p, 2020 február 21. @ 16:47 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Curzon Ashton

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Curzon Ashton 3 : 0 Kidderminster 2.50 3.31 2.49
1 2019.12.14 Fylde 1 : 0 Curzon Ashton 1.54 3.94 4.96
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
2 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
3 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
5 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
6 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
7 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
8 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
10 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
11 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
12 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
16 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
18 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
19 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
22 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
23 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
24 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
26 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
27 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
28 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
29 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
30 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
32 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
34 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
35 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
36 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
38 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
39 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
40 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
42 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
43 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
44 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
45 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
47 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
51 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
52 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
53 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
54 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
55 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
56 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
58 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
59 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
60 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
64 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
65 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
67 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
69 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
72 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
73 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
74 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
75 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
76 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
77 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
78 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
82 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
83 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
84 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
85 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
86 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
87 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
88 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
89 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
90 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
91 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
94 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
96 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
97 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
99 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
100 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
101 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
103 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
104 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
107 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
108 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
109 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
110 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
112 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
113 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
115 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
116 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
117 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
118 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
120 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
121 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
122 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
123 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
126 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
128 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
130 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
131 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
132 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
133 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
134 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
135 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
137 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
138 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
139 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
140 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
142 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
143 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
144 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
145 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
146 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
147 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
148 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
149 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
150 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
153 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
155 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
156 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
158 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
159 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
161 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
162 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
164 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
166 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
168 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
171 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
175 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
176 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
179 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
180 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
181 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
182 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
184 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
185 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
186 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
187 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
188 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
189 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
191 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
194 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
195 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
196 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
197 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
198 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
200 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
201 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
203 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
204 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
206 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
208 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
210 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
211 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
212 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
213 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
215 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
217 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
218 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
221 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
222 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
223 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
224 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
225 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
226 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
228 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
229 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
230 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
231 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
232 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
233 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
234 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
235 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
236 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
237 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
239 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
241 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
242 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
243 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
245 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
246 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
247 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
248 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
249 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
250 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
251 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
253 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
254 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
256 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
257 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
259 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
261 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
262 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
263 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
265 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
266 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
267 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
268 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
4 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
5 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
7 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
14 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
15 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
19 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
20 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
22 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
23 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
24 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
34 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
38 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
39 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
40 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
41 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
42 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
43 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
44 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
46 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
49 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
50 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
51 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
54 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
55 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
58 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
60 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
64 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
70 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
71 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
75 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
76 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
78 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
79 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
87 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
88 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
93 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
97 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
98 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
99 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
103 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
105 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
106 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
114 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
116 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
121 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
124 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
125 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
126 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
127 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
129 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
132 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
133 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
134 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
135 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
137 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
139 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
144 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
147 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
150 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
154 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
155 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
156 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
157 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
159 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
161 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
163 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
165 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
166 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
167 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
170 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
173 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
174 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
177 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
179 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
183 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
189 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
190 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
192 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
193 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
197 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
201 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
202 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
203 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
206 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
207 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
211 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
215 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
216 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
217 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
219 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
220 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
222 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
224 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
226 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
227 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
228 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
231 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
235 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
236 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
238 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
239 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
240 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
244 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
245 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
246 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
247 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
248 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
252 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
254 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
255 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
257 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
258 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
260 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
261 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
263 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
265 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
266 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
267 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
268 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
5 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
6 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
7 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
9 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
10 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
14 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
15 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
19 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
20 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
21 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
22 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
24 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
27 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
30 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
33 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
35 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
38 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
39 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
40 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
41 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
42 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
43 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
45 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
46 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
48 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
49 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
50 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
51 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
54 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
55 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
58 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
60 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
61 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
64 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
70 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
71 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
74 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
75 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
77 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
78 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
79 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
80 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
81 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
84 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
87 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
88 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
89 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
90 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
92 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
93 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
95 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
97 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
99 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
101 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
102 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
103 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
104 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
105 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
107 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
109 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
113 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
114 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
116 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
117 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
118 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
120 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
121 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
122 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
124 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
125 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
128 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
129 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
133 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
134 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
135 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
137 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
139 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
140 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
141 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
144 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
145 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
146 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
147 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
149 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
150 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
151 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
153 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
154 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
155 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
156 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
157 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
159 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
160 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
161 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
162 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
163 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
164 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
165 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
166 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
167 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
170 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
171 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
173 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
174 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
175 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
177 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
181 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
182 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
183 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
184 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
186 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
187 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
188 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
189 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
190 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
192 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
193 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
194 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
195 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
197 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
198 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
200 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
201 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
202 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
203 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
206 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
208 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
211 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
213 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
217 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
222 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
224 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
225 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
226 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
227 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
228 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
230 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
231 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
234 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
236 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
237 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
238 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
239 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
240 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
241 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
242 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
243 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
244 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
246 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
247 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
248 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
250 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
251 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
252 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
253 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
254 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
255 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
256 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
257 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
258 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
260 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
261 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
262 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
263 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
265 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
266 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
267 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
268 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Curzon Ashton csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Curzon Ashton pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.