k, 2019 augusztus 20. @ 01:03 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Chesham United

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.27 Haringey Borough 1 : 1 Chesham United - - -
1 2018.10.30 Chesham United 3 : 2 ot(p) Haringey Borough - - -
2 2018.11.10 Worthing 1 : 0 Chesham United - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 18
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 12.5% (1/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 0% (0/3)
Döntetlen 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
2 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
3 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
4 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
5 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
6 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
8 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
9 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
10 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
12 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
16 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
18 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
19 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
20 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
21 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
22 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
23 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
24 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
25 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
26 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
27 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
31 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
32 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
33 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
34 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
36 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
37 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
38 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
39 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
40 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
43 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
44 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
45 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
47 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
49 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
50 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
52 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
53 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
54 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
56 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
57 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
59 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
60 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
61 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
62 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
63 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
64 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
65 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
66 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
67 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
69 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
72 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
73 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
75 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
77 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
79 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
81 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
82 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
84 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
86 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
87 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
88 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
89 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
90 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
92 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
96 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
98 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
100 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
101 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
102 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
103 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
105 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
107 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
108 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
110 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
112 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
114 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
115 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
116 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
117 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
118 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
120 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
122 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
123 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
124 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
125 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
126 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
127 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
128 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
129 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
130 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
131 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
133 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
134 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
136 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
138 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
139 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
140 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
141 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
142 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
144 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
147 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
149 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
150 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
151 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
152 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
153 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
155 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
156 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
157 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
159 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
160 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
161 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
166 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
168 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
169 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
170 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
172 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
173 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
175 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
176 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
177 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
178 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
179 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
180 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
181 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
182 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
184 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
185 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
187 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
188 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
189 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
191 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
192 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
193 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
194 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
195 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
196 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
197 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
200 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
201 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
204 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
205 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
207 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
209 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
210 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
211 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
213 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
214 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
215 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
217 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
218 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
219 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
220 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
221 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
222 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
223 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
224 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
225 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
226 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
228 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
229 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
230 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
231 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
232 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
233 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
234 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
235 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
236 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
237 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
242 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
243 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
244 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
245 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
247 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
248 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
249 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
250 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
251 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
252 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
253 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
254 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
255 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
256 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
258 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
259 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
261 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
262 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
266 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
268 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
3 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
4 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
5 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
7 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
9 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
10 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
11 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
14 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
21 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
22 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
30 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
31 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
32 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
35 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
39 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
41 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
42 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
44 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
47 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
50 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
53 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
54 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
60 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
61 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
66 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
67 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
69 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
70 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
71 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
74 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
79 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
82 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
83 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
88 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
89 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
93 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
94 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
97 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
100 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
101 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
104 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
114 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
118 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
119 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
120 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
121 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
123 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
124 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
125 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
134 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
141 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
142 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
148 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
149 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
152 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
153 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
154 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
155 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
156 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
157 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
162 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
163 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
166 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
167 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
169 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
172 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
176 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
183 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
186 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
187 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
189 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
197 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
201 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
203 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
204 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
207 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
208 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
209 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
210 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
211 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
212 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
213 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
215 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
217 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
218 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
219 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
221 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
222 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
224 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
227 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
228 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
229 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
230 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
231 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
232 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
234 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
236 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
237 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
239 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
240 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
241 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
243 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
245 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
246 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
248 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
249 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
250 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
251 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
252 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
253 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
254 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
255 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
256 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
257 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
259 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
260 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
261 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
263 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
265 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
267 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
268 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
3 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
4 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
9 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
11 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
12 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
13 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
14 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
19 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
20 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
21 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
22 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
24 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
26 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
27 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
29 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
30 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
31 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
32 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
35 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
36 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
38 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
39 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
40 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
41 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
45 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
47 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
52 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
53 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
54 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
57 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
58 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
61 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
62 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
65 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
66 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
67 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
68 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
69 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
70 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
71 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
74 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
75 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
76 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
79 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
81 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
83 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
85 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
86 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
87 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
88 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
89 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
94 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
95 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
97 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
99 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
100 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
101 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
104 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
106 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
111 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
113 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
114 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
118 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
120 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
121 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
122 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
123 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
124 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
130 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
131 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
132 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
134 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
136 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
137 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
140 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
141 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
143 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
145 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
148 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
149 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
152 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
154 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
156 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
157 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
159 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
163 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
164 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
166 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
169 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
170 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
172 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
173 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
175 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
176 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
177 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
179 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
182 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
183 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
185 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
186 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
187 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
188 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
189 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
191 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
192 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
194 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
196 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
197 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
200 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
202 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
203 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
204 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
207 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
208 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
210 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
211 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
214 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
215 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
217 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
218 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
220 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
221 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
222 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
223 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
224 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
227 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
228 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
229 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
231 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
232 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
234 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
235 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
236 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
237 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
239 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
241 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
243 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
244 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
245 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
246 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
247 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
248 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
249 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
250 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
251 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
252 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
253 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
254 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
255 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
256 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
257 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
258 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
259 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
260 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
261 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
263 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
264 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
265 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
267 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
268 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Chesham United csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Chesham United pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.