 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
199 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
200 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
202 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
203 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
204 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
206 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
207 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
209 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
210 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
212 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
213 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
216 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
219 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
220 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
221 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
223 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
225 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
227 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
228 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
229 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
231 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
232 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
233 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
234 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
235 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
236 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
237 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
238 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
239 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
240 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
241 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
242 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
243 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
244 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
245 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
246 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
247 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
248 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
249 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
250 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
251 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
252 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
253 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
254 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
255 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
256 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
257 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
258 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
259 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
260 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
262 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
263 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
264 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
265 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
267 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
268 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ashford Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ashford Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.