p, 2020 április 10. @ 22:02 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bury Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Soham Town Rangers 3 : 0 Bury Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
2 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
3 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
5 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
6 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
10 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
11 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
12 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
13 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
14 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
15 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
17 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
18 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
19 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
20 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
23 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
24 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
25 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
26 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
27 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
29 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
30 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
32 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
33 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
36 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
37 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
38 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
39 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
41 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
42 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
45 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
46 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
47 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
48 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
49 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
50 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
51 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
52 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
55 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
56 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
57 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
58 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
59 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
60 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
61 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
64 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
65 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
67 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
68 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
70 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
72 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
73 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
75 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
76 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
77 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
78 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
79 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
81 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
82 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
83 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
85 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
86 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
87 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
90 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
91 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
92 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
94 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
96 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
97 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
98 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
99 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
100 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
102 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
103 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
104 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
106 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
108 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
111 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
113 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
116 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
117 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
118 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
119 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
121 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
123 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
124 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
125 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
127 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
131 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
132 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
134 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
136 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
137 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
138 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
139 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
140 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
141 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
142 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
143 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
144 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
146 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
147 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
148 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
149 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
151 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
153 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
155 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
156 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
157 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
159 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
160 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
161 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
163 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
166 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
167 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
169 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
170 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
171 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
172 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
174 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
176 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
179 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
180 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
182 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
183 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
184 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
185 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
187 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
188 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
189 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
190 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
191 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
192 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
193 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
195 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
198 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
199 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
201 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
203 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
205 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
206 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
208 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
209 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
210 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
211 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
212 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
215 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
219 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
221 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
222 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
223 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
228 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
229 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
230 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
231 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
232 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
233 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
234 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
235 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
236 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
237 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
238 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
239 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
240 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
242 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
243 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
246 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
247 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
248 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
249 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
250 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
251 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
252 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
253 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
254 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
255 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
256 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
257 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
258 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
259 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
260 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
261 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
262 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
263 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
264 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
265 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
266 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
267 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
268 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
4 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
9 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
11 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
12 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
21 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
22 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
24 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
27 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
29 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
32 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
34 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
37 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
44 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
45 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
46 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
47 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
49 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
53 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
56 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
60 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
61 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
68 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
71 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
72 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
75 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
78 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
80 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
82 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
85 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
86 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
90 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
91 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
94 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
98 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
99 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
103 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
106 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
107 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
109 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
112 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
113 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
114 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
117 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
118 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
120 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
123 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
132 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
133 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
135 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
139 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
140 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
141 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
144 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
147 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
148 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
149 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
150 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
151 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
152 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
157 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
159 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
161 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
162 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
166 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
169 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
170 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
172 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
174 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
175 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
176 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
178 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
180 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
182 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
185 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
190 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
192 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
193 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
195 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
201 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
202 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
203 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
206 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
207 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
212 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
213 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
214 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
215 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
217 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
219 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
226 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
227 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
228 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
229 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
231 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
234 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
235 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
236 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
237 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
240 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
241 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
242 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
243 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
246 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
247 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
249 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
250 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
251 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
252 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
253 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
254 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
255 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
256 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
259 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
261 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
262 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
263 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
264 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
265 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
266 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
268 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
2 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
4 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
9 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
12 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
15 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
19 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
21 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
22 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
24 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
25 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
26 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
27 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
28 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
31 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
34 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
35 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
36 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
40 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
44 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
45 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
46 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
47 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
49 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
52 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
53 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
55 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
57 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
58 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
59 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
60 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
61 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
63 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
68 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
71 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
72 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
73 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
74 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
76 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
79 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
80 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
83 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
85 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
86 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
87 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
90 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
91 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
92 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
94 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
95 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
97 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
98 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
99 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
100 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
101 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
103 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
106 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
107 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
108 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
109 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
110 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
112 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
113 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
114 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
116 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
117 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
118 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
120 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
123 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
125 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
127 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
129 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
130 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
131 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
132 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
133 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
135 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
136 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
139 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
140 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
141 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
142 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
145 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
146 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
147 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
148 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
149 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
150 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
151 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
154 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
155 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
157 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
158 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
162 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
166 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
167 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
169 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
170 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
171 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
172 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
175 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
176 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
178 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
182 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
185 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
186 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
188 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
190 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
192 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
193 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
194 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
195 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
196 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
199 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
201 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
202 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
203 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
205 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
207 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
208 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
209 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
210 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
212 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
213 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
214 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
215 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
216 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
217 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
219 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
221 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
223 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
224 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
226 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
227 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
228 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
229 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
231 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
234 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
235 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
236 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
237 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
240 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
241 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
242 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
243 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
245 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
246 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
247 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
248 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
249 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
250 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
252 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
253 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
254 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
255 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
256 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
257 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
258 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
259 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
261 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
262 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
264 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
265 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
266 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
267 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
268 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Bury Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Bury Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.