sze, 2019 november 20. @ 14:48 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Biggleswade Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Biggleswade Town 2 : 1 Bedworth United 1.52 4.33 4.33
2 2019.11.09 Metropolitan Police 2 : 2 Biggleswade Town - - -
2 2019.11.19 Biggleswade Town 1 : 0 Metropolitan Police 2.39 3.80 2.41
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 32
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 1 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 75% (6/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
2 Redditch 3 2 1 0 10:7 +3 0 0 3 +1
3 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
7 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
9 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
11 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
13 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
14 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
15 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
19 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
20 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
21 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
24 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
27 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
31 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
32 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
33 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
34 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
36 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
38 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
39 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
40 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
43 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
44 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
48 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
50 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
51 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
52 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
55 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
56 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
57 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
61 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
62 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
66 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
67 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
70 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
74 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
76 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
77 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
78 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
79 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
80 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
82 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
85 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
87 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
91 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
92 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
95 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
98 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
101 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
104 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
105 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
106 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
109 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
112 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
113 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
117 Biggleswade Town 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
118 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
119 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
120 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
121 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
122 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
124 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
125 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
126 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
128 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
129 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
135 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
136 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
137 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
138 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
139 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
142 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
143 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
144 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
145 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
147 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
148 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
149 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
150 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
151 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
152 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
154 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
155 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
160 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
161 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
162 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
167 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
168 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
169 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
170 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
171 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
173 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
177 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
178 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
179 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
180 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
184 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
186 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
190 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
191 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
192 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
193 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
195 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
197 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
199 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
201 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
202 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
203 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
205 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
206 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
207 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
208 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
209 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
210 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
211 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
212 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
214 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
215 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
219 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
220 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
223 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
227 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
228 Paulton Rovers 4 2 1 1 9:5 +4 0 1 3 +2
229 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
230 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
231 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
233 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
234 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
235 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
236 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
237 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
240 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
241 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
242 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
244 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
4 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
6 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
8 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Biggleswade Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
13 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
16 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
21 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
25 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
28 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
29 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
30 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
31 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
34 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
35 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
36 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
37 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
39 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
40 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
45 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
47 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
48 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
49 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
50 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
54 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
55 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
58 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
62 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
69 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
71 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
80 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
84 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
87 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
100 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
104 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
106 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
114 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
119 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
121 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
122 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
123 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
126 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
127 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
130 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
137 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
138 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
139 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
140 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
148 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
149 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
153 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
156 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
158 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
161 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
163 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
165 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
168 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
170 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
171 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
174 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
175 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
180 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
184 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
193 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
194 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
195 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
197 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
202 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
205 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
212 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
216 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
218 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
221 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
223 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
224 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
227 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
228 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
229 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
231 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
232 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
233 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
234 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
235 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
236 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
241 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
242 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
2 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
4 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
6 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
7 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
8 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
13 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
16 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
17 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
20 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
25 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
26 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
28 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
29 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
30 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
34 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
35 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Redditch 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
40 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
41 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
44 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
45 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
46 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
48 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
50 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
52 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
55 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
60 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
64 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
69 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
70 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
71 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
77 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
80 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
87 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
89 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
91 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
92 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
95 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
100 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
106 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
108 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
110 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
113 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
114 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
116 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
117 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
119 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
121 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
123 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
126 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
128 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
129 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
130 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
131 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
137 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
138 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
139 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
140 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
143 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
148 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
149 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
156 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
158 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
160 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
161 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
163 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
165 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
168 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
170 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
171 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
173 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
174 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
175 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
178 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
180 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
181 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
182 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Paulton Rovers 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
184 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
186 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
187 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
191 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
193 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
195 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
196 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
197 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
198 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
199 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
200 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
201 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
204 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
210 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
211 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
212 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
213 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
214 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
216 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
218 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
221 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
222 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
226 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
228 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
229 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
232 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
233 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
234 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
235 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
236 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
240 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
241 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
242 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
244 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Biggleswade Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Biggleswade Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.