h, 2019 július 22. @ 20:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Skelmersdale United

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Skelmersdale United 1 : 3 Frickley - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (1/4)
Második 75% (3/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
4 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
5 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
6 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
9 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
10 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
12 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
13 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
14 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
15 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
16 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
17 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
19 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
22 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
23 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
25 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
26 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
27 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
28 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
29 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
30 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
31 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
32 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
33 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
35 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
36 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
37 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
38 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
40 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
42 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
43 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
44 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
46 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
47 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
48 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
49 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
50 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
51 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
53 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
54 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
55 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
57 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
61 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
63 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
64 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
66 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
67 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
68 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
69 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
70 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
71 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
72 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
74 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
75 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
77 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
78 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
79 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
80 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
81 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
82 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
84 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
85 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
86 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
87 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
88 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
89 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
90 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
91 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
92 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
93 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
94 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
95 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
96 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
97 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
98 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
99 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
100 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
101 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
105 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
106 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
109 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
110 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
111 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
112 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
113 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
116 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
117 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
118 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
126 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
127 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
128 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
129 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
134 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
138 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
141 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
142 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
143 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
144 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
145 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
146 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
147 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
148 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
149 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
151 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
152 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
154 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
155 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
156 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
157 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
158 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
159 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
161 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
164 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
165 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
167 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
168 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
169 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
170 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
172 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
174 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
178 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
179 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
180 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
182 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
183 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
186 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
187 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
188 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
189 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
190 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
191 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
193 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
194 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
195 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
196 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
197 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
198 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
199 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
200 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
202 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
204 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
206 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
207 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
208 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
209 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
211 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
212 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
213 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
215 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
216 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
218 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
221 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
222 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
225 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
227 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
228 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
230 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
231 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
232 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
235 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
236 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
237 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
239 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
240 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
241 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
242 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
243 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
244 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
245 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
246 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
247 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
249 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
250 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
251 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
252 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
253 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
254 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
255 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
256 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
257 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
258 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
259 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
260 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
263 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
265 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
266 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
267 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
268 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
2 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
4 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
8 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
15 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
17 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
19 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
22 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
24 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
26 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
27 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
28 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
32 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
33 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
36 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
38 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
39 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
48 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
54 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
57 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
66 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
68 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
72 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
78 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
80 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
82 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
84 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
88 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
89 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
90 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
91 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
92 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
93 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
102 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
107 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
108 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
114 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
116 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
119 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
120 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
121 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
122 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
125 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
128 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
129 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
132 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
133 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
137 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
139 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
140 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
143 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
144 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
145 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
146 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
149 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
150 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
153 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
154 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
157 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
160 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
164 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
165 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
169 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
170 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
171 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
175 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
178 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
180 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
183 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
186 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
187 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
193 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
196 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
197 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
199 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
201 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
204 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
207 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
209 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
210 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
212 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
214 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
217 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
219 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
221 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
222 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
223 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
227 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
228 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
230 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
231 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
232 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
233 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
235 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
238 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
240 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
241 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
242 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
243 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
245 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
246 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
247 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
249 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
252 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
253 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
254 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
255 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
256 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
258 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
259 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
260 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
261 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
262 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
264 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
266 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
3 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
4 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
5 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
8 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
9 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
10 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
13 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
14 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
17 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
19 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
22 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
23 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
24 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
26 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
27 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
32 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
33 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
35 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
36 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
37 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
38 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
39 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
42 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
43 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
45 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
46 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
47 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
50 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
52 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
53 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
54 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
57 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
59 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
61 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
63 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
65 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
66 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
67 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
69 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
72 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
73 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
74 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
77 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
78 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
79 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
81 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
82 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
86 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
88 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
89 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
90 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
91 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
92 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
93 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
97 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
99 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
100 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
102 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
103 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
107 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
110 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
113 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
114 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
117 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
118 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
119 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
120 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
122 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
125 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
126 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
127 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
128 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
129 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
130 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
131 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
132 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
133 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
134 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
138 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
139 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
140 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
143 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
144 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
149 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
151 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
153 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
154 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
156 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
157 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
158 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
160 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
162 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
164 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
165 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
166 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
168 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
170 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
175 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
176 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
177 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
178 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
182 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
186 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
187 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
188 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
190 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
191 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
193 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
194 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
195 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
196 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
197 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
198 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
200 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
201 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
203 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
204 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
206 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
207 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
209 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
210 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
211 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
212 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
214 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
216 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
217 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
218 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
219 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
221 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
223 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
224 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
225 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
226 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
227 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
228 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
229 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
230 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
231 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
232 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
233 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
234 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
235 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
236 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
237 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
238 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
239 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
241 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
243 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
245 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
246 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
247 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
248 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
249 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
251 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
252 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
253 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
254 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
255 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
256 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
257 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
258 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
259 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
260 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
261 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
262 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
263 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
264 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
265 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
266 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
267 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
268 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Skelmersdale United csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Skelmersdale United pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.