cs, 2020 február 27. @ 15:12 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Carlton Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Carlton Town 3 : 2 Bedford T. - - -
1 2019.10.30 Carlton Town 1 : 2 Matlock Town 2.70 3.43 2.19
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
4 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
5 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
6 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
7 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
8 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
9 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
11 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
12 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
14 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
15 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
16 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
17 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
18 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
19 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
21 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
23 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
24 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
25 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
27 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
28 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
29 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
30 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
32 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
34 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
35 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
37 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
38 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
39 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
40 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
41 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
42 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
43 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
44 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
45 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
46 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
47 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
48 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
49 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
50 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
52 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
54 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
55 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
56 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
57 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
58 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
60 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
61 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
62 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
64 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
67 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
68 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
69 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
70 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
71 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
73 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
74 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
75 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
76 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
77 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
79 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
81 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
83 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
85 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
86 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
87 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
88 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
89 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
92 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
93 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
94 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
96 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
98 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
99 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
100 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
101 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
102 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
103 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
104 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
105 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
107 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
108 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
109 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
110 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
111 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
113 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
114 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
115 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
118 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
119 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
121 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
125 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
126 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
127 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
128 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
129 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
130 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
131 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
133 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
136 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
137 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
138 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
140 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
141 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
143 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
144 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
146 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
149 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
152 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
154 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
155 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
156 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
158 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
159 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
160 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
162 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
163 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
164 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
165 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
166 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
167 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
168 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
169 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
170 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
171 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
173 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
175 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
178 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
179 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
180 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
182 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
183 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
184 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
185 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
187 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
188 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
190 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
191 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
193 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
195 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
196 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
197 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
198 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
199 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
200 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
202 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
203 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
205 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
207 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
209 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
210 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
212 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
213 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
215 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
218 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
219 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
220 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
227 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
229 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
230 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
231 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
232 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
234 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
235 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
236 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
237 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
239 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
241 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
242 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
243 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
244 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
245 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
246 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
247 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
248 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
249 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
251 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
252 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
253 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
255 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
256 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
257 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
258 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
259 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
260 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
261 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
262 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
263 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
264 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
265 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
266 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
267 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
268 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
2 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
8 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
9 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
10 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
12 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
14 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
16 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
17 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
22 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
23 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
26 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
27 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
29 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
30 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
33 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
34 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
35 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
36 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
44 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
46 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
52 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
56 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
57 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
65 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
67 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
68 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
71 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
73 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
75 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
76 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
80 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
81 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
82 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
83 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
84 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
85 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
92 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
93 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
94 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
95 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
99 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
102 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
105 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
108 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
110 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
112 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
118 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
119 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
120 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
122 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
124 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
128 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
130 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
131 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
133 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
134 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
136 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
138 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
142 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
143 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
145 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
152 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
153 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
154 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
155 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
157 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
160 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
161 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
163 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
164 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
165 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
167 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
174 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
178 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
179 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
181 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
182 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
184 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
186 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
187 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
188 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
189 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
190 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
193 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
194 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
197 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
198 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
200 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
203 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
204 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
206 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
213 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
214 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
215 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
219 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
220 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
221 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
222 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
223 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
224 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
227 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
228 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
230 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
232 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
233 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
234 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
239 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
240 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
241 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
242 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
243 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
247 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
248 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
249 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
250 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
251 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
252 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
253 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
256 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
257 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
258 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
259 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
260 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
261 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
263 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
264 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
265 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
267 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
268 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
2 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
3 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
4 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
6 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
8 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
9 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
10 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
12 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
13 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
14 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
17 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
18 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
22 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
25 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
26 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
27 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
29 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
30 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
33 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
35 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
36 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
38 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
39 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
42 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
46 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
47 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
49 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
53 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
56 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
57 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
58 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
59 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
64 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
65 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
67 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
68 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
69 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
70 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
71 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
72 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
75 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
76 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
77 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
78 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
81 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
82 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
84 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
85 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
86 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
88 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
89 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
92 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
93 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
94 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
96 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
99 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
102 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
104 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
105 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
107 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
108 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
110 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
111 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
112 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
114 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
116 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
117 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
118 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
119 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
120 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
121 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
122 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
123 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
124 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
125 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
127 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
128 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
129 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
131 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
132 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
133 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
134 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
136 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
138 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
141 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
142 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
143 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
144 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
145 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
148 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
150 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
152 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
153 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
154 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
155 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
156 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
157 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
158 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
160 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
161 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
163 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
164 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
165 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
166 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
168 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
172 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
176 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
178 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
179 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
180 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
181 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
184 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
185 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
186 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
188 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
189 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
190 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
191 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
192 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
193 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
194 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
197 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
198 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
200 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
201 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
202 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
203 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
204 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
205 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
206 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
214 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
215 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
216 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
218 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
220 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
221 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
222 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
223 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
224 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
227 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
228 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
229 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
232 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
233 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
234 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
235 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
236 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
237 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
238 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
239 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
241 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
242 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
243 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
244 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
245 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
246 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
247 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
248 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
249 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
250 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
251 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
253 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
254 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
255 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
256 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
257 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
258 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
259 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
260 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
261 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
263 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
264 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
265 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
266 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
267 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
268 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Carlton Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Carlton Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.