h, 2019 július 22. @ 20:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Leiston

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.27 VCD Athletic 1 : 3 Leiston - - -
2 2018.11.10 Leiston 2 : 1 Melksham Town - - -
3 2018.11.24 Beaconsfield SYCOB 3 : 1 Leiston 2.25 4.00 2.40
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 24
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 63.64% (7/11)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
3 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
5 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
7 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
10 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
11 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
12 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
14 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
16 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
17 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
18 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
19 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
20 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
22 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
24 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
25 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
27 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
28 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
30 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
31 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
33 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
34 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
35 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
36 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
39 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
40 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
41 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
42 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
43 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
44 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
46 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
47 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
48 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
49 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
51 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
53 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
54 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
55 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
56 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
57 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
58 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
59 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
60 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
61 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
63 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
64 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
65 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
67 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
68 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
69 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
70 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
72 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
73 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
74 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
75 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
79 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
80 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
81 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
83 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
85 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
86 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
88 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
89 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
90 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
91 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
93 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
94 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
97 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
98 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
102 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
103 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
104 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
105 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
106 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
107 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
108 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
109 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
110 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
111 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
112 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
114 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
116 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
117 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
119 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
120 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
122 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
123 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
124 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
125 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
126 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
127 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
128 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
129 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
130 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
131 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
132 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
134 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
135 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
136 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
137 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
138 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
139 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
140 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
141 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
143 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
144 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
145 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
147 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
148 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
149 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
150 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
151 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
153 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
154 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
155 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
158 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
159 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
160 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
161 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
162 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
164 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
165 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
167 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
168 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
169 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
172 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
173 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
174 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
175 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
178 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
180 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
183 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
184 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
185 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
186 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
187 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
188 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
196 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
199 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
202 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
203 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
204 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
205 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
207 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
209 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
212 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
215 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
216 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
217 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
219 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
220 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
221 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
222 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
223 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
224 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
225 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
226 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
227 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
228 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
229 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
230 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
231 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
232 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
233 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
234 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
236 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
237 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
238 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
239 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
240 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
241 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
243 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
244 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
245 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
246 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
247 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
252 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
253 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
254 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
256 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
257 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
258 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
260 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
262 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
263 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
264 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
265 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
266 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
267 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
268 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
2 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
3 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
5 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
9 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
13 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
15 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
18 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
20 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
23 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
25 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
27 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
28 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
31 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
33 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
34 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
35 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
42 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
45 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
49 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
52 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
53 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
54 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
57 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
60 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
63 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
71 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
73 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
75 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
77 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
79 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
84 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
86 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
88 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
92 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
93 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
94 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
97 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
100 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
108 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
119 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
120 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
126 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
130 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
131 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
136 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
138 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
140 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
141 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
144 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
145 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
146 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
149 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
150 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
152 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
153 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
154 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
157 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
158 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
159 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
160 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
161 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
162 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
169 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
172 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
177 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
178 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
180 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
183 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
185 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
186 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
188 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
189 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
190 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
191 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
193 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
197 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
198 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
202 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
203 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
204 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
205 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
206 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
207 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
208 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
211 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
214 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
215 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
216 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
217 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
221 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
229 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
230 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
232 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
233 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
235 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
239 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
240 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
244 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
247 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
249 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
250 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
251 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
252 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
253 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
256 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
259 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
260 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
261 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
262 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
266 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
268 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
2 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
5 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
6 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
7 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
9 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
11 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
13 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
15 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
17 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
19 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
20 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
22 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
23 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
24 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
25 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
26 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
27 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
28 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
30 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
31 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
33 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
34 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
35 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
39 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
42 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
43 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
46 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
48 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
49 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
50 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
51 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
52 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
56 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
57 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
60 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
61 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
63 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
64 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
69 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
70 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
72 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
73 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
74 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
75 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
76 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
79 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
84 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
86 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
88 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
90 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
92 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
93 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
94 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
95 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
104 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
105 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
107 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
108 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
109 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
112 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
115 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
116 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
117 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
118 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
119 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
120 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
121 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
124 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
126 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
127 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
128 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
129 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
130 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
131 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
132 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
134 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
136 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
138 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
139 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
140 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
141 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
143 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
145 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
146 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
147 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
150 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
152 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
153 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
154 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
155 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
157 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
159 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
162 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
163 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
166 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
168 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
172 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
175 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
177 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
178 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
179 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
180 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
182 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
183 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
185 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
186 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
187 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
188 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
189 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
190 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
191 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
193 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
194 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
198 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
199 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
201 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
202 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
203 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
204 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
208 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
213 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
214 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
215 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
219 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
221 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
223 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
225 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
226 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
227 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
228 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
229 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
230 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
232 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
233 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
234 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
235 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
236 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
238 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
239 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
242 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
243 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
244 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
246 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
247 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
248 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
249 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
250 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
251 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
252 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
253 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
254 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
256 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
257 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
258 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
259 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
260 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
261 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
262 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
263 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
264 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
265 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
266 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
267 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
268 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Leiston csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Leiston pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.